Suplementy diety

conversion

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Nie widziałam jeszcze takiego tematu, więc postanowiłam go założyć.

Niektóre z Was odchudzają się na własną rękę dietami, a inne zażywają chrom, jakies jabłka w tabletkach i inne suplementy.
Chciałam się Wam zapytać jakie tabletki używałyście, czy były one przeczyszczjące, ile spaliłyście kilogramów i w jakim czasie, ile kosztowały, jak je dawkowałyście, czy miałyście jakies skutki uboczne np. efekt jojo??

Ja dzisiaj dostałam Therm Line II, w pracy wiedzieli, że to zażyłam, a wczoraj się śmiali, że mnie przeczyści i jak mnie długo nie będzie tzn., że siedze na WC;))
Dzisiaj wzięłam tylko jedną tabletkę zamiast dwóch zalecanych i po jakiś czterech godzinach zrobiło mi się słabo i zaczęło mi sie kręcić w głowie, rozbolała mnie głowa, ale po jakiś 10-15 minutach wszystko było w porządku.
Koleżanka powiedziała, że to dlatego, że tabletka zawiera dużą ilośc kofeiny, a ja kawy generalnie nie piję, ale wczesniej wypiłam nescafe frappe.
Jutro, pół godziny przed śniadaniem również wezmę dwie tabletki i pojade z kumpelą na zakupy, jakby mi się miało coś stac to przynajmniej nie będę sama, a może to pierwsze złe samopoczucie było dlatego, że przez jakieś 30 sekund kucałam i nagle wstałam (w pracy to się człowiek śpieszy), więc musze popróbować drugi raz.
Ogólnie na tych tabletkach mogę spalić od 3-5 kg/mc. Nie wiem jak to wychodzi, bo na rano ważyłam 85,5 kg, zjadłam śniadanie (herbata z dwoma łyżeczkami cukru, cztery skibki chleba gracham) i pojechałam do miasta, jak przyjechałam ważyłam 85,3 i potem poszłam do pracy, z miejsca zjadłam jedną tabletkę, pół godziny później zjadłam małą sałatkę z McDonalda, 4 godziny później zjadłam następną sałatkę z McDonalda, dwie godziny później zjadłam dwa wafelki Princesse mleczną o wypiłam dwa tymbarki i jak się zważyłam jak przyszłam to ważyłam 85,4.
Dziwne jest to, że wczoraj zjadłam dużo marchewek, cztery princesse i cztery skibki chleba i wczoraj nic nie przytyłam;/

Zobaczymy jak będzie jutro z tymi tabletkami... Czy dożyje?
PS. Tabletki kupowałam na allegro, zapłaciłam 38 zł za 120 caps(starczają na 30 dni), dostałam paragon, że z apteki, mam hologram i nawet siatki z apteki;))

A Wy jakie bierzecie tabletki?;>
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jeśli w ogóle chcesz się odchudzać, to zapomnij o tabletkach! A wtedy schudniesz na pewno i już na zawsze :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ale mój sposób nie daje efektów jo-jo, bo jest na całe życie ;) Zresztą, jak będziesz cały dzień leżała przed tv i się obżerała, to zawsze waga wróci!
 
G

germanistka89

Guest
heh
poprostu omiń słodycze!!
A ajk naprawde nie możesz wytrzymać to zjedz cos slodkiego ale aloutko, takie mini z mini.
Zacznij sie ruszac wiecej! Spacer, rower, bieg, brzuszku co kowliek. A najlepiej plywać!!
Jedz wsyztsko ale w mnijseszych ilosciach.
Nie bierz tabletek
Pij ewentualnie zielona herbate

