Trądzik i inne zmiany skórne

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Iść do kosmetyczki spisze benzacne i się nie ma :p.Ale najlepiej dbać o cere maseczki itp.Tylko z dobrych firm,jeśli mamy pewność na 100%,że są sktueczne i nie szkodliwe dla skóry
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
skądinąd
Na trądzik dobry jest suplement diety o nazwie Face Okey. Można go stosować profilaktycznie lub stosować w leczeniu łącznie z innymi środkami, np. tymi przez lekarza przepisanymi. Jeśli problem z pryszczami jest niewielki to samo Face Okey powinno wystarczyć do uporania sie z nim. Naprawdę polecam.
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Albo na stronie faceokey.pl (wychodzi taniej - około 30 zł) albo w aptekach (ale plus marża apteki wychodzi koło 40 - 45 zł).
To jest suplement diety na bazie białek serwatkowych. W tabletkach. Jedno opakowanie starcza na miesiąc ale już po 2 tygodniach widać zmiany. (Zaczynam 3 tydzień).
 

womenspa

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
łódź
czesc
duzo sie naczytalam o tradziku no i mam wlasne dosc spore doswiadczenia...chociaz nie chcialabym by byly tak duze, sami wiece:)
uzywalam wiele roznego rodzaju kosmetykow i nic nie pomagalo, bylam u wielu dermatologow ale tylko jeden mi pomogl. meczylam sie z tym 10 lat ale warto bylo poczekac bo teraz jest rewelacyjnie. przepisal mi odpowiednie leki i sie stosuje do jego zalecen, po za tym odkrylam cos o czym w ogole sie nie mowi badz malo pisze. polecono mi strone na temat antyoksydacyjnej wody ktora w sposob prosty wrecz najzwyklejszy wyleczyla mnie z tego problemu. oczywiscie najpierw stosowalam sie do rad lekarza i powiedzial ze to nie moze mi w zaden sposob zaszkodzic a jedynie pomoc w calej kuracji. poczytalam o tym duzo ,, naogladalam sie wielu filmikow opisujacych jak to dziala i sama na sobie wyprobowalam. coz moge powiedziec to dziala i goraco polecam poniewaz nie tylko dziala to na cere mozna o tym przeczytac na http://www.wodazycia.info/ wydalam juz tyle kasy ktorej zaluje :niepewny: na leczenia jednak z tego generatora jestem bardzo zadowolona. jezeli chcecie szerszych informacji prosze piszcie ,wode pije juz od dwoch miesiecy i widze same poprawy:)
chce pomoc innym tak jak mi ktos pomogl..:)
pozdrawiam
iza :papa:
 

Estelle

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
przy okazji trądziku- czy jest jakiś sposób na czerwone plamki które zostają po pryszczach? :(
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Kosmetyki Faberlic, Benzacne, Garnier, Boreade, Artistry, krem Brevoxyl, lek Davercin, codziennie szare mydło, peeling na twarz, tonik, krem nawilżajace, maska z morza matrwego. Niewiem co jeszcze.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Estellne.... Mi na te przebarwienia najlepiej działa słonce , A teraz gdy słońca nie ma to solarium. Naprawde wtedy przebarwienia znikają.
 

dezzerter

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miałem zaawansowany trądzik i wyleczyłem go w 14 dni jak to możliwe juz pisze

Na dzien smarowałem sie : Skin Doctor Poprostu lek rewelacyjny no ale strasznie drogi jak na malutka tubke 70 zlotych
dostepny tylko na allegro
http://www.allegro.pl/item320757695_skin_d..._w_8godzin.html

http://www.allegro.pl/item322841434_skin_d...radzik_hit.html

Na wieczór : Benzacne 10% maść ( można kupic w wiekoszosi aptek )
+ 2 razy dziennie rano i wieczór mydłem siarkowym przemywałem twarz

Po 3-4 dniach zaczerwiennienia znikaja , po 10 dniach twarz jest czysta nie wychodza kolejne pryszcze

BEZ ANTYBIOTYKU BEZ GŁODZENIA

POLECAM Wszystkim owe produkty
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Nie dawno okazało sie, że mam trądzik :( ;(
Lekarka przepisała mi Davercin.
Działa, ale pomalutku i wysusza skorę.
Jak ktoś go używa, to róbcie najlepiej tak: rano do pracy lub szkoły krem nawilżający, np. Nivea lub Nivea Soft, po południu i wieczorem Davercin.
Polecam.!
 

dezzerter

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja nie wiem, ale co ma głodzenie do trądziku?
Co jak nic się nie będzie jadło to trądzik zniknie?


wzasadzie niektorzy stosuja głodowki pijac sama wode i to cos podobno pomaga ...
w co szczerze watpie
 

ComeBabyToMe

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Białystok
Cóż... Te okresowe pryszczyki są najgorsze. Bo nie łatwo je usunąć ;/ Ja myję buśkę mydłem siarkowym, można kupić w aptece i jest z każdym dniem coraz lepiej. Już po 1 zastosowaniu widać różnicę. Polecam Ci całą serię siarkowych kosmetyków, dokładnie o nazwę dopytaj się w aptece, bo nie pamiętam ;) Albo wpisz nazwę "mydło siarkowe" w google. Po zastosowaniu tych kosmetyków radzę posmarować buśkę kremem, np. nivea lub innym nawliżającym, bo siarka trochę wysusza skórę.
 

