Świat Ciężarnych

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
gratuluje dzidziusia
jest prześliczny :)
Dzięki :)

Arinko bedziemy tzymac 22 lutego kciuki zeby wszystko bylo dobrze, 3maj sie cieplutko:*
Dzięki ^^ na pewno wszystko będzie dobrze- zawszę przy takich operacjach jest dobrze ale chyba mało kto jest operowany podczas połogu ._. Do tego będę 2 razy bardziej tęsknić! Za Mężem i Dzidziusiem.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Dzięki :)
Dzięki ^^ na pewno wszystko będzie dobrze- zawszę przy takich operacjach jest dobrze ale chyba mało kto jest operowany podczas połogu ._. Do tego będę 2 razy bardziej tęsknić! Za Mężem i Dzidziusiem.

na pewno bedziesz tesknic za malenstwem ale musisz wytrzymac i musisz byc zdrowa dla maluszka i meza:)*
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Arinko a jak długa rozłaka cie czeka?
rowniez trzymam kcuki za ciebie :)
 

berna

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Arinko tez z dzidzią bedziemy trzymac kciuki za ciebie , moja kuzynka wlasnie kilka dni temu przesla podobna operacje -dobrze ze idziesz teraz bo ona sie męczyła dosc długo
bedzie dobrze !!!
zycze ci zebys juz była spowrotem z dzidziusiem i męzem
ale on szybko rośnie !! :D
a u mnie zaczyna byc widac i oczywiscie juz sobie wmawiam kopniaki bo czasami cos poczuje podręką ale to jak skrzydełka motylka
caly czas mysle jak to bedzie kiedy mój skarb bedzie obok mnie
powodzenia Arinko trzymajcie sie
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
na pewno kilka dni cie potrzymaja ale wrocisz do Kasjanka i meza cala i zdrowa:)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Arina serdecznie Ci gratuluję :) Piekny chlopczyk i pewnie rosnie jak na drozdzach :p Trzymaj sie cieplutko :)
 

martynia

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
kuj-pom
;( ;( ;( ;( hej
mam problem
Biore tabletki Citest zapomniałam 3 tabletki z opakowania po czym nastepnego dnia przed wzieciem 4 uprawialam sex... nie wiedziałam o tym ze nie wiełam 3 tabletki i kochalismy sie "do srodka" teraz nie wiem czy jestem w ciazy! wariuje normalnie! Boje sie tego ze jak jestem w ciazy i biore dalej teraz tabletki to dziecku moze sie cos stac.. lekaz mowi ze niby nie moze.. ale tabletki to przeciez chemia... nie wiem co mam robic? myslcie ze moge byc w ciazy? wczoraj minoł tydzien... nie wiem kompletnie co robic...
 

berna

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
40
idz do lekarza ,a okres za ile normalnie powinnas miec ? i pamietaj ze w ciaze przeciez tak łatwo sie nie zachodzi nie stresuj sie na pewno bedzie ok!!! :papa:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Arinko a jak długa rozłaka cie czeka?
rowniez trzymam kcuki za ciebie :)
Niby miałam isć na 3 dni, ale Teść miał podobną operację i twierdzi, że na pewno mnie po 3 dniach nie wypuszczą- i wyjdę dopiero na 6 dzień :( Nienawidzę szpitali, tam jest taki głupi klimat.

Arinko tez z dzidzią bedziemy trzymac kciuki za ciebie , moja kuzynka wlasnie kilka dni temu przesla podobna operacje -dobrze ze idziesz teraz bo ona sie męczyła dosc długo
bedzie dobrze !!!
zycze ci zebys juz była spowrotem z dzidziusiem i męzem
ale on szybko rośnie !! :D
a u mnie zaczyna byc widac i oczywiscie juz sobie wmawiam kopniaki bo czasami cos poczuje podręką ale to jak skrzydełka motylka
caly czas mysle jak to bedzie kiedy mój skarb bedzie obok mnie
powodzenia Arinko trzymajcie sie
Możliwe, że już leciutko kopie Cię Dzidzia :)
Nom, jak urodzisz sama się przekonasz jak Dzieci potrafią szybko rosnąć.

Arina serdecznie Ci gratuluję :) Piekny chlopczyk i pewnie rosnie jak na drozdzach :p Trzymaj sie cieplutko :)
Dzięki ^^ Bardzo szybko rośnie, już o nóżki urusł, to prawie połowę.

