Sympatyk Radia Maryja

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Można służyć Kościołowi,a z Bogiem nie mieć nic wspólnego
faryzeusze też wiele robili :p pisma umieli ,itd.. ale Boga nie znali ;;]
Bóg to oceni,nie nam osądzać Go
żyje w społeczeństwie ?
krzywi i wypacza rzeczywistość KrK ?
niszczy wiarę w powołanie ?
jest "nadmiernym" rasistą ?

nie jest ponad ludzkim prawem i moralnością !!
tak więc SĄDZĘ o nim że jest kanalia i tyle !
robi więcej złego niż dobrego !!
katole i tak swoje bo taki "dogmat" murem za swoimi !!
to akurat rozumiem...
ale nie pochwalam!!!
ale jak wiadomo kapłan kapłonowi nie równy ! :D
jeden wie że ma pomagać łączyć z Bogiem a ten wie jak łączyć przyjemne z pożytecznym ....
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
żyje w społeczeństwie ?
krzywi i wypacza rzeczywistość KrK ?
niszczy wiarę w powołanie ?
jest "nadmiernym" rasistą ?

nie jest ponad ludzkim prawem i moralnością !!
tak więc SĄDZĘ o nim że jest kanalia i tyle !
robi więcej złego niż dobrego !!
katole i tak swoje bo taki "dogmat" murem za swoimi !!
to akurat rozumiem...
ale nie pochwalam!!!
ale jak wiadomo kapłan kapłonowi nie równy ! :D
jeden wie że ma pomagać łączyć z Bogiem a ten wie jak łączyć przyjemne z pożytecznym ....

a znasz go osobiście, że tak barwnie się o nim wypowiadasz ? owszem dla mnie też ogólny zarys nie jest ciekawy a jak na kapłana to wręcz żenujący nie mniej krytyka krytyką pewnych poczynań a sprawiedliwość tego, że zrobił silne katolickie media jako odpowiedź na media laickie tego odebrać mu nie można. ;)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
dirk nie stara sie dostrzec pozytywow - fakt ze niewiele ich, nie mniej jednak nie tylko negatywy...
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
1.żyje w społeczeństwie ?
2.krzywi i wypacza rzeczywistość KrK ?
3.niszczy wiarę w powołanie ?
4.jest "nadmiernym" rasistą ?

5.nie jest ponad ludzkim prawem i moralnością !!
6.tak więc SĄDZĘ o nim że jest kanalia i tyle !
7.robi więcej złego niż dobrego !!
1-Tak.
2-Nie potrafię zrozumieć co chcesz powiedzieć.
3-Nie.
4-Nie.
5-Nie jest.
6-Sądzić Ci wolno abyś tylko za sądy nie trafił przed sąd.
7-Nie sądzę, jak to człowiek błądzi czasem.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
dirk nie stara sie dostrzec pozytywow - fakt ze niewiele ich, nie mniej jednak nie tylko negatywy...

wiem, najgorsze, że pomimo tego, że jest to bardzo inteligentny forumowicz, powtarza niekiedy oklepane slogany. większość mediów jest przeciw RM czy TV Trwam, dlatego, że to konkurencja, która ma całkowicie odmienna opinie od większości z nich stąd podobnie jak Korwina najlepiej i najprościej próbują za wszelką cenę zdyskredytować wiarygodność tychże rozgłośni poprzez wytykanie błędów ojca Rydzyka, który dla mnie jak pisałem wcześniej jest bardziej biznesmenem niż kapłanem.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
... powtarza niekiedy oklepane slogany. większość mediów jest przeciw RM czy TV Trwam, dlatego, że to konkurencja, która ma całkowicie odmienna opinie od większości z nich stąd podobnie jak Korwina najlepiej i najprościej próbują za wszelką cenę zdyskredytować wiarygodność tychże rozgłośni poprzez wytykanie błędów ojca Rydzyka, który dla mnie jak pisałem wcześniej jest bardziej biznesmenem niż kapłanem.
nie powtarzam " oklepanych " sloganów :phi: mam całkiem sporom rodzinę w Toruniu i wiem co jest grane :/
z resztą Twojej wypowiedzi totalnie się zgadzam !! i te słowa to nie zasługa cukru którym mnie obsypałeś :D
znam kilka plusów ale cytując nieśmiertelny tekst z Misia : "pamiętajcie aby plusy nie przesłoniły wam minusów" ;)
i tyle.
 

Tancerkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
W świecei reggae..
Nie przeczytalam calego tematu z gory za to przepraszam. Po przeczytaniu tematu juz sobie pomyslalam "Jak to mozliwe ze jest kto kto uwielbia Radio Maryja?!", ale przeczytalam wypowiedz autora i juz mi emocje spadly... Ech tylko "prababcie" słuchaja tego radia z regoly (moja bynajmniej slucha, naszczescie nie mieszka ze mna w domu).

Prawda jest taka ze o. Rydzyk to swietny bizmesmen, ktory zarabia pieniadze pod swietnym haczykiem - Boga, Kosciola, Religi. Ludzi to przyciaga.. Smieszne! Tylko Polska jest tak głupim krajem, gdzie cos takiego moze sie swietnie rozwijac...

Pozdrawiam :bag:
 

Raszyda

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
223
Punkty reakcji
0
1 żyje w społeczeństwie ?
2 krzywi i wypacza rzeczywistość KrK ?
3 niszczy wiarę w powołanie ?
4 jest "nadmiernym" rasistą ?

nie jest ponad ludzkim prawem i moralnością !!
tak więc SĄDZĘ o nim że jest kanalia i tyle !
robi więcej złego niż dobrego !!
katole i tak swoje bo taki "dogmat" murem za swoimi !!
to akurat rozumiem...
ale nie pochwalam!!!
ale jak wiadomo kapłan kapłonowi nie równy ! :D
jeden wie że ma pomagać łączyć z Bogiem a ten wie jak łączyć przyjemne z pożytecznym ....
1. zyje dzieki społeczeństwu, w nim oraz ponad nim
2. oczywiscie
3. j/w
4. zdarza u się

co do reszty posta: popieram.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
[YouTube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iAuTSlQ1ybw&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iAuTSlQ1ybw&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YouTube]
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Interesujące Dirk, ale co z tego wynika?
Lobo nie uwłaczaj swojej i mojej inteligencji powyższym pytaniem !!!
FUNDAMENT smardzyka tu pokazany jest !! czy tak trudno dostrzec zakrywane dłonią szydercze uśmiechy?
czy nie widać jak to się kręci ! chłop swajo pop swajo !! :D
byle kiesa pełna !!
i jak tu się dziwić że młodzieżówka odchodzi nie tylko od zmysłów ;) !!!!!
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
sam pomysł takiego radia to mistrzostwo
zaktywizowało miliony ludzi, którzy siedzieliby tylko w domu i czuli wykluczeni społecznie, a tak to sobie jeszcze moga pojechać na JG i spotkac w swoim towarzystwie
natomiast słucham tego radia tylko, gdy jestem u babci, jest ono nieatrakcyjne dla młodego człowieka i jego zwolennicy wymrą prędzej czy później
dla mnie nudne, monoteamtyczne, ciągle zapraszani ci sami goście, nie dają się wypowiedzieć innej stronie, muza nie do zniesienia, cenzurują nie tylko chamów, mimo że mogliby się bez problemów obronić

Rydzyka oceniam gorzej niż radio, bardzo niejednoznaczenie

gorsze radio niż tok fm trudno sobie wyobrazić, przy nich to radzyjko to szczyt medialnego profesjonalizmu

a najbardziej lubię jak moja PO-mama kłóci się z moją PiS-babcią, a ja tylko podgrzewam, bo żadnej z tych partyj nie popieram :D
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Lobo nie uwłaczaj swojej i mojej inteligencji powyższym pytaniem !!!
FUNDAMENT smardzyka tu pokazany jest !! czy tak trudno dostrzec zakrywane dłonią szydercze uśmiechy?
czy nie widać jak to się kręci ! chłop swajo pop swajo !! :D
byle kiesa pełna !!
i jak tu się dziwić że młodzieżówka odchodzi nie tylko od zmysłów ;) !!!!!
Śledzenie szyderczych uśmiechów, to nie jest poważne zajęcie. A na RM bywały gorsze występy. Tutaj składali tylko życzenia, a urodziny 3 maja jako zrządzenie opaczności, też się uśmiechnąłem.
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
dodam też, że kręcenie filmu pod tytułem "Córka Hitlera" to obraza i plucie na miliony ludzi: Żydów, Cyganów, Polaków, Rosjan, Niemców,Brytyjczyków, Węgrów, Rumunów, Serbów, Czechów itd. którzy zginhęli podczas II wś, ręki temu "artyście" bym nie podał, za to co innego jak najbardziej, ale do buzi
 
