Tabaka

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Czego to dzieciaki nie wymyślą? Ale to i tak lepsze niż kiedyś tam wąchanie butaprenu. Tylko, że kiedyś butapren wciągał element, a teraz ogół nie może sobie sensownie zorganizować czasu, tylko bawi się w udawanie narkomana.
Brałem tabakę już wiele lat temu, ale niedawno na tym forum dowiedziałem się, że można ją w ten sposób wykorzystywać. Kiedy dzieciarnia odkryje, że można się tanio odurzyć, bez kleju, tabletek od kaszlu czy zapchania nosa tabaką? Wystarczy się rozpędzić i przywalić głową o ścianę. Wychodzi na to samo.
 

aragon123

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź
Fakt, ja co prawda jestem gimnazjalistą, i tabakę wciągam tyci tyci, a sposób to tabakierka anatomiczna, w prawej ręce, i jak wciągam to się cały czas delektuję zapachem (czy też smakiem w nosie, jak kto woli :) ) ale dobrze działa mi na katar, no ale mój rówieśnik, jest uzależniony, 3 paczki Gatwicha w miesiąc to norma, trochę mi go szkoda, bo on raz w restauracji kreskę zrobił kartą od Orange, ta od doładowania, wziął rurkę i wciągnął, wyglądało to jakby był jakimś ćpunem, no ale co się poradzi ? Muszę spróbować tego wyrobu tabakopodobnego , białej tabaki, ciekawe jaki ma zapach (i smak w nosie) Mam jakąś ochotę na medyka :D, czytam, że niby "Swego czasu była to najmocniejsza tabaka dostępna na polskim rynku, ponadto uważana za najmocniejszą tabakę na świecie", no to na pół roku te 5g mi starczy :p Zyczę dobrego snuffu
 

luklas94

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
tabake fajnie się pali :D ale przed tem trzeba wysuszyć lepiej i można zmieszać z tytoniem
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
lol zmieszać z tytoniem?
Przecież sama tabaka to tytoń, to po co mieszać to samo 0o ?
 

Manius1135

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Sadzę że po to, aby nadać palonemu tytoniowi smak tabaki, ale nie jestem pewny czy tabaka zachowuje swój aromat zarówno pod postacią pyłu jak i dymu ? Nie palę więc nie potrafię ocenić.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Tabaka smakuje ochydnie, więc wątpię. Chyba że gościu wącha dym z tabakowego skręta :)
 

Manius1135

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Nie dałem smak w cudzysłów, chodziło mi o aromat tabaki ewentualnie występujący w "smakowanym" przez palaczy dymie.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Tabaka dobra sprawa, zwłaszcza mentolowa. Tylko cóż z tego, że się wciągnie, jak zaraz się wszystko spowrotem wykicha.
 

wroncia162

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hmm Tabaka , dobre to na katar jest , ale także ma się po tym dobrą fazę , ja wciągałam Red bull strong snuff a także Gawith Apricot Snuff i polecam jedno i drugie , tylko że to pierwsze jest trochę mocniejsze a drugie lżejsze ;)
 

misiekzse

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
kiedyś wciagałem red bulla i troszkę mi się w głowie kręciło ale generalnie dobra rzecz na przeczyszczenie nosa :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dobrą fazę? No ludzie, nie zabijajcie. Jedyne co możesz po tabace poczuć, to w przypadku tych mocniejszych lekka nikotynowa stymulacja.
 

aragon123

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź
Tak to już jest, dzieciaki w moim wieku i niektórzy starsi, by zaimponowac, wciągają kreski tabaki w mega ilościach by mieć fazy, łamiąc tym tradycje zażywania tabaki i niszcząc mienie tabaki, robiąc z niej jakiś narkotyk.
 
Do góry