TIBIA RULES!

Status
Zamknięty.

Daemon

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Heh jak wy możecie grać w takie badziewie? I w ogóle jak wy to coś możecie nazywać "grą" ?? Czasami się spotykam z takimi przypadkami, kiedy ktoś mówi, że "grafika jest nie ważna"... Dobrze, grajcie sobie, patrzcie na kwadraciki, prostokąciki itd. a wasz wzrok na pewno się nie zepsuje... A no właśnie - Im lepsza grafika w grze tym lepiej, bo gra wtedy jest bardziej "realna", a wzrok się mniej psuje. Kiedyś nawet słyszałem, że zrobili test na kilku studentach - mieli grać przez miesiąc w Unreal Tournament 2007 (albo 2006 nie pamiętam), po godzinie dziennie i ich wzrok po teście się poprawił o jakieś 20%.
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Badziewie...Ale jak pograsz 30 min, to nie bedziesz mógł już przestać... A najgorsze jest to jak zdobędziesz juz co zamierzałeś zdobyć i wszystko stracisz albo odechce Ci sie grac...Kiedy grałem, już nie gram :p
 

Daemon

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Grałem w to też - łącznie chyba ze 2 miesiące i stwierdziłem, że... to jest tylko chodzenie kwadratem i zabijanie prostokątów...
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
A no właśnie - Im lepsza grafika w grze tym lepiej, bo gra wtedy jest bardziej "realna", a wzrok się mniej psuje. Kiedyś nawet słyszałem, że zrobili test na kilku studentach - mieli grać przez miesiąc w Unreal Tournament 2007 (albo 2006 nie pamiętam), po godzinie dziennie i ich wzrok po teście się poprawił o jakieś 20%.

1) to był chyba refleks/spostrzegawczość, a nie wzrok :p
2) nie było UT 2k6 ani 2k7, jak już to na starszym 2004

Ale ogólnie, mądrze mówią. Przy "szybkich" grach, jak właśnie niektóre strzelanki, na pewno można sobie wyćwiczyć refleks :)
No ale to offtop :( :p
 

Shylios

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mielec
1) to był chyba refleks/spostrzegawczość, a nie wzrok :p
2) nie było UT 2k6 ani 2k7, jak już to na starszym 2004

Ale ogólnie, mądrze mówią. Przy "szybkich" grach, jak właśnie niektóre strzelanki, na pewno można sobie wyćwiczyć refleks :)
No ale to offtop :( :p
A może to był Unreal Tournament 3? :p W końcu nazwa przed premierą była 2k8 czy tam 7 :D

Jesli tak to ja kupuje sobie na ps3 soul calibura4 i będe miec sokoli wzrok ;]

A co do tibi:

:cenzura: jakich mało że tak powiem :p
Grafika beznadziejna, co to w ogole za rzut? Ani izometria ani nic ;/
Po drugie 10 czy tam 11 lat starzu w mmo i dalej nie ma dźwięku? Kpina =D

W ogóle jak ktoś gra w tą grę to dla mnie już ma wieeeelkiego minusa :D
Gra żenada i tyle :)
 

Fantomas40

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Łódź
Powiem tak, grałem w to kiedyś nawet długo. Gra dla ludzi których nie stać na lepszego kompa i neta ( 90% posiada neostrade [Ja też -.-]).
Z 3 lata temu to można było w to grać a teraz co drugi mówi "Ja jestem knajtem i wale z aksa a mui koleka jest dróidem i wali z ruszczki".
Btw jak chcecie coś poczytać i się lekko pobudzić polecam : TU

---------------------------------
Wyłączaj tę grę i idź spać, jest trzecia w nocy do jasnej cholery!

Twoja stara o Tibii
--------------------------------
Pozdrawiam
 

masakrowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
<_< słabi mnie to co piszecie o tibi,ta gra nie jest taka zła...Piszecie o lineage a ta gra np ma ponury klimat i np inne szmaciane gry...zależy jaki kto ma gust.
 

Kuba14

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Żary
isajax a ty grales kiedys w lineaga, że tak mowisz?? Bo ja też uznawałem tibie za fajną gre ale zacząłem grać w Lineaga i zmieniłem zdanie....
 
Status
Zamknięty.
Do góry