Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
taka pisenka (?) z reklamy motorolii razr. zna ktoś? "hello. little boys, little toys."
To piosenka Shiny Toy Guns - Le Disko ;)
A wie ktoś jak nazywa się piosenka z reklamy Era Fun? Leci coś w stylu "Don't you really, really need me. Don't you really, really want me". Będę wdzięczna :)
 

Beata512

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wyspa Wolin^^
Wiec szukam tytulu piosenki :p wczoraj bylam na baletach leciala piosenka w refrenie kobieta spiewala "I can't live withouth You, I can't live withouth You" to nie byl smet, tylko taka piosenka w stylu wiecie spiewa kobieta jest jakis basik i jest fajnie xD szuklam w google, youtube, bearshare i nic.. Teraz licze na Was. Pzdr. ;)
 
N

niewysoka

Guest
Ja już swoją znalazłam :tanczy: Nikt z was mi nie pomógł, a szkoda bo choć trochę na Was liczyłam...
 

dudzik17

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witam:) a wie może ktoś jaki tytuł lub w jaki sposób mozna odszukac piosenki ktora jest aktualnym power play na stacji rmf maxxx jest to przeróbka kawalka "feel-jest juz ciemno" to taka wersja o żabce
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Witam:) a wie może ktoś jaki tytuł lub w jaki sposób mozna odszukac piosenki ktora jest aktualnym power play na stacji rmf maxxx jest to przeróbka kawalka "feel-jest juz ciemno" to taka wersja o żabce
Myślę, że to o to chodzi, tak? Szczerze? Jak dla mnie żenujące :] I nie, że jestem wielką fanką Feel. Po prostu nie lubię takiego kpienia. Wolę ambitniejszą muzykę.
A wystarczyło wpisać w Google "przeróbka feel żaba". ;)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Nie, nie :p Reklama Ery Fun z tą piosenką jest puszczana w tym samym czasie :p A właśnie chodzi mi o tą drugą :D Tą już mam i też mi się podobała. Ale nadal szukam tej drugiej, bo jest świetna :)
Wie ktoś? :p

Btw. MonisSia - wszystkiego najlepszego :*
 

nedved05

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
338
Punkty reakcji
0
hmmmm no szukam piosenki:pP
jej wykonawczynia jest Celine Dion.....tytulu wlasnie nie znam pelnego;/

wiem ze jakos SOMETIMES czy cus:]

P.S
dzisiaj leciala w "Jaka to melodia":D:D

no i ona taka wooooolna jest,nawet sobie fajna tlyko nie umiem wlasnie jej znalezsc;/
moze ktos kojarzy?
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ostatni slyszalam fajna piosenke spiewa tam dziewczyna po angielku...byly tam slowa ,,forever ,, ...... ,,forever you end me,, .... to było techno ... zna ktos ????!??!?!!!!???
witam serdecznie!kojarzycie może, ktoś podał linka do teledysku takiej japońskiej piosenki. Nie pamiętam dokładnie o czym ów teledysk opowiadał, ale w każdym razie była para zakochanych, dziewczynie wypaliło oczy, a jej zrozpaczony chłopak ofiarował jej swoje narządy wzroku. Tak w skrócie.Liczę na Waszą pomoc!Pozdrawiam!
link do teledysku a tytuł piosenki to chyba KISS - BECAUSE I'MA GIRL albo Kiss Japan - Beautiful Love
 

lily16

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krzesła...
Ja poszukuje piosenki Kelly Clarkson.
Pamietam tyle, ze teledysk opowiadal o tym, iz jakis tam facet wyjechal od niej ale ona pozniej przesladowala go caly czas podczas podrozy.
On ja wzsedzie widzial mimo ze jej nie bylo itd... W koncu pod koniec teledysku to ona wyjezdza...
Tyle pamietam z teledysku...
 
Do góry