Tabletki Yasmine

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nika moze kiedys w koncu Ci sie ureguluje ten okres... a Twoja mam tez tak miała?? moze to jakies dziedziczne?? albo idz z tym do lekarza.... tylko ze wtedy to Ci jakies hormony na pewno przepisze.... :/...
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nika, a ile lat miesiaczkujesz? Bo jesli ok. 3 lat, to tak moze sie zdarzac...Tylko ze w sumie niewiele kobiet zaczyna miesiaczkowac w wieku 16 lat...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jelonek ile lat- ponad 6!!!!!!!! mialam 13 lat, mnie juz to wkurza
Asica mama tez tak podobno miala, ale chyab nie tyle czasu, a moja siostra jest 4, 5 roku mlodsza i z tego co widze ma praktycznie regularnie, to jest niesprawiedliwe
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio ale co zrobic... moze i Tobie sie ureguluje w koncu.... zycze Ci tego... ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ciekawe ile czasu mam jeszcze czekac, ale teraz sie zastanawiam bo moze jeszze jakis czas po odstawieniu tabletek bedzie regularny?
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nio ja sie tak szczerze to na tym akurat nie znam, ale moze ... kto wie... i przynajmniej bedziesz sobie mogła obliczyc dni plodne i nieplodne i bedziesz bardzie pewna.... zobaczysz sama jak to bedzie... :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
lekarka mi powiedzial ze po odstawieniu moge miec przez pare cykli regularnie, a potem wszystko wroci do dawnej normy, albo od razu wszystko wroci do normy :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ojejku ale moze kiedys nadejdzie taki czas ze Ci sie w koncu ureguluja... zycze Ci tego, bo tak to naprawde przewalone... :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to jest gorzej niz przewalone bo czasem sie nawet boje jasnych spodni ubrac jak wiem ze juz cos za niedlugo powinno przyjsc :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nio kurcze rzeczywiscie.... ja tez bym sie bała... bo musiałbym chodzic zmysla ze w kazdej chwili moge dostac okres i moze mnie zalac... o masakra... wspolczuje Ci....
 

Ciaki

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
No wlasnie tez się tak zastanawaim, o co jej chodzi, ale pytala, czy jakies teraz biore i tak kazala zrobic, a mi szczerze mowiac to nie jest na reke, nie wybiersz sie moze do lekarza, no bo teraz nie wiem co zrobic???!!!
pozdrowionka


hej!! ja biore te tabletki i moj okres trwal tylko 3 dni a zawsze trwal ok6. drugi opakowanie zaczelam brac normalnie po 7 dniach.najlepij robic tak jak jest zalecane w ulotce bynajmniej mi sie tak wydaje :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
hej!! ja biore te tabletki i moj okres trwal tylko 3 dni a zawsze trwal ok6.

A moj zwykle trwa 7, a od kiedy biore tabletki, czyli od Sylwestra, mialam plamienia...6 dni temu zaczelam przerwe i w drugim dniu zaczelam krwawic, tak troszke "mocniej" krwawilam jakies dwa dni, a teraz znowu plamienia :p Wiec sama wlasciwie nie wiem, czy te plamienia teraz tez jako okres powinnam liczyc, czy nie :p A poza tym mam nadzieje, ze mi przejda niedlugo, bo przez caly miesiac cos sie stale ze mnie lalo i mam troche dosc ;)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No i chyba mialas racje, wczoraj zaczelam drugie opakowanie i jak na razie zadnych plamien ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
przewaznie tak jest, organizm sie przeciez musi przyzwyczaic, chociaz w ulotce pisze, ze do trzeciego opakowania moga wystepowac plamienia
 

sanczez

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
tylko dobry ginekolog moze bardzo dobrze doradzic tabletki, ale to potrzeba zrobic badania.... nie ma tak hop siup i juz
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
chodzi Ci o hormonalne? pytalam i moja lekarka stwierdzila, ze to i tak niczego nie ulatwia w kwesti doboru tabletek
 

mysza40

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
proszę o jakies informacje o tych tabletkach, słyszałam, że nie mają skutków ubocznych, czy to prawda? piszcie!!!!!
śą super naprawdę nic się nie dzieje żadnego tycia!!!!!!!!!!! Jedyny mankament są drogie pozdrawiam serdecznie Mysza
 

niesforny_Gosiak

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Biore Yasmin prawie od roku i ze tak powiem nic sie nie dzieje :) Jedyne miejsce w ktorym "przytylam" to piersi.Pozatym loozik nic nie boli,nic sie nie dzieje...Ogromna wygoda-3eba tylkopamietac zeby wziac...z czasem sie nabiera nawyku,wchodzi w krewe wiec nie ma problemu. Plusem jest rowniez to ze zawsze wiesz kiedy masz okres...i przez te 7 dni przerwy rownieznie 3eba sie zabezpieczac.Oczywiscie kazdy wie ze dzialaja dopiero gdy rozpocznie sie 2 opakowanie.Plamienie ustepuje wraz z rozpoczeciem 2 opakowania.

no i jest to o wiele wygodniejsze niz prezerwatywa.... a o ile przyjemniejsze :) -to juz nie wspomne;p (jesli nie probowaliscie bez nie wiecie co tracicie)
 

Attachments

  • biel.jpg
    biel.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 46
Do góry