Szukam piosenki

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Szukam nutki z załącznika...Dzieki.
 

Attachments

  • N1.mp3
    376 KB · Wyświetleń: 248

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Bardzo słaba jakość. Prawie nic nie słychać. Nie masz może jakiegoś lepszego nagrania?
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
niestety..nagrywałem to dyktafonem w telefonie wczoraj w nocy..jednak mysle, ze uchwyciłem dość charakterystyczny fragment..nutka jest bez vocalu..

co najgorsze, to wiem ze słyszałem ten utwór kiedys albo u AvB albo u Above & Beyond w jakimś secie..
 

sinky

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
czy znacie może pełny tytuł piosenki nie wiem ze słuchu z tego co zapamiętałem z gadki dj. to ( word is pussy ) ale niznam ani wykonawcy ani poprawnego tytułu....(prawdodopodobnie house ale nie mam pojęcia... <_<
 

mr_wiktor

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siemka. Proszę o pomoc poszukuję pewnego kawałka od ładnych kilku dni i bez skutku. Usłyszałem ten kawałek w clubie, jedyne co o nim wiem to wykonawca ale tylko ze słuchu pownieważ nie wiem jak sie pisze, jest to [DJ NEJWI]. Bardzo bym prosił o przejżenie swoich zasobów może ktoś znajdzie coś o podobnej nazwie.
 

niepowiem

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
poszukuję kawałka który jak mi się obiło o uszy jest przeróbką ceasar's sisters ale ani nie mam jak tego sprawdzic bo nigdzie nie moge znalezc ani nic... czy moze mi ktos pomoc plz

aaa jeszcze taka prosba... ewentualny tytul utworku czy wykonawce baaaaardzo prosilabym na maila bo nie wiem kiedy bedzie mi dane wejsc na forum znowu ; )

djaba86@tlen.pl

z gory muchas gracias
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
poszukuję kawałka który jak mi się obiło o uszy jest przeróbką ceasar's sisters ale ani nie mam jak tego sprawdzic bo nigdzie nie moge znalezc ani nic... czy moze mi ktos pomoc plz

Caesar's Sisters... Szczerze to nie znałem tej nazwy, ale z tego co poszukałem wychodzi na to że to jakas inna nazwa dla Scissor Sisters. Więc jesli mam racje, to chyba wiem o co ci chodzi.

Shiboku- Crazy Situation (wersja Scissor Sisters się nazywa się It Can't Come Quickly Enough jak sie nie myle).

Mam nadzieje, że to o to ci chodziło :)
 

niepowiem

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Caesar's Sisters... Szczerze to nie znałem tej nazwy, ale z tego co poszukałem wychodzi na to że to jakas inna nazwa dla Scissor Sisters. Więc jesli mam racje, to chyba wiem o co ci chodzi.

Shiboku- Crazy Situation (wersja Scissor Sisters się nazywa się It Can't Come Quickly Enough jak sie nie myle).

Mam nadzieje, że to o to ci chodziło :)

ehkm... Caesar's Sisters... co nie usłyszy to zmyśli :p :bag: pewnie mi sie z ceasar's palace skojarzyło.. anyway DZIęKI WIELKIE DOBRY CZłOWIEKU :D :*

ps. shibuku :p:p:p
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
szukam tytułu i wykonawcy piosenki ,dziewczyna spiewa w refrenie leci 'i just wanna dance dance dance' dalej nie pamietam.

Giulia Siegel - Dance

Tak mi sie wydaje.Bo i owszem,dziewczę jest,i o ile się nie mylę to ta sentencja padała.
 

Martin Skawsky

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
chce se przypomnic o taka piosenke

W niej jest super bass i mega jęki :p

To piosenka Bodyrock ale nie wiem jak sie nazywa wykonawca??
 

kamil162

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam tej nutki :

1 link

Kod:
http://www.speedyshare.com/304597891.html

2 link

Kod:
http://www1.zippyshare.com/v/46976128/szukana_piosenka.mp3.html
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Szukam tytułu piosenki, ale pamiętam tylko jak wygląda teledysk. Jest dość znany. Przez całą piosenkę biegają tam po całym mieście, zeskakują z mostów, wspinają się na wysokie siatki, skakają bo dachu, tańczą breaka itd. Za cholerę nie mogę sobie dzis przypomnieć.
 

Hujawka

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
@up
Chyba hodzi o david guetta vs the egg - love dont let me go


----------------------------


now ięc tak kilka lat temu miałem sobie taką kasetę na której była taka fajna techniawka :D
niestety kaseta się popsuła a tytułu i wykonawcy nie znam :D
aleza to znam motyw jaki w niej wystempuje :D
oto on w wersji meine piano mix xD

http://www.wrzuta.pl/audio/3ESNhjefac/ule_techniawka

bez smiechow prosze:D w oryginale jest jakby piszczący troche, a cały utwór jest dynamiczny :D
stawiam ze to z roku ok 95 i nimeicki (bo na poczatku prawdopodobnie jakis niemiec gada cos pzez sntezator )
wie ktos co to moze byc?:D
 
Do góry