Szukam piosenki

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
eeee....to mi przypomina jak cholera Martillo Vago - Que Es La Vida :mruga: tylko tekst sie rozni... lol ciekawe kto od kogo sobie zapozyczyl...ale Martillo Vago dawno wydal ta nute, wiec...
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
eeee....to mi przypomina jak cholera Martillo Vago - Que Es La Vida :mruga: tylko tekst sie rozni... lol ciekawe kto od kogo sobie zapozyczyl...ale Martillo Vago dawno wydal ta nute, wiec...




o o przepraszam za tyle postow...jakis error wyskoczyl :/ a wogole to nie ten dzial :/ !! :rumieniec: :rumieniec: niechcacy !!!!!
 

shyerqa

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Szukam kawalka, ktory lecial wczoraj na esce, spiewane bylo po angielsku, lecz na koncu byl wyraz DYSKOTEKA... Jesli ktos wie to poprosze o tytul i wykonawce :)
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
cos wiecej...?? jakies lepsze wskazowki?? :/ bo tak to raczej nie znajdziemy :/

pozdrawiam :papa:
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
No to teraz ja skorzystam z tego tematu :p Szukam piosenki z reklamy pumy bo mi wpadła w ucho :p Tytuł :
Mazarin -For energy infine NIestety nigdzie jej nie moge dorwać. Może ktos mi ją wysle na mail :p Oczywiscie do wykasowania po 24h ;]
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
znalazłem tylko "for energy infinite". Ale to jest raczej rock, więc chyba nie o to Ci chodziło
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
No własnie oto mi chodziło :) Juz mam. Bardzo fajny kawałek chociaz z reguły jesli słucham czegos gitarowego to tylko THE OFFSPRING :p
 

Voytas

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mam jeszcze prosbe nie moge dorwac calego utworu Mr.Bronkz-Knock mam tylko demo :/ wiec jesli ktos dysponuje linkiem do sciagniecia lub odsluchania to byl bym wdzieczny .Moze ktos ma to na dysku to prosilbym o wyslanie woyciech19@wp.pl z gory dziekuje :D
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
a ja prosze o piosenke Enrique Iglesias - do you know bo nie chce mi sie z programu sciagnac :/

mail: wiemswoje@onet.eu
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
kurcze nie moge sobbie przypomniec tytulu piosenki christiny augilery jak ona tam sie z facetami tyra na teledysku i jest ubrana w takie fioletowe spodenki

tutaj jest zdjecie
christina-aguilera.jpg
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
tajemnicza znowu nie ten dział. Szukaj lepiej w dziale pop
 
Do góry