Szkoła średnia w Kielcach

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
Dostałam się na mat-geo-ang w Żeromie :p Ktoś też się tu dostał? Nie wiem, czy uda mi się przepisać na biol-chem :(
 

One Lost Sheep

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie :D
Chciałabym podziękować wszystkim użytkownikom za podzielenie się swoimi (często różnorodnymi) opiniami o szkołach - swego czasu to właśnie dzięki nim udało mi się pozykać wiele przydatnych informacji i wybrać odpowiednie placówki. Zawsze lepiej poznać zdanie osób znających realia z autopsji, a nie kierować się plotkami.
Od września będę uczennicą klasy A w Żeromskim i jestem naprawdę pozytywnie nastawiona, gdyż o tym konkretnym miejscu pisano tutaj dużo dobrego ^^ Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 

Angelika Barszcz

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
1
One Lost Sheep napisał:
Witam serdecznie :D
Chciałabym podziękować wszystkim użytkownikom za podzielenie się swoimi (często różnorodnymi) opiniami o szkołach - swego czasu to właśnie dzięki nim udało mi się pozykać wiele przydatnych informacji i wybrać odpowiednie placówki. Zawsze lepiej poznać zdanie osób znających realia z autopsji, a nie kierować się plotkami.
Od września będę uczennicą klasy A w Żeromskim i jestem naprawdę pozytywnie nastawiona, gdyż o tym konkretnym miejscu pisano tutaj dużo dobrego ^^ Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Ja też mam taką nadzieję. Pozdrawiam i cieszę się, że wiele osób piszących na tejże stronie idzie do Żeroma. Wszystkim życzę udanych wakacji i wielu sukcesów w nowych szkołach :)
 

Angelika Barszcz

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
1
Mam pytanie: Czy ktoś może wie gdzie i kiedy będzie spotkanie uczniów pierwszych klas z Żeromskiego. Wyczytałam, że dwa lata temu i rok temu zorganizowano taki dzień. Czy w ogóle takie coś odbędzie się?
 

misiek23615

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2014
Posty
8
Punkty reakcji
1
O właśnie, nie wiecie czy w Słowackim były organizowane takie spotkanie klas pierwszych? czy będą w tym roku? :)
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
misiek23615 napisał:
O właśnie, nie wiecie czy w Słowackim były organizowane takie spotkanie klas pierwszych? czy będą w tym roku? :)
A przypadkiem nie robi się spotkań indywidualnie? :)
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mrsoriginal napisał:
Mam pytanie: Czy ktoś może wie gdzie i kiedy będzie spotkanie uczniów pierwszych klas z Żeromskiego. Wyczytałam, że dwa lata temu i rok temu zorganizowano taki dzień. Czy w ogóle takie coś odbędzie się?
Zakładana jest grupa na facebooku i tam ustalamy termin spotkania z nową klasą :p Przynajmniej u nas tak jest ;)
 
Do góry