Suplementy diety

A

Alek06

Guest
Ja bym nie kupowała tabletek na allegro ... Nie masz gwarancji skąd one pochodzą, lepiej zajrzeć do profesjonalnych sklepów, które specjalizują się w tej tematyce. Oprócz dużego wybory, masz fachową obsługę np. hellhound.pl. Każdy organizm inaczej reaguje na tabletki, dlatego warto zapytać fachowców, jeżeli masz jakieś wątpliwości, a nie koleżanki, która się na tym nie zna...

Oj ja tez z witaminami i tabletkami zakupionymi na allegro raczej bym nie ryzykowała.
 

monika.pogo.

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Na oczy podobno witamina B ale nei jestem pewna, ale zorientuje sie to dam znac. Ja natomiast odkryłam niedawno serie PraLady http://www.prolady.pl/ mam w domu z tej serii antystres ale chce sobie jeszcze kupic na włosy skóre i paznokcie
 

Agnieszka7777

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja polecam wiecej ruchu i zmianę nawyków żywieniowych! Można jeśli już koniecznie chcesz brać błonnik z ananasem. Seria ProLady chyba też ma coś na oczyszczanie organizmu, a to pomaga przy odchudzaniu.
 
A

Alek06

Guest
Ja polecam wiecej ruchu i zmianę nawyków żywieniowych! Można jeśli już koniecznie chcesz brać błonnik z ananasem. Seria ProLady chyba też ma coś na oczyszczanie organizmu, a to pomaga przy odchudzaniu.

No tak , zgoodze sie z tym ,ale nie zawsze jest tak ,ze ma sie czas jeszcze po pracy na ten ruch ;-)
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
A ja potwierdzę dawna prawdę. trzeba ćwiczyć! A jeśli to robicie to L-karnityna w proszku jest idealna na poprawę przemiany materii. Transportuje tłuszcze w organiźmie dlatego przyśpiesz odchudzanie. Idealna dla ćwiczących, szybki efekt w krótkim czasie.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Moje efekty z Direct już są widoczne:) Ashley88 tobie życzę powodzenia:)
 
Y

Yee

Guest
No właśnie, bo żeby widzieć efekty działania suplementów trzeba robic cos poza ich łykaniem :)
Ruch to podstawa. Tyle się trąbi o tym na różnych forach, portalach, w tv, a dziewczyny i tak myślą, że nałykają się chromu i będą jak Kate Moss, a to nierealne przecież.
Ja, żeby wyglądać tak jak mi sie podoba co prawda biorę chrom calivita przed posiłkami, ale też biegam sobie 3-4 razy w tygodniu. Efekty przychodza dopiero po czasie, ale przychodzą :)
 
B

blondyneczka83

Guest
Jeżeli napiszę, że aby zrzucić kilka kilogramów trzeba ćwiczyć, to Ameryki nie odkryje, no, ale taka jest prawda. Oczywiście można się wspomagać suplementami diet, ale nawet jeżeli zrzucimy nadliczbowe kilogramy bez ćwiczeń, to ciało stanie się jak z GUMY, takie rozciągliwe i brzydko wyglądające.

Ja z kolei polecam zdrowe oczyszczanie organizmu - czy jak kto woli detoks dla ciala :sexy:
Litry wody wlewanej w siebie zdziałają cuda i wtenczas nic więcej nie będzie potrzeba. A skoro już jesteśmy przy tych suplementach, to można się pokusić np. tak, jak tu przedmówczyni wspomniała o kapsułki ProLady (ciotka je zażywala podczas oczyszczania i efekt dalo).
 
A

angie12

Guest
Moja znajoma poleciła mi C Plus Flavonoids CaliVita. Są to tabletki na bazie witaminy C, więc tym samym całkowicie bezpieczne, a oprócz tego skuteczne. Na początku nie wierzyłam jakoś bardziej w ich działanie, ale już wkrótce przekonałam się, że to naprawdę działa. Oczywiście są środki z których nie jesteśmy zadowoleni, ale zaręczam, że ten do takich nie należy.
 
A

ann han

Guest
Jeśli chodzi o suplementy diety moim zdaniem powinny być dobrze dobrane. Sama chciałam zacząć stosować jakieś suplementy, ale byłam bardzo zagubiona w tym temacie, przypadkowo natknęłam się na stronę www.hellhoud.pl. Mają naprawdę duży wybór suplementów, i w razie potrzeby służą fachową poradą:) także jeśli nie wiesz co będzie dla ciebie najlepsze polecam zajrzenie na stronę hellhound.pl :)
 

Teedy Bear

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
ZGRABNA SYLWETKA
PREPARAT ZIOŁOWY


naturalna intensyfikacja
przemiany materii
ZGRABNA SYLWETKA

Suplement diety

Kuracja na zgrabną sylwetkę to preparat ziołowy w postaci tabletek do walki z nadwagą lub otyłością, przeznaczony dla osób mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia.

