kwiatek85

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moze to??-----> David Tavare - Hot Summer Night Oh La La La

Tak!!!Dokladnie to ,wielki dzieki:))))))
 

Aris1414

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Machcin
http://rs20.rapidshare.com/files/93150253/LINE_001.MP3 Zna ktoś może tytuł tego utworu?
Nie to nie ta.
Wiem o co ci zapewne chodzi też sie tej piosenki troche naszukałem najprawdopoodbniej chodzi ci o Pink- Just Like A Pill. Szukam jeszcze piosenki ale chyba będzie Wam cięzko podać mi jej tytuł... zaraz przed refrenem gostek spiewa cos w stylu "aaaaaa....aaaaa..aaaa....." i po tym wchodzi taka fajna rola keyboardu z fajnym rytmem. No niestety do tej piosenki nie mam już nagrania :(
 

Bambino

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Straszny dom 3
A ja szukam piosenki w której leci :
aijoee aijoee santa pe santa pe ....

I szukam piosnki nr.2:
Ase ic pa pa pa Aseic pa pa po
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
Szukam tytułów dwóch ostatnich piosenek w serialu Jerycho, a dokładniej w odcinku, który leciał wczoraj na AXN-ie. Czy może mi ktoś pomóc?
 

velmaa

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki, której urywek usłyszałam w reklamie ,,Tak to leciało" (TVP2). Śpiewa tam taka babka w niebieskiej, satynowej bluzce a na tablicy wyświetla się ,,you get me so". Czy ktoś zna piosenkę z tymi słowami????
 

karollo123

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Słuchajcie ma do was ogromnom prośbe, otóż poszukuje utworu ktury zaczyna sie jakos tak aaaaa aaaaaaa aaaaaaa loluloulou aaaaa aaaa aaaa i puzniej jest cos takiego nie wiem jak sie to pisze "let to be so more...... lere strong i to spiewa kliientka i puzniej niski glos mezczyzny "let to bi so more". Ta piosenka czesto leci na baletach szybka mozna sie dobrze przy niej pobawic:) Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Szukam piosenki która często leci w radio, taki czarny wokal, powolna, w refrenie mniej wiecej "Keep keep baby keep keep baby on love" (coś takiego).
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
Szukam tytułu piosenki ale mam tylko jej fragment:

'bo ja kocham Cię i dla Ciebie sprzedam duszę by odnaleźć Cię przeszedłem cały świat (..)miałas być ze mną a nie z nim,'

może mi ktoś powiedzieć co to za piosenka ?
 

Poper

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,,,,szukam pewnego teledysku, widziałem go gdzieś w telewizji, chciałem ściągnąć ten kawałek, ale nie mam pojęcia o nim, np. wykonawca......wiem, że klientka śpiewa w jakieś kuli, kręgu,,,,,w jakiejś klatce, która się kręci ?? coś takiego, wiem że ten teledysk nie jest nowy, przypuszczam, że z 2005, 2006 roku. Pozdrawiam
 

lenka13

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z serduszka
Hej. Szukam piosenki którą śpiewa młoda blondynka, wśród ludzi na plaży. Przed refrenem leci coś takiego "come on get me baby, let's to be.."
 

majkel251

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Piosenkę "DHT ft. Edmee - Listen To Your Heart" Słyszałem w Polskim wykonaniu (kobiecym) Albo bardzo podobną do tej (NP. Początkiem) Proszę pomóżcie i dajcie tytuł tej POLSKIEJ ^^,
 
Do góry