tatuaże ....co wy na to???

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ladzia, to to prosze oswiec nas i napisz troche o nich, czyli co jest uzywane zamiast normalnego tuszu, ile sie trzymaja itp. bo ja mam normalny .
 
L

ladzia

Guest
prosze uprzejmnie

nika napisał:
ladzia, to to prosze oswiec nas i napisz troche o nich, czyli co jest uzywane zamiast normalnego tuszu, ile sie trzymaja itp. bo ja mam normalny .

przy Bio -tatuazach uzywane sa takie same farby jak do permanentnego makijazu,nie maja nic wspolnego z atramentem. Jakiego sie uzywa do wiecznych tatuazy.

Chociaz w tej chwili farby do wiecznych tatuazy tez juz sa lepszej jakosci.

:D

Jak Cie interesuje cos dokladniejszego to pytaj...
 
L

ladzia

Guest
cenowo

nika napisał:
a jak dlugo on sie trzyma?
i czy cenowo duzo rozni sie od normalnego?

nie ma wielkiej roznicy;)

trzyma sie do 6 lat potem blaknie (!?) no;)))znika;))

Tatuaz na wiecznosc robie sie w skorze glownej , dlatego po jesli sie chcemy go pozbyc zostaje blizna.
bio tatuaz robi sie troche wyzej i od schodzi z czasem tak jak luszczy sie skora ...
skora czlowieka ma 6 warst,dla ulatwienia. I przez caly czas ulega ona scieraniu ,luszczeniu i odbudowie...itd....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
slodziutkaa, upominam cie za
§ 3.11 Staraj się unikać literówek oraz błędów ortograficznych i stylistycznych. Jeśli takie popełniłeś popraw je klikając przycisk "Zmień"
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Mi tatuaże od zawsze sie podobały.Niestety jestem jeszcze młody i rodzice mi nie pozwalają ale kiedy dorosne i tak je bede miał wiec nie rozumiem po co to odwlekac??Niestety bardzo duzo osób uważa ze tatuaże nosza kryminalisci itp. ale to nieprawda,każdy może miec tatuaż przeciez wyglad nie swiadczy o czlowieku....
Pozostaje mi tylko czekac a to bedzie juz niedlugo
Palnuje sobie zrobic 2 tatuaże na obydwóch rekach do polowy rąk (od ramienia) :hyhy:
Niektórzy mówia ze tatuaży nie można usunać...MOŻNA!!!Tatuaże można usuwać metodą laserową ale jest to bolesne...wiec lepiej sie zastanowić zanim sie zrobi tatuaż....
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja w przyszłośći wydziaram sobie coś wzdłuż kręgosłupa
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
A ja zrobilam sobie nowy tatuaz miedzy ramionami na plecach, zdjatko dodam innym , adodam ze bolalao jak cholera ale co tam wazne ze fajnie wyglada :p
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Znam dużo osób które mają tatuaże nawet na całym ciele. Niektórzy z nich to po pace. W pudle sobie robili tatosy własnej roboty kolką. Inni w salonach. Ale głównie są guwniane. Sam sobie nie zrobię tatosa. Mam kumpla co sobie niedawno zrobił płomień na nadgarstku ale ma taką chudą tą rączkę że to beznadziejnie wygląda.
 

Varial

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z daleka...
Ja do tatuaży nic nie mam, bardzo mi sie podobają :D Mówicie, co bedzie za ileś tam lat, kiedy staniemy się ludźmi troszke starszymi :p pamiętajcie że technika idzie caly czas do góry, i do tej pory napewno wymyślą coś ciekawego na usuwanie tatuaży ;)
 
Do góry