Szukam piosenki

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki

Frodiana

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka=D
szukam nutke jest troche podobna do the bootleg warriors & the drill - drillactic tylko w tej co ja szukam w refrenie nie ma "intergalactic" i jest duzo takiego "łu cos tam cos tam " niezaspiewam tego tu niestety to taki jakby okrzyk jak ktos bedzie wiedział o co mi chodzi bede wdzieczna :yahoo: ;)
 

snoozie

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
czy znacie może pełny tytuł piosenki nie wiem ze słuchu z tego co zapamiętałem z gadki dj. to ( word is pussy ) ale niznam ani wykonawcy ani poprawnego tytułu....(prawdodopodobnie house ale nie mam pojęcia... <_<


moze:
Jesse Garcia - Work This Pussy albo Whos Who - Not So Dirty
 

Voytas

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Potrzebuje tytul i wykonawce kawalka ktory gral Kai Tracid na filmiku z Sunrise 2005 plz help poluje na niego juz ze 2 miechy
Pozdro
 

Kiniolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
2
Miasto
A może tak, a może nie? A może yhy?, A może y-y?
poszukuje piosenki Steve Murano. Słyszałam ją i strasznie mi sie podoba...musze ja miec. Śpiewa tam babka i dj mów taki tekst podczas piosenki: "DJ Steve Murano jeden z jego lepszych remixów" Pozniej ona spiewa i pamietam 2 słowa:AFEL YOU (czy jakos tak napisalam jak sie wypowiada) POMOCY plissssska piszcie jak wiecie. To na 100% nie jest Passion jak cos to odrazu mówie piszcie tu albo na mojego meila kiniolsp1@wp.pl
 

sparxon

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
qmpel ma w aucie (niestety wyjechal do holandii i nie wiadomo kiedy wroci) pare pisonek pakito ladnie zremixowane z wypowiedziami wylewnego cygana. Niestety nie wiem kto dokonal tego remixu a bardzo mi zalezy na tych piosenkach.
z gory dzieki i pozdrawiam.
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
poszukuje piosenki Steve Murano. Słyszałam ją i strasznie mi sie podoba...musze ja miec. Śpiewa tam babka i dj mów taki tekst podczas piosenki: "DJ Steve Murano jeden z jego lepszych remixów" Pozniej ona spiewa i pamietam 2 słowa:AFEL YOU (czy jakos tak napisalam jak sie wypowiada) POMOCY plissssska piszcie jak wiecie. To na 100% nie jest Passion jak cos to odrazu mówie piszcie tu albo na mojego meila kiniolsp1@wp.pl

zapewne chodzi tu o nutke:
The Lost Brothers - Cry Little Sister (Steve Murano Remix)
 

Attachments

  • aaaaaadj.gif
    aaaaaadj.gif
    138,9 KB · Wyświetleń: 95

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
wrzuciłem kawalek setu Marc van Linden'a na server www.wrzuta.pl

Pełen Link

I mam do was ptanie czy wiecie co to jest i jaki jest tego tytuł orginalny, oraz czy znacie podobne kawałki takiego stylu

Dziex z góry


PS. Do administratorow
Moglibyście dodać dział o imprezach tzn. cos typu kalendarium imprez
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
wrzuciłem kawalek setu Marc van Linden'a na server www.wrzuta.pl

Pełen Link

I mam do was ptanie czy wiecie co to jest i jaki jest tego tytuł orginalny, oraz czy znacie podobne kawałki takiego stylu

Oczywiscie kolego to jeden z kawalkow wg.mnie najlepszego polskiego producenta Dj-a KC znanego inaczej jako Kay Cee lub poprostu Krzysztof Chochlow...

Nutka ta nosi tytul DJ KC - Release (Original Mix). a podobne do niej to: DJ KC - WAKE UP, DJ KC - Play It Well, DJ KC - TALK TO ME, Dj KC - FEEL THE VIBE, oraz Krzysztof Chochlow - Taurus.......

Mysle ze pomoglem..pzdr...
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ostatnio na plazy,na Helu słyszałam pewną nutkę,a mianowicie - remix jakieś starszej piosenki,refren leci jakos - What its love?Baby don't hurt me,don't hurt me, no more.Czy coś w tym stylu :D O,wiem,że ten podkład muzyczny był w takim śmiesznym filmiku z Jimem Carey'em.Co on tam był z kolegami jechał na jakis ślub czy dyskoteke i tak smieszne ruszali głowami w rytm tej piosenki :D I to co slyszalam to to byl remix tej piosenki.Za pomoc z góry dzieki.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;&gt;
No oryginalnie utwor jest Haddaway'a - What Is Love, jak wpiszesz w goole wykonawce i tytul + remix to powinnas znalezc czego szukasz :p
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
To moze jak i tym razem o cos poprosze. Chodzi o kawalek ktory umiescilem na: http://fiolek70.wrzuta.pl/audio/qOEORsCuGV/
Nuta ta jest wycieta ze setu Omena i wiem tylko tyle,że jest to remix znanego utworu "Faithless - Insomnia", natomiast zupelnie nie mam zielonego pojecia czyj to Rmx i jak sie on nazywa. Gdyby ktos go znal to moze dac znac....
 
Do góry