Sylwetka faceta

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Blissful napisał:
Racz zauważyć, że nie chodzi tutaj o to, ze coś jest drogie czy nie, a po prostu o schludność i estetykę.
Skoro lubisz facetów w podartych ubraniach, brudnych, co to pralki na oczy nie widzieli - OK
Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach. Mnie na przykład odpycha bród pod paznokciami, nieświeży oddech, woń potu czy miodek w uszach. I na to w pierwszej kolejności zwracam uwagę, dopiero później na kaloryfer bądź jego brak.
Czy temat jest o "RZEŹBIE" faceta ? czy o tym w co jest ubrany ? i jak pachnie?
Przecież logiczne ,że nie podchodzę do faceta i nie mówię mu na pierwszej randce żeby ściągał koszulkę i napinał mięśnie. Bo chcąc nie chcąc zawsze się patrzy na wygląd tudzież ubranie i ogólnie estetykę ,ale temat dotyczy męskiej KLATY.
Więc nie wiem czy to ja powinnam uważniej czytać.
Co do


Blissful napisał:
Nikt nie napisał, że ma mieć drogie ubrania na sobie. Zacznij ty uważniej czytać, proszę. No..chyba że mierzysz swoją miarę, to nie możemy Ci tego mieć za złe...
Czyli poziomu materialnego faceta to powiem tylko ,że mężczyźni i tak wrzucili wszystkie kobiety do jednego worka ,więc nie ważne ile będę się zapierać... - po prostu zostawię to bez komentarza :]

[/quote]
Blissful napisał:
ForeverYoung, dnia 26 Marz 2013 - 22:10, napisał:
inteligenty facet , nie weźmie jakiejś tępej blachary, ani grubego pryszczatego paszteta
Jest klasa
To tylko przykład ^^.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Mnie i nie tylko z tego, co wiem podobają się takie rysy klaty :p

2s1uq6o.jpg
1rojds.png


Ale obie wiemy, że to nie wszystko, czym może zainteresować mężczyzna kobietę. Dla mnie to słodki dodatek.
 
M

MacaN

Guest
Czyli tak jak pisałem - nic specjalnego. Fajnie wiedzieć, choć z tego co zauważyłem, to tylko puste lale lecą na rzeźbę.

Mnie się wydaje, że wy większą uwagę na twarz zwracacie.
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
9macan5 napisał:
Czyli tak jak pisałem - nic specjalnego. Fajnie wiedzieć, choć z tego co zauważyłem, to tylko puste lale lecą na rzeźbę.

Mnie się wydaje, że wy większą uwagę na twarz zwracacie.
Trochę dziwne rozróżnienie. A jeśli facet leci na biust to pustak, czy żeby być kimś wartościowym to koniecznie trzeba patrzeć na twarz?
 
M

MacaN

Guest
NiktWazny8 napisał:
A jeśli facet leci na biust to pustak, czy żeby być kimś wartościowym to koniecznie trzeba patrzeć na twarz?
Nie, to tylko moje spostrzeżenie. Większość normalnych ludzi ma sylwetkę zakrytą :)

Hmm... nie domyślasz się, co chce osiągnąć facet który leci głównie na biust ? ;)
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
9macan5 napisał:
A jeśli facet leci na biust to pustak, czy żeby być kimś wartościowym to koniecznie trzeba patrzeć na twarz?
Nie, to tylko moje spostrzeżenie. Większość normalnych ludzi ma sylwetkę zakrytą :)

Hmm... nie domyślasz się, co chce osiągnąć facet który leci głównie na biust ? ;)
Możesz deklarować, ze dla Ciebie najważniejszy jest charakter, wspólne oglądanie gwiazd, ale i tak wiem, że odruchowo na ładny biust spojrzysz :)

Powracając do głównego tematu- w większości przypadków sylwetkę mamy zakrytą. Czasami jednak kobieta może zobaczyć sylwetkę, np. na plaży, w klubie fitness, itp. Poza tym podczas tańca w klubie także może wyczuć mięśnie pod koszulą. Chodzi mi o takie sytuacje.
 
M

MacaN

Guest
NiktWazny8 napisał:
Poza tym podczas tańca w klubie także może wyczuć mięśnie pod koszulą.
To musiałaby na konkretnego bufona trafić hah :D Kto normalny się napina cały podczas tańca ? :mruga:

Ale dobrze, rozumiem o co chodzi.
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
9macan5 napisał:
Poza tym podczas tańca w klubie także może wyczuć mięśnie pod koszulą.
To musiałaby na konkretnego bufona trafić hah :D Kto normalny się napina cały podczas tańca ? :mruga:

Ale dobrze, rozumiem o co chodzi.
Nie koniecznie. Jeżeli tańczysz z kobietą to jej ręce wędrują po Twoim ciele, więc wyczuje jaką masz sylwetkę
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
9macan5 napisał:
Fajnie wiedzieć, choć z tego co zauważyłem, to tylko puste lale lecą na rzeźbę.
Tak Macan.
Więc może lepiej będzie jak skończysz ten swój "projekt" ,bo jeszcze Cię kiedyś "przypadkiem" spotkam i będę chciała Cię "dosiąść".
A jeżeli jesteś kasiasty to może nawet uda mi się Ciebie złapać na ciążę.

Dlaczego mam godzić się na sflaczały bęben i nadwagę faceta ?
Skoro sama dbam o moją sylwetkę mam prawo wymagać tego samego od przyszłego chłopaka.
Nie mówię ,że jest to na pierwszym miejscu ,ale po prostu nie jest mi to obojętne.



