TIBIA RULES!

Status
Zamknięty.

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
A ja gdzies tam czytalam ze od tego mozna sie uzaleznic... Jak to z tym jest? Co trzeba miec zeby w to zagrać? I o co tam biega w sumie bo za dużo to nie wiem na ten temat...
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja grałem na candii :p i mnie shakowacno...nawet wiem kto, straciłem wszystkie itemy i kase ale może to i dobrze bo w końcu na dobre wyszedłem z tego nałogu :).
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
No już pewnie bym zasuwał na dragi :D a hacknal mnie nijaki Shadow Motyka...mieszka w Carlin. Po tym hacku polepszyły mi się stopnie i stan moich nerwów więc mimo to, że to było bardzo przykre wyszło mi na dobre :). Zniechęcam wszystkich do grania w to g***o.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Demo popieram
Ja padlem na 21 lvlu polecial mi gs i jakis helmet czyli razem 25 k czyli juz w to nie gram hujostwo i tyle mimo ze odczuwam czasempotzrebe zagrania ale sie prze;lamuje !!
 

mascot99

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ja gram w tibie tibia jest jak narkotyk mogl bym w nia grac caly czas bez przerwy;] obecnie gram na swiecie nerana
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no to pewnie utozsamiasz sie z bohaterem filmiku ktory przeslalem wczesniej.... :)
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
Dollomino nie zawsze ta gra musi ci sie spodobac.Jak sie nie spodoba to poprostu przestajesz w nia grac a jak sie podoba to grasz dalej.
 

Grand Theft Auto

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Grałem niedawno w Tibię nawet mi się trochę spodobała, ale jak sie dowiedziałem że na 2/3 terenów w grze można sie dostać
wykupując PACC (Premium account)które kosztuje 90 zł :mruga: za 3 miechy korzystania od razu mi się odechciało grać...
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Grałem niedawno w Tibię nawet mi się trochę spodobała, ale jak sie dowiedziałem że na 2/3 terenów w grze można sie dostać
wykupując PACC (Premium account)które kosztuje 90 zł :mruga: za 3 miechy korzystania od razu mi się odechciało grać...

Właśnie tak, a pozatym posiadacze pacc mają jeszcze całe multum funkcji do wykorzystania, których osoby nie posiadające pacca nie mogą używać. Granie bez pacca to tak jak granie w... DEMO :D. Oczywiście nikogo nie zachęcam do kupna ani do grania lepiej kupić normalną grę i zapłacić za nią to tylko raz, bo jeśli raz kupisz pacca to 80% szans, że kupisz drugi i tak dalej :/.
 
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wałbrzych
Granie bez PACC też jest fajne :D a jak ktoś ma PACC to jest jeszcze lepiej. W niektórych grach MMORPG trzeba płacić za granie, a w Tibii można grać za darmo :D
Moje postaci na Securze:
Gaverco Arcus 14 lvl rook :D
Arcus Gaverco 13 lvl knight Venore :D
niedługo jakiś druid dojdzie :D
 

Nadi

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Konin
Hmm...Ja grałam dość długo w Tibie bo ponad 4 lata.
Dwa razy miałam postać na Iridii i ponad 20 lvl.
Później miałam (moja ostatnia postać) 30 lvl na Askarze.
Jako doświadczony "ex" gracz musze powiedzieć , że Tibia uzależnia i to bardzo.
Ale niektórzy powinni z dystansem podchodzic do tej gry, albo po prostu w nia nie grać jak ma sie słabe nerwy albo jak chce sie powyżywac na innych.Tu moge poradzić idzcie sie wyżyc na siłowni.
Powiem krótko > gra sie nudzi po pewnym czasie, bo ta monotonia grafiki i migających stworków...
Boże , że ja też tak długo grałam?!Teraz żałuje, chociaż postać można sprzedać i troszke forsy zawsze jest... :sexy:
 

Elrond

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ludzie! Tibia to dno. grafika jak na DOSa. Chociaż muza fajna :lol: hahahhahahha
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
K*rwa ludzie kto w to jeszcze gra :p ??
Polecam WoW i Flyffa dwie najbardziej zamęczane przeze mnie gry online :D
PS: TIBIA SUX :p (Choć sam w to grałem w podstawówce i do 2 - 3 gimnazjum jakoś :p )
Grać w tibie to tak jak grać w pacmana ^^ gra tak samo nowoczesna :D


Jak znam życie zaraz sie wydrą miłośnicy pacmana ^^ LOLZ
 

Krwawy Topór

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
207
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sheffield ____UK
Kiedyś nie miałem lepszej gry niż tibia.
Całyczas ją lubie tylko teraz nie chce mi się w nią grać.
Za dużo czasu na nią trzeba.I te lagi> <_<
ale tak ogólnie jest to chyba jedna z najbardziej popularnych gier internetowych MMoRPG.
 

wohaker

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
tak teraz już nie gram w ten "szajs" bo tak to można nazwac. Na początku sie maniaczyło ale teraz jest to poprostu nudne
 

Jordeczek

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Częstochowa
Ja gram w tibie prawie 5 lat (dokładnie 4,5 roku), a moim największym osiągnięciem był 85 RP :D, Ale teraz raczej gram na otsach pod tibie 7.6 bo to była jedna z lepszych tibi ;) narazie mam 26 lvl Knighta i nie chce mi się nim grać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry