Trądzik i inne zmiany skórne

ediesse92

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
moim problemem sa glownie takie biale krostki, ktorych na pierwszy rzut oka nie widac, ale widac jak sie skore naciagnie, mam je na calej brodzie i wokol ust tak bo bokach no i nie wiem co z tym robic :( z nich sie wlasnie pryszcze robia a mam tego cala mase :( tez przed wakacjami i w wakacje wygladalo to lepiej dopiero po wakacjach zauwazylam jak sie rozsialo :/ a moze to przez slonce ? bo tez sie opalalam... nie wiem.. jesli ktos zna cos skutecznego na to dziadostwo i nie drogiego to prosze by sie podzielil swoja wiedza ;p
 

ediesse92

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
moim problemem sa glownie takie biale krostki, ktorych na pierwszy rzut oka nie widac, ale widac jak sie skore naciagnie, mam je na calej brodzie i wokol ust tak bo bokach no i nie wiem co z tym robic :( z nich sie wlasnie pryszcze robia a mam tego cala mase :( tez przed wakacjami i w wakacje wygladalo to lepiej dopiero po wakacjach zauwazylam jak sie rozsialo :/ a moze to przez slonce ? bo tez sie opalalam... nie wiem.. jesli jest cos skutecznego i nie drogiego na to dziadostwo to bardzo bym prosila o info
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ostatnio zaczęłam używać serii Under Twenty do cery mieszanej. I, jak mało które kosmetyki -działa! Praktycznie nie mam pryszczy, cera jest matowa i czuję się w niej komfortowo.Polevam!Ale wszystkie 3 kosmetyki naraz, oczywiście.
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
http://www.zadbajosiebie.com.pl/twarz.html podobno mikrodermabrazja usuwa blizny po trądzikowe
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
a może skorzystasz z usług kosmetyczki? mój brat miał podobny problem, próbował totalnie wszystkiego, ale właśnie kosmetyczka mu pomogło..tylko jak zajdziesz, to spytaj czy mają sprzęt GIOVANNI Galvanic on działa cuda jeżeli chodzi o trądzik
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
jesli macie mocny tradzik- pamietajcie, zeby nie isc na oczyszczanie twarzy. Wiele ludzi zamiast sobie w taki sposob pomoc- pogarsza sprawe :/
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
No mi nic nie pomagało, dopiero jak kupiłam specjalistyczne kosmetyki MayStar [żel, emulsja, krem punktowy] to cera wygląda o wiele ładniej..moja kosmetyczka mi je poleciła. Jeżeli ktoś będzie nimi zainteresowany, to ostrzegam, że jeżeli będziecie gdzieś o nie pytać to zamiast MayStar mogą wam wciskać kosmetyki CLARENE, mówiąc, że to jest to samo, ale to niestety jest gorsza polska podróbka, a najlepiej to w ogóle kupić je na activeshop.com.pl, tam przynajmniej jest bezproblemowo ;)
 

ma1or

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Czesc jesli masz czas zaglosuj nic Cie to nie kosztuje i mozesz wygrac i przy okazji mi pomozesz. oto link;] http://www.galeria-wisla.pl/site/16-25_foto.php?img=38
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
No mi nic nie pomagało, dopiero jak kupiłam specjalistyczne kosmetyki MayStar [żel, emulsja, krem punktowy] to cera wygląda o wiele ładniej..moja kosmetyczka mi je poleciła. Jeżeli ktoś będzie nimi zainteresowany, to ostrzegam, że jeżeli będziecie gdzieś o nie pytać to zamiast MayStar mogą wam wciskać kosmetyki CLARENE, mówiąc, że to jest to samo, ale to niestety jest gorsza polska podróbka, a najlepiej to w ogóle kupić je na activeshop.com.pl, tam przynajmniej jest bezproblemowo ;)

ja się do Ani Zajdel udam na zabieg i zwrócę uwagę na te kosmetyki co piszesz :) podpytam co ona sądzi o nich
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
ja się do Ani Zajdel udam na zabieg i zwrócę uwagę na te kosmetyki co piszesz :) podpytam co ona sądzi o nich

no i słusznie ;) trochę czasu one już są na rynku, także na pewno o nich słyszała, a w sumie też jestem ciekawa co inni eksperci o nich myślą, także może jak będziesz mieć czas, to napiszesz tutaj jej opinię?
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Mój sposób na cere to oprócz diety picie dużo zielonej herbatki i tabletki inneov d- tox loreal. Maści nie stosuje, to wystarcza
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
ja do kosmetyczki to raczej boje sie pojsc. zostawic kupe kasy, a potem sie okaze ze jest gorzej niz bylo. a co to jest ten d-tox? poki co pije duzo wody, i herbate zielona ale to raczej jest zdrowa dieta. poza tym trzeba czyms na cere zadzialac.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja byłam na oczyszczaniu u kosmetyczki i mi bardzo pomaga. Teraz chodzę co 3-4 miesiące, a jak skończę okres dojrzewania, to mogę przestać chodzić.
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
No właśnie skusilam sie na d-toxy calkiem niedawno i grzecznie lykam codziennie.Te małe tableteczki działają od wewnątrz na rozszerzone pory, przywracają mikro-krążenie i usuwają toksyny powodujące przykre niespodzianki. Ja mam wrazenie ze moja cera wyglada jasniej, ale za pczesnie zeby mowic o pelnym dzialaniu specyfiku. Licze rowniez na "podbicie" moich lekko zanieczyszczonych plecków:)
 

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja sobie wyleczyłam buzię z zaskórników i wszysykich niedoskonałośći mikrodermabrazją diamentową . Miałam pakiet 5 zabiegów i powiem szczerze że efekty są rewelacyjne. Robiłam zabiegi w Krakowie, a cenowo wyszło mi bardzo tanio bo dostałam 50% rabatu na zabiegi. Teraz mam śliczną cerę. Zbliza się jesień wiec to jest najlepszy okres ponoć na mikro :) pozdrawiam, może komuś pomoże :)
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
ja też stosuję od niedawna d-toxy i trochę jakby mniej mi się skóra błyszczy :) ale masz rację, na pełne efekty trzeba poczekac,najważniejsze to łykać regularnie przez 2 miesiące, poczekamy, zobaczymy, a toksyn się chętnie pozbędę:)
 

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Radzę wybrać się do kosmetologa. Może dużo pomóc. na zaskórniki i buzie problematyczną jest teraz najlepszy czas na kwasy. Www.laime.pl - wejdz sobie i tam są różne oferty na trądzik. Po skończonej serii kwasów jak bys miał jakieś blizny jeszcze to mikrodermabrazja też działa cuda. Głowa do góry - będzie dobrze :)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Przydałaby się wizyta u dermatologa on dostosuje odpowiedni preparat dla Ciebie. Osobiście polecam Davercin i kosmetyki antybakteryjne(tonik, krem) z firmy Soraya. Do tego możesz raz/dwa razy w tygodniu nałożyć na twarz peeling.
Pamiętaj aby nie zmieniać często kosmetyków (mówię o firmach). Trzymaj się jednego, ale dobrego. Jeśli będzie stosował różne kosmetyki na zmianę, itd. możesz pogorszyć sprawę, lepiej mieć jeden zaufany. I jeszcze jedna rzecz - nie wstydź się tego ! Trądzik to rzecz normalna, połowa ludzi to ma i nic nie poradzisz, tak już jest. Należy z tym walczyć, ale nie należy się tego wstydzić, bo to nie jest powód do tego. Pozdrawiam !
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
Osobiście używałam leku przepisanego przez dermatologa o nazwie 'Zineryt' i muszę przyznać, że bardzo mi pomógł. Jest stosunkowo drogi (jak na moją skromną kieszeń) ale warto. Również polecam wizytę u lekarza, na pewno przepisze Ci coś odpowiedniego.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
najlepszy to jest aknenormin, ale również na receptę i równiez do tanich leków nie nalezy. niemniej jak ktoś sie po kilka lat meczy z trądzikiem i nic nie skutkuje, to z pewnością warto. do kosmetologa czy kosmetyczki to raczej nie polecam iść z trądzikiem. z wągrami, zaskornikami, kaszakami to tak, ale jak sie ma trądzik, a jeszcze bardziej trądzik ropny, to odradzałabym, bo może być tak jak mówi Ashley88. zdecydowanie najlepszą z mozliwych opcji jest dermatolog.
 
Do góry