;( ;( ;( ;( hej
mam problem
Biore tabletki Citest zapomniałam 3 tabletki z opakowania po czym nastepnego dnia przed wzieciem 4 uprawialam sex... nie wiedziałam o tym ze nie wiełam 3 tabletki i kochalismy sie "do srodka" teraz nie wiem czy jestem w ciazy! wariuje normalnie! Boje sie tego ze jak jestem w ciazy i biore dalej teraz tabletki to dziecku moze sie cos stac.. lekaz mowi ze niby nie moze.. ale tabletki to przeciez chemia... nie wiem co mam robic? myslcie ze moge byc w ciazy? wczoraj minoł tydzien... nie wiem kompletnie co robic...
Chyba bierzesz CILEST :)
Jest możliwość, że mogłas zajść w ciążę, tu był nawet taki przypadek że dziewczyna biorąć cały czas tabletki zaszła w ciążę, ale takie coś zdaża się bardzo żadko. Mi zdażało się, że zapomniałam dwuch tabletek, uprawiałam sex (a Mój Mąż zawszę kończy w środku) i nie zaszłam w ciążę. Nie masz teraz wyboru, musisz czekać na okres bo wcześniej nie dowiesz się czy jesteś w ciąży. Bądz dobrej myśli ;) jeżeli bierzesz już dłuższy czas tabletki (np. pół roku) to nie powinnas być w ciąży, bo organizm przyzwyczaja się to tabletek- przez co nawet po zrezygnowaniu z Nich przez pewien czas nie da się zajść w ciążę.
 

martynia

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
kuj-pom
dziekuje bardzo za odpowiedzi, troszke mi ulzyło...
biore tabletki od 3 lat wiec chyba w takim razie powinno byc ok.. za 12 dni sie okaże.. w sumie jak by sie okazało ze jestemw ciązy to nie byłoby zle... tylko martwi mnie to czy przez to ze teraz biore tabletki nie zrobie krzywdy dziecku, chyba musze zaufac lekarza i myslec ze to nie ma wpływu.
jeszcze raz dziekuje, buziaki :*
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
jak lekarz mowi ze powinno byc ok to chyba wie co mowi ze martw sie bedzie ok na pewno
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Arinko trzymamy kciuki za Ciebie zeby wszystko bylo dobrze;*
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
już jestem po operacji :)
Było okropnie! nie pomogła nawet tabletka na uspokojenie, bo kiedy lerzałam na stole operacyjnym ręce mi tak drżały, że lekarka która miała mnie operować stwierdziła, że dają mi już narkozę, bo jeszcze ze stołu im ucieknę :p Po operacji czułam się fatalnie, bardzo bolał mnie brzuch i te mdłości ._. Na szczęście ze względu na to, że mam Dzidziusia w domu lekarz wypuścił mnie na drugi dzień ale i tak musiałam lerzeć, dalej boli mnie brzuch ale już nie tak bardzo. Wszystko dobrze się skończyło ale źle wpłynęło na Dzidzie :( Kasjanek przyzwyczaił sie pić z butelki, pokarmu mam bardzo mało i słabo leci- jemu to nie pasuje i bardzo płacze.... będe się starała zrobić wszystko by pokarm wrócił (juz kupiłam cherbatę dla kobiet karmiących) zobaczę co z tego będzie....
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki <ściska mocniuśko!>
 

berna

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
40
fajnie ze jestes to teraz trzymamy kciuki zebys szybciutko wracała do zdrowia!!!

czesc dziewczyny -zastanawiam sie czy jestem jedyną ciezarną na tym forum???zachoddzie dziewczyny bo mi sie nudzi!!jestem w 18 tygodniu i dzidzia czasmi cos mi puknie od srodka ale przewaznie o4rano ,,,,,
mam pytanie a propo trądziku -przed ciązą mialam troche i od czasu do czasu a teraz normalnie wysyp a wy jak???, piszczie o waszych objawach buziaki papapa
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
nie przejmuj sie berna to podobno normalne :) chyba jestes jedyna :p wiec musisz wszystko opowiadac zebysmy wiedziały jak to jest :p
cieszymy sie Arinko ze jestes juz z nami, teraz musisz szybciutko wracac do zdrowia :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Dzięki wam jeszcze raz ^__^

Berna, nie jesteś jedyna, Neferet jest w ciąży (ale ostatnio mało wpada na forum ._.) i LeoOna- nie wiem co z Nią się dzieje, już dawno jej nie było.
Trondzik powinien Ci zniknąć w ok. 4 miesiącu, ale czasem jeżeli jest to córka- urodę odbiera, trądzik i różne plamy można mieć przez całą ciążę ;)
 

berna

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
40
hehehe dzieki dziwczyny moze bedzie córa ......choc mam kolezanke chinke i mówi ze u niej sie mówi ze tradzik swiadczy o chłopczyku no coz przekonamy sie na drugim usg ,nie pozostaje mi nic jak czekac :D
 
Do góry