bigdragon

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam prośbę mógł by mi ktoś powiedzieć jak nazywa się piosenka w której kilka razy jest mówione słowo DJ, i jeszcze takie eho na literę A. Ta piosenka chyba leciała w RMF MAXX proszę o odpowiedź :(
 

szoshoman

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam... mam pytanko szczególnie do tych którzy oglądają viva polska... Ukazuje się tam reklama audycji dj. tiesto w radiu rmf maxxx (audycja w soboty). Czy zna ktoś tytuł tego kawałka, który leci w tle tej reklamy? Proszę o odpowiedź i z góry serdecznie dziękuje
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
ja troche z innej beczki...wiecie moze kto wykonuje cover piosenki Glorii Geynor I will survive? Takie kubowe wykonanie bardzo fajne
 

macijek

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam... mam pytanko szczególnie do tych którzy oglądają viva polska... Ukazuje się tam reklama audycji dj. tiesto w radiu rmf maxxx (audycja w soboty). Czy zna ktoś tytuł tego kawałka, który leci w tle tej reklamy? Proszę o odpowiedź i z góry serdecznie dziękuje
Tam leci Elements of Life - też tego szukałem;]
 

bigdragon

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ej to wie ktoś jak się ta nutka nazywa co podawałem z RMF MAXXX, nie mogę sobie skojarzyć tytułu szukam na YouTub'ie i nic jeśli by ktoś pomógł to będe bardzo wdzięczny.Czyli przypominam kilka razy było mówione słowo ,,Dj,, i echo coś na ,,A,,
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
ponawiam pierwsza prosbe i mam jeszcze jedna...wie ktos jak sie nazywa nowa piosenka piotra cugowskiego?
 

pawelos

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
a wie ktoś może jak się nazywa piosenka, taka dyskotekowa raczej :)

tam w refrenie uslyszalem tylko " el sientaaa, la musica..." nic wiecej nie mam:(

moze ktos wie jak to sie nazywa albo chociaz wykonawca?

dzieki z góry ;)
 

pawelos

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie, to nie to - już patrzyłem... jest taka jeszcze jedna z tymi slowami :)
 

pawelos

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
niestety nie :( uslyszalem to w radio dzisiaj rano, ale nie uslyszalem tytulu... tez nie jestem do konca pewien tych slow w refrenie - slychac dobrze i glos i muzyke - spiewa kobieta i raczej wysokie tony... nic wiecej nie wiem o tej piosence - jeszcze tylko tyle ze w stylu dyskotekowym jest...

"el scienta, la musica..." nie wiem do konca czy takie slowa (to jest poczatek refrenu)
 

pawelos

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
jeszcze raz ponawiam prośbę - jakby ktoś słyszał to piosenkę, gdzie jst w refrenie "el scienta, la musica...." to bardzo proszę o tytuł :)
 

cameleoon77

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
szukam piosenki z American pie 2 w momencie kiedy Jimm mowi nadii ze Mischelle to jego dziewczyna(dokladnie jest to czas 01:19:20).
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
bigdragon pierwsza piosebnka to chyba panjabi Mc jogi a druga to nie mam pojecia.

A zna ktos odp na moje prosby? nowa piosenka piotra cugowskiego (tytul)
i wiecie moze kto wykonuje cover piosenki Glorii Geynor I will survive? Takie kubowe wykonanie bardzo fajne
 

bigdragon

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tą prośbę pisze 3 raz. Możęujawnie kilka szczegółów no więc tak w refrenie piosenki ktoś śpiewał cos na A albo E nie pamiętam ale też w niektórych zwrotkach było coś z DJ, bardzo prosiłbym o znalezienie tego tytułu z góry Dziękuje !
 
Do góry