cień_marci

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Landsberg :]
hej
szukami wykonawcy i tytulu piosekni którą kilka razy słuchałam w AntyRadiu

mowa jest o niej o blizinakach, fragmenty tekstu które utkiwły mi w głowie:

"wszelkie potrzeby pomnoz przez dwa"
"Swięta racja ma cztery oczy"
"z prawej kroczy ona, tuz za nią brat"
"gdy zygota prawie jednakowa..."
help! :D
Pudelsi - Bliźniaki :)
 

Dezaba

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rybnik
Mam problem szukam 2 piosenek : pierwsza jest z filmu New York Taxi leci na samym początku jak główna bohaterka jedzie na rowerze, a druga pochodzi z serwisu naszbox.pl!! Czy ktoś może mi pomóc??
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
jest taki kawalek...spiewa go facetka...nie zanm dokladnie slow ale wydaje mis ie ze jest tam mniej wiecej cos takiego "it wasn't me " lub "it doesnt't me" taka fajna nutka...gdzies tak w polowie marca ja slyszalam pomozy
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ja szukam... w szkole na przerwie leciała taka piosenka podobno 50 cent to był... z kims tam jeszcze. No ale chyba mi nikt nie pomoże :p Za mało informacji.. :) Pozostaje mi zdobyc wszystkie jego piosenki i przesłuchać :D
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Cześć. Wie może ktoś jaka piosenka leci na początku serialu ,,Pogoda na Miłość''? Bardzo proszę o szybką odpowiedź!
Gavin DeGraw - "I don't wanna be"
O to chodziło? ;) Świetny serial i świetny soundtrack w każdym calu ;)
Ja szukam... w szkole na przerwie leciała taka piosenka podobno 50 cent to był... z kims tam jeszcze. No ale chyba mi nikt nie pomoże :p Za mało informacji.. :) Pozostaje mi zdobyc wszystkie jego piosenki i przesłuchać :D
Daj więcej szczegółów, jakieś słowa, szybkość, charakterystyczne coś? :p Bo gdybyś chciała wszystkie piosenki 50Centa i podobnych przesłuchać... Miłej zabawy :]
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Daj więcej szczegółów, jakieś słowa, szybkość, charakterystyczne coś? :p Bo gdybyś chciała wszystkie piosenki 50Centa i podobnych przesłuchać... Miłej zabawy :]
Hehe wiem :p zaczęłam i troszke trace nadzieje :] piosenka żywa, słów żadnych nie pamiętam :p Beznadziejna sytuacja :lol:
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
A może wiesz jaki był ten drugi głos w suecie z 50Centem? Coś jak Timberlake, czy Akon... jej no... daj jakiś trop :p
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ahh to było wczoraj :p A ja mam krótką pamięć :] chciałam sobie nagrac w czasie przerwy na komórke ale kumpela powiedziała że to zna i że mi prześle tytuł. A potem sie okazało że nie pamięta tytułu :( No a w szkole trudno zrozumiec co śpiewają... Zapytam sie jej o fragment piosenki może bedzie coś pamiętała bo sobie podśpiewywała jak leciało :lol:
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
ja tez szukam takiej piosenk...nie wiem kto to spiewa...chyba laska...takie 50 centowe albo nellyowe...kojarzy ktos?
 

paulusiuniab

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Ełk
zna ktoś może piosenkę w której występują takie słowa: "zawstydzone białe róże kiedy gdzieś na białym niebie", wiem tylko tyle,że to jest jakaś stara piosenka wojskowa???????????????????????????
 

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
Ja tez mam gorącą prośbę kiedyś jak byłam w disco to leciała taka nutka z takimi słowami

"take me take me i don't wanna stay .... aha ehe (coś takiego) wan't you take me aha ehe take me away"




i jeszcze jedna piosenka jakieś 7 lat temu słuchałam zawsze na tv4 muzycznych listów i tam był taki kawałek pt Anioł ale nie wiem kto to śpiewal i w związku z tym nie mogę tego znaleść

a leciało to tak

"cos tam jesteś moim aniołem to anioł, coś tam on czyta między wierszami to anioł anioł"



bardzo proszę o wszelką pomoc
 

EvenHeavenCries

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koszalin
J aszukam starej piosenkiMICHAELA JACKSONAJa szukam starej piosenkiMICHAELA JACKSONAI na teledyskuZiemia tak jakbySie buntuje.Proosze o pomoc.!
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/

aginos

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
witam serdecznie!

kojarzycie może, ktoś podał linka do teledysku takiej japońskiej piosenki. Nie pamiętam dokładnie o czym ów teledysk opowiadał, ale w każdym razie była para zakochanych, dziewczynie wypaliło oczy, a jej zrozpaczony chłopak ofiarował jej swoje narządy wzroku. Tak w skrócie.

Liczę na Waszą pomoc!
Pozdrawiam!
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
no niestety to nie ta piosenka...laska spiewa. troche wolniejsze...nie kojarze nic wiecej czasem w radio gra leci tak w tych godzinach. ale ta tez calkiem, calkeim
 

Dezaba

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rybnik
Ponawiam prośbę:
Mam problem szukam 2 piosenek : pierwsza jest z filmu New York Taxi leci na samym początku jak główna bohaterka jedzie na rowerze, a druga pochodzi z serwisu naszbox.pl!! Czy ktoś może mi pomóc??
 
Do góry