Taniec Towarzyski

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
W moim przypadku to nie pauzowanie, to cofnięcie się w rozwoju. Żałuję, trenerka tak samo, ale co ona mogła zrobić? Nic. Nie mogłabym występować, a przerwa w występowaniu też działa źle. Przynajmniej coś tam robię. Nudzę się na treningach, ale cóż. Poczekam te 2 miechy i pójdę wyżej :) Już nie mogę się doczekać! :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No niedługo :) Szybko zleci :D Będę musialą duuuuużo nadrabiać, ale jak zaczynałam taniec to i tak musiałam nadrabiać, więc można powiedzieć, jestem do tego przyzwyczajona :D
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
biedactwo to Cię zaraz podbuduję :p
Szybko łapiesz kroki taneczne, wydaje mi się że zawsze osiągasz to co chcesz czytając posty tak wnioskuję :D Pasi :p
to co sprawia przyjemność zawsze szybko wchodzi do głowy i w nawyk więc koleżanko dasz sobie radę ;)
 

shusty

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Wałbrzych
Dokładnie salsa jest super.

W Wałbrzychu nie ma salsotek to trzeba sobie samemu organizować ^^

A jakby była u nas salsoteka to właściciele mieliby ładny pieniądz.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja bym chciała tangotekę czy jak to się nazywa. Fajnie by było, uwielbiam tango - uważam, że jest superkobiecie dla kobiety i zaraz supermęskie dla faceta :) Tak samo jak rumba, ale tango bardziej mi się podoba.
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
Hey :p
Nie chce nowego tematu zakładać wiec tu pisze :p
No wiec chodzi o taniec towarzyski. Bo od wrzesnia mam zamiar sie zapisac. I gdy wy zaczynaliscie musieliscie miec od razu partnera swojego czy jakos wam przyznawali jakiegos. ? Jak to bylo. ? :p
Bo u mnie własnie z tym problem i nie wiem jak to w szkolach tanca takich jest wiec pytam.
I jak na początku ciezko bylo czy dawaliscie rade? ;)
Chciałabym sie na razie jak najwięcej o tym dowiedziec bo to w sumie jeszcze miesiac zostal a mi naprawde zalezy na tancu ;) wiec chce sie upewnic czy musze sobie partnera skombinowac jakiegos :D
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Też się chciałam kiedyś zapisać na towarzyski, no ale właśnie trzeba było mieć partnera <_<
No i oczywiście nie znalazłam żadnego. I Wybrałam hip hop (nie żałuję teraz tej decyzji )
Czy jest cięzko ? Nie wiem ... ale wydaję mi się, że jak masz poczucie rytmu to na pewno dasz sobię radę :p
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
No wlasnie ja mam zamiar na wspolczesny i towarzyski w tym samym czasie :p
wiec chyba bedzie ciezko ;)
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Ja tam nie lubie...
Czasem jak widziałem pary tańczące taniec towarzyski to tak się zastanawiałem czy partner tej osoby się na to zgadza...
Wogóle ten ubiór...bleeeeeeeeeeeeee
 

emprinceska

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja tam nie lubie...
Czasem jak widziałem pary tańczące taniec towarzyski to tak się zastanawiałem czy partner tej osoby się na to zgadza...
Wogóle ten ubiór...bleeeeeeeeeeeeee
kolega to ma chyba jakiś problem, nic Ci się nie podoba. a może jesienna depresja powoli się Ciebie czepia?


__
Pijana powietrzem: kiedy ja zaczynałam z tańcem towarzyskim to przez ok. pół roku, może nawet dłużej tańczyłam zupełnie sama. później znalazł się partner. ale z tego co wiem, w niektórych klubach przyjmują tylko pary. musisz się dowiedzieć w klubie, w którym chcesz zacząć tańczyć. to jeszcze zależy czy chcesz tańczyć turniejowo, jeśli tak to musisz mieć partnera, chyba że trener ma kogoś w zanadrzu. ale jeśli to zwykły kurs to albo dobiorą Ci kogoś na miejscu, albo jak na niektórych kursach: pary damsko-damskie.
 
Do góry