Taniec Towarzyski

Żanuśka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Podobnie jak Wy ja tez uwielbiam tanczyc... od 9 roku zycia bardzo chcialam byc baletnica ale w poblizu mojego miejsca zamieszkania nie ma nigdzie szkoly tanca ani baletu :( czasami tylko tancze taniec towarzyski z kumpelami(cwiczymy ,stwazamy caly uklad taneczny) i to na tyle...(jak sie mieszka w malej miejscowosci to tak jest!!). ja i moja przyjaciolka nie damy tak szybko za wygrana i sprobujemy zebrac chetych uczniow do tanca a pozniej tylko zalatwimy w szkole sponsora i nauczyciela tanca... 3majcie kciuki ze sie uda... :eek:k:
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Widzę, że wiele osób interesuje się tańcem :) Z resztą nie dziwię się - to wspaniałe hobby. Sama trochę tańczę, ale nie zawodowo i nie w żadnym zespole - bardziej dla przyjemności :)

Zapraszam miłośników na forum taneczne, które znajduje się pod adresem http://www.tanecznie.fora.pl
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja kiedyś uczyłam się, nawet wygrałam 1 turniej z moim partnerem :p Ale to nie było to - zmieniłam na nowoczesny. Moja przyjaciółka trenuje i jej się podoba. Heh, dzięki temu poznałam swojego pierwszego chłopaka ;) Więc looz, mam dobre wspomnienia :)
Witaj w tanecznym klubie. Co prawda trenujemy inny taniec, ale też taniec :]
 

karolcia21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
kiedyś chodziłam i przestałam teraz znów powróciłam ale nie mam partnera jakby ktoś chciał tańczyć z krakowa lub okolic to mam ok165cm a moje gg to 746524
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja kiedyś tańczyłam towarzyski, nawet z partnerem wygraliśmy 1 turniej, ale nie chciało nam się tego kontynuować. 4-ty rok trenuję taniec nowoczesny :)
 

karolcia21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej!!!!ja tańcze ale nie mam partnera.Mam 13 latek i ok 165 cm.poszukuję kogoś z Krakowa lub okolic.Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie na moje gg 746524 ;)
 

Żanuśka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja juz koncze pierwszy stopien tanca !! ah, jaka jestem z siebie dumna :p najgorsze jest to ze jest bardzo malo chlopakow na kursie i hmmm...trzeba sie dzielic partnerem z innymi dziewczynami... :/
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
ja chodziłam na tance.. niestety nie towarzyskie :p jump- moze ktos bedzie kojarzyl ;) niesttey musialam przerwac z powodu braku czasu.. hehe.. szkola :/ ale mam nadzieje,ze wkrotce powroce po niedlugiej przerwie :]
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Bez partnera?
Ja mam xP szczęśliwa jestem :D fajny chłopak. tańczymy razem od września. wcześniej chodziłam na tańce nowoczesne. masa wyjazdów, nagród, występów xDD no i teraz zaczynam tańczyć u Kiszki :D ogólnie fajnie. tylko tańczymy bardziej formacje taneczne, a nie w parach... chociaż walc angielski, salsa, czasami cza cza... walc wiedeński czy tango w parach. :D

Też kiedyś chodziłam na taniec towarzyski,ale zrezygnowałam i teraz żałuję.
Przyznaję, masz czego żałować.
 

OliFka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja chodze od września na takie kursy tańca ale wątpie żeby poźniej coś z tego było :):)
Jak na razie to potrafie zatańczyć ( przynajmniej te podstawowe kroki:p): salse, sambe, rumbe, cha che, jive, i walce angielski i wiedeński :):):) A ogólnie to jest bardzo fajnie, a poza tym to świetny trening :) :)
 

shakal

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
racja kurs a szkoła tańca to nie to samo ale wydaje mi sie że kursy jest dla ludzi którzy nie maja specjalnie czasu na taniec i nie wiążą z tym żadnej przyszłości, chodzą bo sprawia im to przyjemność :) i traktuja to tylko jako sposób spedzenia wolnej chwili :)

a może ktoś zna jakieś fajne kawałki do tańca towarzyskiego :D jesli tak to piszcie, chetnie posłucham czegos nowego :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Kurs jest przez krótki, określony czas. Tam chodzą ludzie, którzy chcą się czegoś nauczyć, ale na jakiś konkretny cel. Dla przyjemności chodzi się do szkoły tańca, a jak ktoś z tym wiąże przyszłość, to idzie na Akademię :]
 

marcin0987

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mam kilka pytań odnośnie tańca:
1. tańczę od listopada 2006, ile potrzeba czasu na kategorię HOBBY a potem na kategorię D??
2.Kiedy otrzymuje się możliwość nauczania??
3.Znacie jakieś dobre książki o tańcu??

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
marcin0987
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Podoba mi sie taniec towarzyski ale niestety mam dwie lewe nogi i nic z tego nie wychodzi :) Mama mnie chciała zapisać na kurs tańca katastrofa ja w parach nie umiem tańczyć :D
 
Do góry