P

Pawian

Guest
Dla mnie to dziwne,że takie średniowieczne Radio z litaniami,transmisjami z pielgrzymek,modłami znalazło miejsce dla spraw socjalnych,społecznych,poruszając trudne tematy grabieży polskiego majątku narodowego,złodziejskiej prywatyzacji,bezlitosnego wyzysku pracowników,bezdomności,podczas gdy pseudonowoczesne media wyspecjalizowane w pokazywaniu "tańców z gwiazdami"czy małpami słowem o polskich sprawach nie wspominają,podając zafałszowane,selektywnie "dobrane"niby-fakty.
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
kilka uwag ogólnych pod rozwagę gawiedzi

-skończyły się dobre czasy ojca dykatatora, dziś to on się musi liczyć z ludźmi, a nie ludzie z nim, a że wytrwane graczem jest to wiem, niejaki Gannley proponował parę milioników za poparcie (a nie sukces), ten pewnie zadzwonił i uslyszał: droga wolna i nie ma juz kolejnej prawicowej kanpy, jest tylko wzmocnienie skrzydła

-nigdy nie zapomnę jak pan prezydent stał jak P**da kiedy obrażano mu małżonkę w eterze zamiast wyzwać deliwkenta na solówkę

-nigdy nie zapomnę im, że przed wyborami odmówili dyskusji u siebie Donaldowi Tuskowi populiśćie, zamist wystawić jakiegoś młodego prawoskrzydłowego kozaka po studiach z III ligi, który by Dnoalda zdobywcę wypunktował

-pamiętam jak w tej wyższej szkole w Toruniu wykładał Olszewski na temat rzetelności dziennikarskiej. Nie wiem jak mozna tak zgwałcić taki lotny temat, wszytko ograniczyło się do "tylko rzetelny dziennikarz służy ojczyznie"

-Ciekawe kiedy Jarosław się zorientuje, że wystawianie ludzi ojca jest bez sensu, często są to jacys nawiedzeńcy, jak np. Krup Urszula z mojego łodzkiego, która sromotnie przegrała ze znakomitym Januszem Wojciechowskim z 2 miejsca (mnie oczywiście wybory europejskie nie obchodzą, im bardziej pan Durczok każe mi iść tym bardziej mnie to śmieszy)

-zobaczymy jak Ziobro i radyjo będą chcieli spin doktorów z PiS zmarginazlizować, tak jak to robiono z Zaleskim, Mężydłą, Dornem, Ujazdowskim i tym z Katowic min. infrastruktury

-zwycięstwo w 2005 PiS zawdzięcza trzem genialnym hasło, na które salon nie znalazł odpowiedzi, bo szukał szczęki na podłodze: Budowa IV RP, Rewolucja moralna, Soliadrane państwo, hasła idelane na RM i idealne na sojusz z LPR i So.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Dla mnie to dziwne,że takie średniowieczne Radio z litaniami,transmisjami z pielgrzymek,modłami znalazło miejsce dla spraw socjalnych,społecznych,poruszając trudne tematy grabieży polskiego majątku narodowego,złodziejskiej prywatyzacji,bezlitosnego wyzysku pracowników,bezdomności,podczas gdy pseudonowoczesne media wyspecjalizowane w pokazywaniu "tańców z gwiazdami"czy małpami słowem o polskich sprawach nie wspominają,podając zafałszowane,selektywnie "dobrane"niby-fakty.
RM wcale nie jest 'średniowieczne', Pawianie. Cała jak to nazwałeś 'średniowieczność' to przykrywka.
"Byznes ys byznes".
A narzędziem są starsi, wierzący ludzie.
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
przyznam ci racje jak mi pokarzesz ideowe medium co byznesu nie robi
oczywiście GW nie wchodzi w grę, bo oni sa najświętsi i im nikt w ideoowości nie dorówna
 
Do góry