tatuaże ....co wy na to???

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm a ja nie lubie wytatuowanych kobiet... no chyba ze na koncu plecow ma jakis fajny wzrorek... sam bym sobie nigdy nie zrobil... bo przeciez to sie moze znudzic...
 

lady

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
co powiecie na temat tatuaży wydaje mi sie że jest na topie ....jak myslicie czy pasuja każdemu i wogole sama jestem wielbicielka tatuaży mam 2 na kości ogonowej i na piersi łapke tygryska jest niewielka ale urocza ;) moja mamuśka zawsze powtarza że tatuaże maja kryminaliści i u starszych niestety wiele jest takich opini :/ ale teraz to codzienność .....

ja mam tatuaz na ramieniu i to dosc duzego tygrysa.moja babcia powiedziala tylko "dziecko cos ty zrobila". pytala czy to mi zejdzie hihi, powiedzialam ze tak z lekkim usmiechem. babcia sie popatrzyla na mnie, usmiechnela i na pewno nie uwierzyla hihi----ale juz jej to nie przeszkadza --- :)
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
jak dla mnie tatuaze sa wypas...zwlaszcza takie ktore niosa ze soba jakis przekaz...!!!ja mam dwa tatuaze jeden na karku i drugi u dolu plecow zrobilam je w profesjonalnym studio i fakt ze duzo zaplacilam ale jestem bardzo zadowolona i ani troche nie zaluje :) tatuaze absolutnie nie wyszly z mody moim zdaniem wrecz przeciwnie!a kolorpowe tatuaze nie podobaja mi sie wole czarne!!! buziaki pozdrawiam odwaznych :p
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Mi tez sie podobają tatuaże. Ale nie mam odwagi. :( Ale za to mam kolczyk w pępku, ale to już w innym temacie. :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Moja mama ma opaske celtycką na kostce.
Boli wypełnianie i kłucie na delikatnym ciele..
Dekold, szyja, wewnętrzna część rąk.

Ja napewno sobie zrobie na łopatce :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
nieprawda bo boli...jednak najbardziej na poczatku, pozniej sie mozna przyzwyczaic.ja mialam robiony tatuaz 3h. najgorsze jest cieniowanie.
Lady --ja tez mialam 3h i mnie ze strachu niebolalao, a tak sie balam ze nawed chcialam sie nawalic zeby nic nie czuc :)

P.S ten na reku oczywiscie bo na lopatkach nawed nie mowie jak :(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
co ja sobie zrobie?
hmm.. może motylka ;)
albo księżyc, słońce i gwiazdki :p
nie wiem nie wiem.
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
fakt faktem bolesny zabieg ale za to efekt suuuper!!! king13ink nie obawiaj sie a co do kolczykow to tez mam w jezyczku ;)
 

lady

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Lady --ja tez mialam 3h i mnie ze strachu niebolalao, a tak sie balam ze nawed chcialam sie nawalic zeby nic nie czuc :)

P.S ten na reku oczywiscie bo na lopatkach nawed nie mowie jak :(

ja sie nie balam wiec moze dlatego mnie bolalo!! ale poszlabym zrobic jeszcze raz-mimo bolu
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
tatuaze sa fajne :)
ale jakies skromne.
dlatego chcialabym cos malego na lopatce.
 
Do góry