Trądzik i inne zmiany skórne

KaRoLkAaA

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
~~~~~~~~
Ja uzywam na razie masci cynkowej ale stwierdzam ze jest do kitu przynajmniej w moim przypadku.Moze jeszcze sprobuje z herbatka z bratka
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
asiekwil a na poczatku nie wyyspało Cie mocno ?? a potem dopeiro zaczeło sie polepaszac
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
słyszałam,że takim mniej więcej "domowym" sposobem na to jest aloes...ponoć pomaga a ja tam nie stosowałam. przeważnie leczyłam tabletkami bo żele itp.nie dawały sobie rady więc może lepiej będzie jak wybierzesz sie do dermatologa bo jakieś "łagodne" tabletki... ?? :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Tak jest , ten poczetek ejst najgorszy ... ja własnie sie boje bo mnie wypysie i co ?? w domu bede siedziec chyba ....
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
ja już nie mam problemu z trądzikiem :D byłam u dermatologa i uzywam kremiku "fucidin" można go dostać z receptą jego wada to to że kosztuje ponad 30zł ale jest skuteczny! a trądzik to dla mnie przeszłość od tamtej pory jak zaczełam go używać nic mi nie wyskoczyło
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
jamajka mnie tam cena nie pzreszkadza , juz miałam 3 masci , jakies żele , toniki po 60zł ... od dermatologa pzrepisane ... Musieli nawet to sprowadzac , bo oni takich rzeczy w aptekach nie mają ...
 

Werciallo

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
240
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Fox River
Aja byłam niedawno u dermatologa i mi przepisał Zineryt, jak narazie efekty są super! Po trądziku zostały mi tylko maleńkie blizny :D
Ale i to mam nadzieje z czasem przejdzie.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ide chyba do ginekologa po tabletki ...... bo amm już dośc :/ nie mam tradziku dużo , ale mam pojedynzce prysczze a one mnie wkurzaja , ja nie chce miec nic nic nic
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Narazie pozcekan do wtorku kolejna wizyta u dermatlogoga , i zobaczymy jak nie to ide kupić te tebletki z Bratka .....

Kryć to kryje cały czas :p ale jak juz wiedze ze kolejny mi wyskoczył pryszcz to normalnie mi rece opadają :(
 

charliee

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Odlot - kosmos
Tabletki moim zdaniem to totalna bzdura :pokrecony: (bez obrazy, może i pomagają, ale cóż.) Kosmetyki owszem, pewnie pomagają! Ale domowe sposoby, też są b.dobre! Np. szczególnie polecam maseczkę drożdżową! W miseczce rozpuść trochę drożdży i dodaj odrobinę mleka, żeby wszytko nabrało ani nie za gęstej, ani nie za rzadkiej konsystencji, by łatwo się nakładało na twarz i nie spływało. Oczywiście jeśli nie chcesz się w to bawić, możesz kupić sobie już gotową maseczkę drożdżową np. z serii under twenty. Albo też dobra jest zielona glinka, też do kupienia w drogeriach! :eek:k: Polecam! :) Pozdrawiam :*
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
charliee ja już próbowałam wszytskie , tak z kosmetyków wszytskich co dostepne w sklepach i aptekach nawet te po 70 czy wiecej złotych , maseczki próbowałam wszytskie i te ze sklepu i te domowe i.im drożdzowe
Kupuje kazdy kosmetyk jaki wejdzie na rynek ..... Ja juz nie wiem co robic .... dermatolog pzrepisała mi maś i powiedziała ze wszytskim pomógł oprcz tam jednej czy dwoch osob ) każdy lek ( mas , krem żel ) jaki mi pzrepisuje nie działa :(
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
a ja mam nie miłe wspomnienia z wizyt u dermatologa, kobieta przepisała mi tabletki 3 sztuki po 30 zł opakowanie. Wiec na początku kuracji zapłaciłam juz 90 zł. Leczyłam sie chyba przez 2.5 miesiąca i nic nie pomogło kiedy zagłębiłam sie w lekture dołączonego białego papierka doczytałam sie ze to leki na choroby weneryczne (bodajze zrzerzączka) ręce opadają...
I tez pani potwierdzała ze innym pomagało, a mi nie, być może...

Od roku stosuje płyny(2 rano i wieczór) zrobione przez farmaceutkę, wuysuszają skórę ale jest ok (10zł za butelke, wystarcza na 2 miesiące) i kremik nivea albo taki różowy "bambino" i teraz jest naprawde ok

Chyba drogie srodki mi szkodą, np po uzyciu jakiegos francuskiego kremu tez na zamówienie po 2h mam takie syfy;/

Heh z ta maseczką drożdzową to dopiero przekręt stosowałam ją dawniej i było spoko, a jak kiedys po długiej przerwie sobie zrobiłam to mi wyszły pryszcze i skóra sie zaczeła łuszczyc i byłam czerwona na twarzy... od tamtej pory nie robie zadnych maseczek
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Tylko ja nie chce tabletek od Dermalogowa lecz od Ginekologa :] a do tej Pani Dermatolog co chozde to ona jest bardzo chwalona , i zauwazyłam to bo wiedze czesto te same trzwa i co wcezsniej tradziki a teraz gładka i czyta buzia ... widocznie ja jestem jakis wyjatek dziwny :/
 

ja:D

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Miasto
Ośw->Małopolska;P(dla niewtajemniczonych:P)
"Ja uzywam na razie masci cynkowej ale stwierdzam ze jest do kitu przynajmniej w moim przypadku.Moze jeszcze sprobuje z herbatka z bratka"
popieram :p uzywałąm przez bardzo długi czas bo mama stwierdziła ze to jest najlepsze :D ale niestety mamuśka sie myliła :) niby "lek" z apteki a dużo nie daje :/ sama tez szukam czegoś skutecznego i "jestem jakis wyjatek" :D wiec jak coś znajdziesz skutecznego to daj znac pozdrawiam :)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ta masc cynkowa czasami ją delikatnie smaruje, poprostu leciutko i nawet działa troszkę. Nadmiar masci powoduje u mnie wiecej pryszczy
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm no pierwsze kilka razy smarowałam duzo, przewaznie na noc tak ze mi jeszcze rano zostawała i te pryszcze sie robiły większe i nowe. Teraz jezeli uzywam w ogóle pasty to naprawde lekko. Hm pomagała mi na wągry na nosie ale tez nie zaduzo jej nakładam.

ostatnio mama przynisoła specfik z apteki na bazie pasty cynkowej "Sudocream" i niestety efekt identyczny, zresztą spodziewałam sie bo ten krem był identyczny jak pasta tylko o konsystencji kremu.
 
Do góry