Ekstrakt naturalny wodny z korzenia z zielem mniszka lekarskiego (Taraxaci radix cum herba), owocni fasoli (Phaseoli pericarpium), korzenia lubczyka (Levistici radix), ziela skrzypu polnego (Equiseti herba), ziela krwawnika (Millefolii herba), kwiatu hibiscusa (Hibisci flos). Naturalne nasiona lnu (Lini semen).


INTENSYWNE ODCHUDZANIE
CLA + Zielona Herbata


* przyspiesza spalanie tłuszczu zapasowego
* hamuje uczucie głodu
* zapobiega ponownemu tyciu (efektowi jo-jo)
* podwyższa spoczynkową przemianę materii

INTENSYWNE ODCHUDZANIE

Suplement diety

to specjalnie opracowana formuła substancji wpływających
bezpośrednio na wzmożenie procesu zużywania tłuszczów zapasowych przy jednoczesnym, skutecznym hamowaniu procesu
powstawania nowych komórek tłuszczowych.

Specjalnie dobrane składniki doskonale się uzupełniają w procesie modelowania sylwetki, ograniczając jednocześnie ryzyko
wystąpienia efektu jo-jo (ponownego tycia).

Suplementacja CLA eliminuje wolne rodniki a także poprawia
wygląd skóry, jej jędrność i elastyczność.

Preparat szczególnie zalecany osobom dbającym o smukłą
sylwetkę a nie mogącym poświęcić się intensywnym
ćwiczeniom fizycznym.

Naturalne suplementy diety i po małej cenie!śmiesznie małej!
Jeżeli to cię zainteresowało napisz do mnie:
BgBgBg90@gmail.com
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Przy odchudzaniu ważne jest, żeby zwyczajnie ograniczyć jedzenie. Ale to nie jest tak, że można po prostu przestać jeść. Dlatego warto się zaopatrzyć w jakieś dobre suplementy diety np. CaliVita (ja je kupowałem na suplementydiety.istore.pl). Dobre suplementy pomogą uzupełnić to, czego może zabraknąć w organizmie, kiedy ktoś zaczyna ostrą dietę.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem wszystko zależy od tego co chcemy osiągnać:bo jeśli np. chcemy tylko ujędrnić ciało to w zupełności wystarczą drinki z L-karnityną pite na pół godziny przed np. fitnessem:)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ostatnio dość modne stało się odchudzanie poprzez wypijanie właśnie jakiś preparatów. na czym polega takie odchudzanie, jakie są teraz najbardzi polecane produkty? i jaka jest ich cena? :D
 

kwiatuszek80

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
"Moim zdaniem wszystko zależy od tego co chcemy osiągnać:bo jeśli np. chcemy tylko ujędrnić ciało to w zupełności wystarczą drinki z L-karnityną pite na pół godziny przed np. fitnessem:) "

a jaki konkretnie preparat polecasz?
 

sztymcia777

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
a co myslicie o tym reklamowanym środku "linea" czy cos w tym stylu? macie jakies doswiadczenie z tym? czekam na komantarze :) chce schudnac jakies 5 kg do poczatku tego lata..od razu pisze- caly dzien mam bardzo duzo ruchu bo tego wymaga moja praca. nie obrzeram sie tez, ograniczym posilki do 5 dziennie i staram sie ograniczac weglowodany..
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
linea??? I tam twierdzą, ze schudniesz bez wysiłku??? Bzdura, nie ma takiej możliwości, żeby schudnąć bez zmiany nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej.

Jeśli ktoś Ci to obiecuje, to albo kłamie, albo chce Ci wetknąć trucizne!!!!
 

roka999

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie ma możliwości schudnięcia a potem utrzymania właściwej wagi ciała bez zmiany nawyków żywieniowych. To jest podstawa żeby wkońcu raz na zawsze skończyć jeść "śmieci" a zacząć spożywać tylko to co nasz organizm tak naprawdę potrzebuje. Tego typu przydante informacje są na tej stronie
www.kontrola-wagi.pl Porad również udziela konsultant . A jeżeli chodzi ogolnie o temat suplementów diety i odchudzania to moim zdaniem nie ma innego sposobu na odchudzanie jak tylko dobra dieta na suplementach.
 
Do góry