TIBIA RULES!

Status
Zamknięty.

DDD Destroyer

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Grałem przestałem grałem przestałem grałem przestałem gram nie wiem czmu ale gram....8 lvl auuuu ja chce 10 lvl i antidoty! :bag:
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Niewiem dlaczego wszyscy uważają, że Tibia wciąga, przecież są inne gry które też wciągają i to jeszcze bardziej, jednak najbardziej wciąga chyba sam komputer :] . Dlaczego wszyscy w moim otoczeniu czepiają się tej fajnej gry. Możliwe, że sam tak piszę gdyż jestem uzależniony :p , ale troszkę chyba jest w tym prawdy :) .
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Według mnie gra jest fajna ale...Są dwa podstawowe powody przez które w nią nie gram:

1.Zbyt duża strata doświadczenia i przedmiotów w razie śmierci
2.Dość poużeramy się z ludźmi w szkole/pracy czy gdziekolwiek indziej żeby mieć jeszcze na to ochotę w tibii...

Pozdro :papa: .
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja akurat niemam problemu z innymi ludźmi. Gram na Securze i narazie z wszystkim żyję w zgodzie :p . To też zależy na jakim serwie się gra :) .
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
No...racja a ja grałem na Vinerze i mieszkałem w Carlin xD najgorsza możliwa kombinacja.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Heh ja gram i zyje
19 lvl
19 m lvl
20 shielding
drut
Eq
meduza shield , steel helmet :], knight armor, plate legs ,volcanic rod
serwer obsidia
 

afc

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
a ja zacząłem w to grać i mnie jakoś nie wciąneło, jakoś ta gra na mnie nie działa.
 

Krwawy Topór

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
207
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sheffield ____UK
Ja cały czas gram i jest zawaliście!!
Momentami nie moge odejsc od kompa :D
A tak nawiasem to mam 3 postacie:
64lvl Pal -Refugia
34 knight -Guardia
29 sorc -Danubia

Na tym 64lvl
mam nawet niezle eq:
-->Golden arm
-->BoHy
-->Golden legi
-->shield of mistermind
-->czasami chodze z power boltami(ale to juz tylko na wieksze potworki)

moj best solo: warlock
moj best team: demon
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Aha,przed zrobieniem postaci musisz sciagnac Tibie(jesli nie masz).Jak juz masz postac to logujesz sie i jestes na ROCKU z 1 lvl.Jak juz zrobisz 8 lvl to przechodzisz na MEINA .Na MEINIE chodzi sie zabijac wszystko co sie rusza:)

Te znawco pisze sie Rook nie rock i MAIN od MAINLAND a nie mein omg człowieku

Ja jestem szczęśliwy grałem w tą grę (byłem nawet uzależniony) ale dzięki bogu mi sie znudziła i nie gram już 8 miechów BB)
:sexy: Jestem z siebie dumny.
Moja najwyższa postać miała chyba 89 lv ale sprzedałem na allegro :D

PS temat miał chyba brzmieć Tibia RULEZ nie rules(zasady)

Jak masz 10 lv nie bierz sie za doradzanie innym to taka moja rada na przyszłość ^^
 

agata-agi

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
śląsk
Jestem dziewczyną i grałam w Tibię. Może was to dziwi, ale to prawda. fajna nawet jest Tibia, tylko mnie wkurzała tym, że mnie zabijali na każdym kroku inni gracze. Mam jeszcze postać, ale nie gram już. Może jeszcze czasem wejdę, ale to już nie jest taka frajda jak kiedyś z tej gry. A jak ktoś chce wiedzieć jaki miałam lvl, to moja odp. brzmi 10
 

Questra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
203
Punkty reakcji
0
Miasto
My do Unii pryszli, Otwierajtie!

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Conquer na dłuższą mete jest nudny...

Z gier online polecam Soldata :D

A Tibia.. błe...zmarnowałem przy tym kilka lat,przynajmniej na postaci się dorobiłem ładnie (dzięki Ci Allegro i dzieci Neo z zasobnym portfelem).
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dla bardziej inteligentnych to proponuje World Of Warcraft tylko ze placic trzeba.... :/
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Jestem dziewczyną i grałam w Tibię. Może was to dziwi, ale to prawda. fajna nawet jest Tibia, tylko mnie wkurzała tym, że mnie zabijali na każdym kroku inni gracze. Mam jeszcze postać, ale nie gram już. Może jeszcze czasem wejdę, ale to już nie jest taka frajda jak kiedyś z tej gry. A jak ktoś chce wiedzieć jaki miałam lvl, to moja odp. brzmi 10

Może byłaś nOObem (o_O)
 

Lego

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
moim zdaniem Tibia to ohydna, uzależniająca gra odkrywająca najgłębsze, najbardziej odrażające cechy ludzi.mam koleżanki w innym mieście, do których bardzo rzadko przyjeżdżam, a jak przyjeżdżam, to one zamiast rozmawiać ze mną, krzyczą i biją się o to, która ma grać w Tibię...to gra okropna i głupia
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
Ehh nie nawidze tej gry przesiedziałem nad nią z 3-4 lata po 2-3 godz dziennie... przez nią opuściłem się w nauce... a raczej nie potrafiłem się oderwać, bo tak gra jest genialna w swojej prostocie... No ale zaczeła się szkoła średnia (Tech. Mechatroniczne) i Tibia raz na zawsze poleciała z dysku ... ;p
 

Anor

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Faktycznie bardzo wciagajaca gra, ale wieszosc graczy to niestety 12-13 latkowie ktorzy graja bo zobaczyli innych grajacych w kafejce. Gralem troche wiecej niz rok, 70 lvl master sorc na Calmerze i sprzedalem go w koncu na allegro za... 300 zl :) Teraz gdy na to patrze, po tych wszystkich zmianach zrobil sie z tego chlam, firma zrobila sie niemozliwie chciwa i robia wszystko zeby wiecej osob placilo za nia. Wciaga jak wiekszosc mmorpgow, przede wszystkim przez to, ze mozna robic w niej praktycznie wszystko, i spelnia role GG nawet lepiej niz sam komunikator :) Przestalem grac, bo poprosila mnie o to dziewczyna, i wcale nie zaluje. Faktycznie potrafilem niekiedy grac przez noc, sprawialo mi to frajde :D Ogolnie niepolecam, gra zeszla na psy mimo rosnacej liczby graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry