Tampon Czy Podpaska?

Twoja ochrona podczas okresu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
W dzień tylko tampony( z aplikatorem,dla mnie wygodniejsze) :)
Jak ktoś ma trudności z założeniem tamponu to naprawdę polecam te z aplikatorem, w porównaniu do OB nie mialam z nimi większego problemu. Później jak się dojdzie do wprawy to zawsze można wrócić do tych bez aplikatora :)
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ja używam podpasek ale chyba się przerzucę na tampony..... raz już próbowałam z OB ale nie wygodne były i zrezygnowałam a jakiej marki kupujecie tampony z aplikatorem??
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
podpaski ofc :p..
z tamponem czuje sie niepewnie jakos tak :p <boje sie zawsze czy moze nie przemokne albo cos :x zreszta nie chcialabym np w szkole zmieniac.. z podpaska mniej klopotow ;]>
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Podpaski<w szczególności Alwaysy RuLeZ
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
a jakiej marki kupujecie tampony z aplikatorem??
Z aplikatorem na polskim rynku sa tylko Tampaxy ( polecam :D )
Eeee tam, jak dla mnie tampony to mega wygoda,szczegolnie w lato kiedy jest 30 stopni ciepla :) jak się dojdzie do wprawy to zakładanie tamponu trwa błyskawicznie :)
 

koteczek:*

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja bardzo bym chciała używać tamponów bo zajefajnie jest być pewnym że nic się nie dzieje, nic brzydko nie pachnie i tak dalej ale...próbowałam kilka razy, różnych rozmiarów, nawet tych najmniejszych i odczuwałam tak straszny ból ze nie mogłam dojść ze szkoły do domu! dziś znowu próbowałam bo robię to co jakiś czas i znów tak bardzo bolało, z trudem też go wyjęłam a teraz tak obficie krwawię że boję się że coś sobie zrobiłam, czy to w ogóle możliwe? może przerwałam błonę? :niepewny:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Koteczek, błony nie powinnaś przerwać. A krwawienia bywają różne. Ja mam raz siedem dni, a ostatnio miałam cztery.
A tak do tematu. Uczę się używać tamponów. Próbowałam z ob, ale nie daję sobie rady, więc kupiłam tamptaxy z aplikatorem. Ale niestety nawet ich nie wypróbowałam, bo za szybko mi się okres skończył. Mam jeszcze czerwiec, bo znając moje szczęście okres będę miała na koloni, a szkoda mi tracić czas, bo to Bułgaria... :)
A tak do tej pory to tylko podpaski. I tylko z naturelli :p Innych nie trawię :}
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
a ja używam teraz tamponów Tampaxów z aplikatorem i jestem bardzo zadowolona....
nie czuję nic
nie boli mnie nic
i jest dużo wygodniej
nie nawidze go tylko usuwać o to takie nieprzyjemne
 

Sweet_Honey

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
Hehe, wyciąganie najgorsze ;]
Ale i tak tampony rlz ;)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Oczywiście TAMPONY!!! :D dzięki nim @ nie jest aż taka "uciążliwa" ;)
na lżejsze dni LIGHT DAYS, a na te mniej lżejsze ;) NORMAL ;p oczywiście jak jedne tak i drugie pro comfort :D
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
Tylko tampony, nie wyobrażam sobie bez nich ormalnego funkcjonowania. Przez dosyć długi okres czasu używałam podpasek ale jak tylko udało mi się z tamponami to podpaski poszły w kąt, tampony naprawde dają duże poczucie swobody no i dzięki nim czasem zapominam że mam w ogóle okres :eek:k:
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
I to i to. Zależy jak się zachce. A tampony to takie z rossmanna za 4,99 zł. Wcale nie są gorsze od przereklamowanych O.B
 
Do góry