TIBIA RULES!

Status
Zamknięty.

michalpypek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja tam tej całej tibii nie lubie (delikatnie mówiąc) Grałem bodajże 3 dni. Bez dźwięku, grafika gorsza niz w rpg makerze(w rpg makerze mozna zrobic cos nawet lepszego od tibii. Nie wiem po co mój kolega wydał 90 zł na jakies płatne konto, jak mógł to wydać na coś lepszego. Wole silkroad (ale i tak nie pykam ostatnio w mmorpg ostatnio grałem w eve-online)
 

El Ninio

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
116
EE to nie banują za tibię na tym forum ?? ;) .Na innych forach głównie komputerowych banują od razu tematy związane z tibią :) .Polecam takie coś zrobić i tutaj. Ta "gra" to n/c :mruga:
 

Erdill

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Rzeszów
Tibia to tylko taka moda. Pamięta ktoś jeszcze filofuny [czy jakoś tak] ? Z nimi było tak samo... Wszyscy o tym mówili i co gorsza paprali się tym. A po dwóch - trzech miesiącach zdała sobie większość sprawę, że wydali na to trochę kasy [moja koleżanka wydawała w tedy po 5 złotych dziennie!] i nie chcą wydawać więcej.
I tak można graczy w tibie podzielić na trzy grupy:
*fanatyków (przesiadujących codziennie po kilka godzin, dla których tibia jest całym życiem)
*przejściowych graczy (- A bo mi kolega powiedział to zagrałem! Ale to nudne, brzydkie i be.. jest!)
*psychologów/recenzentów etc. (zdecydowana mniejszość)
Ja byłem w tej trzeciej kategorii (recenzent), ale nie wytrzymałem!* Większość gra po to bo koledzy grają. I nie rozumiem co oni widzą w tej tibii. Przecież to taka monotonia: zabijanie, kupowanie/sprzedawanie, zabijanie, kupowanie/sprzedawanie, zabijanie, kupowanie/sprzedawanie etc. Jest wiele lepszych gier tego typu... choćby Silkroad i 9Dragons.
Rozwinięta fabuła, super oprawa Audio-Video, grywalność na najwyższym poziomie, grafika cut-miut - to cechy, których tibia nie ma. Tym pesymistycznym akcentem.... :)

*Nuda, nUda, nuDa i jeszcze raz... (recenzji nie napisałem :D)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Rozwinięta fabuła, super oprawa Audio-Video, grywalność na najwyższym poziomie, grafika cut-miut - to cechy, których tibia nie ma.

Mimo to nie przeszkadza to tysiącom graczy grać w Tibie codziennie i w dodatku płacić CipSoftowi za PACC.
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
dno... ta gra to jest dno/ Nie wiem co w niej jest ze tyle ludzi w nia gra - zapewne grywalnosc :p
Ale ta gra uzaleznia gowniarzy od siebie! To jest nienormalne, powaznie... Mam dwóch znajomych, ktorzy graja w to prawie caly czas, masakra. Ja sam grałem trochę dawniej, doszedłem do 3 wyspy, ale potem juz nie gralem bo mnie sie nie trzymaja nalogi:p Następnie wyszło Star Wars Galaxies, która jest grą niesamowitą! No, a teraz to WoW z dodatkiem;)

Polecam Tibiowiczom przerzucić się z 4kątnych polygonów do świata gier komputerowych;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
najbardziej zadziwiajace jest to dlaczego tyle ludzi gra w ten shit..... :/
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
bo gra ma niesamowitą grywalność... po prostu.. tak się złożyło. ale ta gra to jest dno.. zobaczcie na filmiki o tibii na utube - DNO!!
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Cóż-do tej "gry" jest łatwy dostęp, więc wielkie tabuny noobów i dzieci neo mają uciechę. Nie mówię, że wszyscy gracze Tibii tacy są, ale nie da się zaprzeczyć, że nie jest to tytuł najwyższych lotów a kultura wśród graczy pozostawia wiele do życzenia. Kiedyś w to grałem (i chyba każdy kto się lubuje w MMORPG ma na koncie Tibię) i też :pmnie wciągała, ale po pewnym czasie przejrzałem na oczy.
 

Danlow

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czermna
W tibie to ja gralem juz jak bylem w pieluchach to super gra :D :D :D
Niech zaluje ten co nie gral BB) :lol: :lol:
 

Tomyhy

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Iłowa
szczerze powiedziawczy tej gry nie lubię. gralem w nią 2 dni i nie polubilem jej
 

rumun1026

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
to jest najgorsza gra jaka widzialem nie wiem dlaczego tyle ludzi w to gra
 

HeadShot

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
34
IMO to najwiekszy shit jaki powstal. A na forach sa setki pytan 'jak shakowac tibie' ... To juz neostrada jest lepszym wynalazkiem :p

EE to nie banują za tibię na tym forum ?? ;) .Na innych forach głównie komputerowych banują od razu tematy związane z tibią :) .Polecam takie coś zrobić i tutaj. Ta "gra" to n/c :mruga:

Oj, przydaloby sie :]
 

Lego

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
zmieniłam zdanie, Tibia jest jednak fajna, gram od jakiegoś czasu ale durna ze mnie istota, co wzięła palla, zrobiłam nową postać i będę knightem, jest ktoś z Refugii?
 

The Havoc

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tibia to chora gra ze względu na to że jak giniesz to tracisz lvle,plecak i cos ze sprzetu. Powiedzmy ze pograsz troche dojdziesz do 20 poziomu zabiją cie i masz 19 czyli cały dzień grania w plecy. Jednym słowem tibia to strata czasu !
 

michalpypek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Hehe. jest takich 3 uzaleznionych od Tibii w mojej klasie ktorzy mowia ze tibia jest 3D... lol :lol:
 

.Dariusz.

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska
Nie podoba mi się ta gra. Raz w nią zagrałem.
Ta grafika... ta fabuła.. ta dynamika akcji... ta prosta obsługa..
to wszystko sprawia że...że...no po prostu.. Mam dość tej gry. :|
 

Warrior

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
cibóż xD
oh my god...

killed topic !

kto śmiał zagładać taki temat ?

omg przecież to jest beznadziejne

teraz tylko można expić i kupywać

kiedyś to był klimat i MOŻE gra miała by przyszłość ale jak widać nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry