tatuaże ....co wy na to???

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ja bym chciała miec tatuaż. Taki mały... Może na kostce... Ale nie wiem jeszcze czy sie zdecyduję :)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Moje marzenie to tatuaż na prawym bioderku z przodu hhihihih, tuz pod majteczkami..:D:D Ale nei wiem czy sie kiedykolwiem zdecyduje bo nie wiem co mogłabym sobie wytatuowac :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ja bym chciała jakiś na pośladku, coraz bardziej zaczyna mi się to podobać :)
albo jakiś malutki na łopatce, bo te na "krzyżach" bardzo mi się podobają ale sa już strasznie oklepane....
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
W salonach mają tysiące wzorów, wiec nie byłoby problemu...
A zawsze można znaleźć jakiś fajny wzór w necie, wydrukować i zabrać ze sobą do salonu... albo w dobrym salonie możesz sobie też zaprojektować... :)
 

MonaLisaaaa85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja sobie obiecalam ze zobic tatuaz jak zdam mature i dostane sie na wymarzony kierunek, ale niestety nie mialam pieniazkow, chcialam zrobic cos malutkeigo i slodkiego w miescu dyskretnym co by widzial tylko moj chlopak i ja, no kosztuje taki prezent, a niestety inne wydatki przyszly mi..:) ale poradzilam sobie w inny sposob, zrobilam sama sobie moj znak zodiaku, i postanowilam tym sie cieszyc teraz, a jak tylko znajdzie sie fundusz (albo mojemu lubemu sie znudzi) :) zamierzam isc do specjalisty by na tym miesjcu zrobil cos innego... hmm... pozatym fajna zabawe mialam.. ale nie robcie tego samemu w domu bo mozna sie zeszpecic, ja zaryzykowalam :) jest gut ale zaluje ze nie umialam zrobic np rozy jakiej albo czegos w tym rodzaju nie wspominajac o smoku :)
 
K

kfiatushekk

Guest
Tatuażeto fajna sprawa.. tylko odrobine bolesna... ładnie to wygląda ale ja bym sobie nie zrobila..
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mi sie podoba na plecach tak nisko zaraz nad pupą :p nawet miałam taka dziare na wakcjach tylko ze henną no ale była

a moj kumpela chce sobie zrobić na stopie jaszcurke ... odbiło jej chyba
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Powiem ze miałem kiedyś tatułaz....dokładnie miałem wytatułowaną na lewnej piersi róze z podpisem pewnej osoby...ale teraz oni mnie rozcieli i wybielili....teraz mieć, nie mam... :(
Ale napewno sobie znowu zrobie, napewno... :D
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
O to świntuchy ;) Jak oni tak mogli.....
No właśnie nie wiem.... :zly: ale i tak sobie kolejny zrobie...
Ja im pokaze... :D

Deras a masz teraz blizne?
No i to jaką....w .... no właśnie. jest to takie wielkie ze normalnie strach na to patrzeć...ale dzieki tej bliźnie i temu szyciu żyje i nie narzekam na nią....poza tym ze czesto mnie bolii to jest okeja... :)
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Nie pozazdroszczę... :( :( :( :(

No i to jaką....w .... no właśnie. jest to takie wielkie ze normalnie strach na to patrzeć...ale dzieki tej bliźnie i temu szyciu żyje i nie narzekam na nią....poza tym ze czesto mnie bolii to jest okeja...
 
Do góry