NiktWazny8 napisał:
Poza tym podczas tańca w klubie także może wyczuć mięśnie pod koszulą.
Nie koniecznie. Jeżeli tańczysz z kobietą to jej ręce wędrują po Twoim ciele, więc wyczuje jaką masz sylwetkę





Ja nie wiem do jakich klubów Ty chodzisz.
No ale dziewczyny są tam naprawdę różne . :]
 
M

MacaN

Guest
ForeverYoung, ależ mi chodziło o dziewczyny, które tylko lecą na klatę. To trochę tak, jakbym wybierał dziewczynę tylko po figurze. Ona ma być zbliżona do tej dobrej, niekoniecznie idealna. Tak samo ( przynajmniej tak mi się wydaje ) Ciało faceta powinno być po prostu niespasione i niewychudzone ;)

Akurat mój projekt jest tylko dla mojej własnej satysfakcji, po prostu chciałbym dorównać gościowi, którego kiedyś zobaczyłem. Zobaczyłem faceta raz i zamarzyło mi się to samo - to wszystko, jednak szczytem bezczelności z mojej strony byłoby wymaganie od dziewczyny figura takiej, jaką zobaczyłem u jakiejś mega laski :przewraca:


NiktWazny8 napisał:
Jeżeli tańczysz z kobietą to jej ręce wędrują po Twoim ciele, więc wyczuje jaką masz sylwetkę
Noo taaak, no przecież piszę że na jeden raz. Przepraszam, bo nie wiem jakiej jesteś płci, ale wyjaśnię to tak : Jeśli laska leci tylko na klatę i do tego stopnia obmacuje gościa, to ona będzie jego już w ten wieczór :D Nie jest więc warta nic.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Macan
Czy ja napisałam gdzieś ,że szukam ideału? co więcej ,że oceniam faceta po jego klacie ? bo sobie nie przypominam.
 
M

MacaN

Guest
Ale czy ja napisałem pierwszy post do Ciebie ? Nie czepiaj się, bo nie masz o co ;) Napisałem ogólnie
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć . :szuka:
No ale ja tak mam. ^^
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Odpowiem na pytanie z tematu w trochę inny sposób. Są sobie dwaj faceci:
1. Zadbana twarz[ bez trądziku, blizn itp], ładne zęby[ proste, białe], dobrze zbudowany[ jak faceci z gazet typu Men's Health], odpowiednio dobrane i dobrze wyglądające ubrania[ na spotkanie np. koszula slim fit+jeansy, albo garnitur na miarę], zadbane dłonie i dobre perfumy.
2. Wygląd twarzy olany zupełnie[ trądzik, dużo blizn po trądziku, schodząca skóra], beznadziejne uzębienie[ krzywe, wołające stomatologa... ogólnie z ust trąci porannym śledzikiem], sylwetka wygłodniałej nastolatki/sylwetka miłośnika żarcia Fast Food, ubrany na spotkanie w dresik, dłonie jakby dopiero wrócił z budowy i nie zdążył ich nakremować... jako zapach wybrał- bonda

Facet nr 1 oczywiście ma o wiele łatwiejsze życie i jego szanse na: znalezienie lepszej pracy, poznanie atrakcyjnej kobiety są po prostu wiele większe. Jeśli pójdzie się dalej: 1+ dobrze płatna praca to facet staje się wręcz marzeniem wielu kobiet. Czy nr 2 ma szanse osiągnąć tyle co 1? Oczywiście, że tak. Wystarczy, że będzie jeździł Ferrari, miał fajną chatę i zarabiał dużo więcej od 1. Stanie się nawet marzeniem wielu kobiet chcących się dobrać do jego kasy[ niestety do majtek też będą musiały, ale poświęcą się dla niej]. Jednakże fakty są takie, że gdyby jeździł ferrari to zmieniłby swój wygląd.


Im bliżej jesteś pana nr 1 w tym większą część kobiet trafiasz.
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
9macan5 napisał:
Jeżeli tańczysz z kobietą to jej ręce wędrują po Twoim ciele, więc wyczuje jaką masz sylwetkę
Noo taaak, no przecież piszę że na jeden raz. Przepraszam, bo nie wiem jakiej jesteś płci, ale wyjaśnię to tak : Jeśli laska leci tylko na klatę i do tego stopnia obmacuje gościa, to ona będzie jego już w ten wieczór :D Nie jest więc warta nic.
To chyba rzadko chodzisz do klubów. Dawniej chodziłem niemal co tydzień. Gdyby to co piszesz było prawdą, to czasami na jednej imprezie miałbym dwie, a kilka razy skończyłoby się na trójkącie :) Dużo dziewczyn przychodzi się po prostu zabawić i nie wydaje mi się żeby jej celem był "taniec za rączki"...
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Cebulakolandczyk napisał:
Stanie się nawet marzeniem wielu kobiet chcących się dobrać do jego kasy[ niestety do majtek też będą musiały, ale poświęcą się dla niej].
Twoja wypowiedź dość konkretna i sensowna. Ale nie podoba mi się zacytowany przeze mnie fragment. Trochę za bardzo uprościłeś.
Nie każda kobieta tak to widzi i nie każda działa wg tego schematu.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Nie każda kobieta tak to widzi i nie każda działa wg tego schematu.
Nie napisałem, że każda kobieta będzie jego dlatego, że ma kasę. Napisałem, że wiele. Nie ma co się oszukiwać, że jeśli tatowy osobnik ma przepiękną kobietę to coś jest na rzeczy- albo jest bogaty, albo ona jest "dziwna". Ludzie chcą dla siebie jak najlepiej... zapewne dla niewielu kobiet "najlepiej" przy wyborze faceta jest synonimem grubego, zaniedbanego faceta w dresie.
 
Do góry