Tampony..

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
mam pytanie a jak użyje tych z aplikatorem to skąd będę wiedzieć, że dobrze już "weszło"??
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
z aplikatore tampon wchodzi prosto poczujesz opor to tampon zostal zaaplikowany
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
hehe ja tez bym nie wiedziała jak go włożyć :D dlatego nie używam. wolę podpaski :]
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Przy tamponach znajdują się bardzo szczegółowe instrukcje.
Nie mogę żyć bez moich ob.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
mam pytanie a jak użyje tych z aplikatorem to skąd będę wiedzieć, że dobrze już "weszło"??
ja osobiście używam tampaxów, właśnie ze względu na aplikator ;)
działa to mniej więcej tak, że ruchomą część aplikatora wysuwa się, aż do końca (wtedy słychać takie kliknięcie ;p) następnie wkłada się całość pierwotnej długości do pochwy i ruchomą część wciska się spowrotem, ona wprowadza tampon na właściwie miejsce, jasno to opisałam ? xD
przy tampaxach zamieszczona jest bardzo dokłada instrukcja obsługi ;)
i czytałam że one przy wyciąganiu sie rozlecieć mogą, mam na myśli te Tampaxy
rzeczywiście tampaxy wyglądają jakby były trochę "szajskie" aczkolwiek nie zdarzyło mi się, żeby tampon się rozleciał ;p
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
bo ja jade może nad morze właśnie i wtedy co pojadę będę mieć właśnie okres.. ;(
czy mogę się kąpać i mieć w środku tampon??
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Oczywiście, że możesz. Okres nie może popsuć Ci wakacji. Udanego wyjazdu! :D
 

neska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
kupiłam sobie tampony belli z aplikatorem, byłam w sumie z nich zadowolona,
po kąpieli chciałam założyć następnego tampona , no i normalnie odruchowo wkładam aplikatorek ciach ciach .... patrze a sznureczka nie ma..... szybko jakoś w panice wyciągnełam tampon, na końcu tamponu sznureczek był urwany..... czy wam też się kiedyś tak przytrafiło ??
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
nie :)
ale j kiedys wsadzialam 2 naraz :D
tzn mialam jednego, spieszylam sie i zapomnialm wyciagnac, po czym wlozylam 2 i dopiero w domu po kilku godzinach sie zorientowalam :D
 

Moonnii

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, nie używajcie tamponów! Ja używałam tamponów odkąd pamiętam. Teraz, w wieku 21 lat lekarz przypadkiem, podczas zwykłego, profilaktycznego ginekologicznego badania wykrył u mnie wielką nadżerkę szyjki macicy! Co 4 kobieta w naszym kraju ma wirusa hpv, a jednym z przyczyn jest stosowanie właśnie tamponów. Nadżerka to pierwszy stopień do raka szyjki macicy. Szanujcie swoje ciało!
 

ewax1995

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam małe pytanko :) Czy tampony o.b pro comfort normal są dobre dla początkujących??? A jeśli nie to jakie mi polecacie na pierwszy raz???
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Tampax'y z aplikatorem polecam :)
O.B. też dobre, ale na tych z aplikatorem łatwiej jest się nauczyć, jak je prawidłowo 'zakładać' :p
 

Faelivrin Etinivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Dolina Rozpusty
nie :)
ale j kiedys wsadzialam 2 naraz :D
tzn mialam jednego, spieszylam sie i zapomnialm wyciagnac, po czym wlozylam 2 i dopiero w domu po kilku godzinach sie zorientowalam :D


2 na raz? Omg.... : D. Do tego trzeba mieć talent ; ).

Ja uzywam O.B i jestem bardzo zadowolona. Teraz właściwie mogę śmiało powiedzieć,z e bez tamponów nie ma życia : P. One wiele ułatwiają.
 

angie000

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
używam tamponów pare lat i nigdy mnie nie zawiodły. Są dyskretne, wygodne(praktycznie wcale ich nie czujesz). Nawet jeśli jesteś dziewicą to nie uszkadzają błony dziewiczej. Jest ona elastyczna, a tampony dostępne na rynku są w różnych rozmiarach. myślę ze powinnaś wypróbować o.b mini.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja rowniez polecam tampony :D sa wygodne higieniczne :) nie czuje sie ze sie cos ma w ogole ;) mozna spokojnie chodzic na basen, cwiczyc i zyc :D podpasek nie akceptuje :D czuje sie jakby mi cos cieklo :D i lalo sie ;) a tak to z tamponami pelen komfort
 
Do góry