Marlena88

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam problem, od kiedy poszlam na studia mam problem z cera. Nie wiem czy jest to spowodowane na pewno gorsza woda, jaka jest w miejscu, w ktorym studiuje... czy jest moze jakis inny powod. Przez ostatni miesiac kupowalam wode mineralna niegazowana, ale w sumie malo pomogla. Najgorsze jest to, ze policzki i czolo mam bez pryszczy, jednak pod nosem jedna wielka masakra;/ nie wiem juz co mam robic;( smaruje sudocremem, mascia nagietkowa, ale nie pomaga, juz mam wlasciwie czerwone plamy, a nie pryszcze, ktore jeden dzien sa , na drugi znikaja i tak stale, ale plamy zostaja. Nie wiem co robic.....
 

kotek*

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
czesc
duzo sie naczytalam o tradziku no i mam wlasne dosc spore doswiadczenia...chociaz nie chcialabym by byly tak duze, sami wiece:)
uzywalam wiele roznego rodzaju kosmetykow i nic nie pomagalo, bylam u wielu dermatologow ale tylko jeden mi pomogl. meczylam sie z tym 10 lat ale warto bylo poczekac bo teraz jest rewelacyjnie. przepisal mi odpowiednie leki i sie stosuje do jego zalecen, po za tym odkrylam cos o czym w ogole sie nie mowi badz malo pisze. polecono mi strone na temat antyoksydacyjnej wody ktora w sposob prosty wrecz najzwyklejszy wyleczyla mnie z tego problemu. oczywiscie najpierw stosowalam sie do rad lekarza i powiedzial ze to nie moze mi w zaden sposob zaszkodzic a jedynie pomoc w calej kuracji. poczytalam o tym duzo ,, naogladalam sie wielu filmikow opisujacych jak to dziala i sama na sobie wyprobowalam. coz moge powiedziec to dziala i goraco polecam poniewaz nie tylko dziala to na cere mozna o tym przeczytac na http://www.wodazycia.info/ wydalam juz tyle kasy ktorej zaluje :niepewny: na leczenia jednak z tego generatora jestem bardzo zadowolona. jezeli chcecie szerszych informacji prosze piszcie ,wode pije juz od dwoch miesiecy i widze same poprawy:)
chce pomoc innym tak jak mi ktos pomogl..:)
pozdrawiam
iza :papa:




a skąd tą wodę wytrzasnąć? można ja tylko zamówić? czy mozna to kupić w aptece?
 

womenspa

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
łódź
a skąd tą wodę wytrzasnąć? można ja tylko zamówić? czy mozna to kupić w aptece?


wiesz to nie wode sie zamawia tylko generato H01 ktory wytraca tlen z wody i zmniejsza jej potencjal na taki jaki mamy w ciele czyli minusowy.plyny w organizmie tez taki wytwarzaja dlatego picie wody a dodatnim potencjalem nas oslabia i powoduje ze zapadamy na rozne choroby.
ja widzialam go na tej stronie ale tez na allegro jest musisz tam zobaczyc ostatnio moj kuzyn z tamtad wzial stad wiem..czasami sa promocje on kupil taniej odemnie wiec mozei tobie sie uda.
powodzenia :papa:
 

symat

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mam problem, od kiedy poszlam na studia mam problem z cera. Nie wiem czy jest to spowodowane na pewno gorsza woda, jaka jest w miejscu, w ktorym studiuje... czy jest moze jakis inny powod. Przez ostatni miesiac kupowalam wode mineralna niegazowana, ale w sumie malo pomogla. Najgorsze jest to, ze policzki i czolo mam bez pryszczy, jednak pod nosem jedna wielka masakra;/ nie wiem juz co mam robic;( smaruje sudocremem, mascia nagietkowa, ale nie pomaga, juz mam wlasciwie czerwone plamy, a nie pryszcze, ktore jeden dzien sa , na drugi znikaja i tak stale, ale plamy zostaja. Nie wiem co robic.....
Cześć, ja na trądzik używam kremu Acne-derm z kwasem azelainowym. Krem ten nie tylko leczy trądzik ale i skuteczny jest na przebarwienia skóry. Radzę wypróbować, szczególnie,że nie kosztuje majątku ( ok. 20 zł.)
 

ania69

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Solarium powoduje ze sie pocisz, a jak sie pocisz to zatykasz pory, co tworzy zaskorniaki. Ja trądzik traktuje spokojnie. Dbam o higiene specjalna seria kosmetykow z aktywnym srebrem, a na blizny po pryszczach stosuje krem na dzień z wyciagiem z nagietka.Wystarczy regularnie stosowac kosmetyki atw nie jesc ostrych potraw, unikac czekolady, alkoholu, mocnej herbaty. Ja mam o wiele mnie klopotow z tradzikiem.

Mam nadzieje ze to wam pomoze. Pozdrawiam. Ania
 
Do góry