i wtedy schudniesz
wolniej ale schudniesz
i bez efektu jojo
i zdrowo
i bedzie ok!
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
ja brałam term line 2, po tygodni przestałam, bo czułam się fatalnie, ciągle mi było słabo, do tego paskudne bóle żołądka, wątroby itd... darowałam sobie. z suplementów diety i wspomagaczy odchudzania akceptuję tylko herbatki. najfajniejsze ma bio-active, sa owocowe w smaku i zawierają składniki regulujące przemianę materii, zmniejszające łaknienie, np. chrom, itp. kiedyś piłam mandarynkę bardzo często, teraz się przerzuciłam po części na la karnitę - świetne smaki, czysta przyjemność picia, no i najważniejsze - wszystko naturalne, nie obciążające organizmu.
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
ja od 2 miesiecy biore Clarinol z CLA i jest ok:) cwicze regularnie basenik, i w domku i wysmuklalam ladnie :) efekty sa ale nie wczesniej niz po miesiacy tzn takie widoczne, bo czulam sie taka lzejsza juz po tygodniu ale nie bede oszukiwac, na efekty trzeba poczekac ale warto :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
czyli warto warto? heh... no to poważnie to rozważę wobec tego...
 

BoZeNkA_89

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja też jem thermo line i tak jak ty na początku źle się czułam i przestałam je stosować. Ale teraz wiem,że zrobiłam błąd, bo ponownie je stosuje i są rezutaty. Musisz przetrzymać ten pierwszy okres jedzenia ich a potem już będzie z górki.
 

madziula131

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja od 2 miesiecy biore Clarinol z CLA i jest ok:) cwicze regularnie basenik, i w domku i wysmuklalam ladnie :) efekty sa ale nie wczesniej niz po miesiacy tzn takie widoczne, bo czulam sie taka lzejsza juz po tygodniu ale nie bede oszukiwac, na efekty trzeba poczekac ale warto :)

Mam kilka pytanek co do tego CLARINOLU bo tez chce sie w niego zaopatrzyc...
On przyspiesza spalanie i zwalcza cyllulit od srodka tak??
Powiedz mi czy on zawiera kofeine lub jakies skladniki od ktorych mozna sie uzaleznic czy poprostu jest uzupelnieniem diety??

Czy od poczatku czulas sie po nim dobrze??
POZDRAWIAM:)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
On ma w sobie zieloną herbatę, czyli na pewno coś daje. Ja ogólnie piję codziennie 2 szklanki zielonej herbaty i super się po niej czuję - nie chudnę, ale tak mi lżej :) I cera mi się poprawiła.
 

lailka

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja też szukałam różnych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów, linea, czerwona herbata itp. w końcu po zachęcie koleżanki zakupiłam suplement IQ Weight Bloker z Natura Vitalis. podeszłam do tego sceptycznie, ale bardzo szybko zmieniłam zdanie. po tygodniu zrzuciłam pół kilograma, czyli tyle ile jest zdrowo. do 2 tygodniach było to juz 1,5 g. zużyłam jedno opakowanie, które wystarczyło mi na dwa miesiące. schudłam 6 kg i jestem strasznie zadowolona! minęły 2 miesiące a ja nie mam efektu jo-jo. polecam wam!!

w razie pytań chętnie udziele odpowiedzi:)
 

Attachments

  • image006_640.jpg
    image006_640.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 111

LolasTolas

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
No nie wiem, ja tylko pozytywne opinie słyszałam o bio-cla, dzewczyny chudną w swoim tempie no i co najwazniejsze ten reparat nie szkodzi zdrowiu. Jakoś takie nieznane nie przypadają mi do gustu.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Ja czytałam dobre rekomendacje CLarinolu CLA 1000.

Można więcej poczytać na ich serwisie (schudnijmy.pl)

Osobiście kiedyś stosowałam ale ni ćwiczyłam i jadłam na potęgę więc o efektach nie mogło być mowy...
 

LolasTolas

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem, oba te suplementy działają przez cla, czyli kwas linolowy. I faktycznie działają jak się ćwiczy, inaczej cudów nie ma i nie będzie. Ja wybrałam biocla, bo jest z zieloną herbatą, a ona na mnie świetnie działa i w dodatku pozbywa się celulitu.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Słyszałam o tabletkach rozbijających cellulit od wewnątrz. A takie suplementy pomagają jak się ćwiczy: organizm łatwiej sięga po rezerwy tłuszczowe podczas wysiłku fizycznego.
 

LolasTolas

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
No właśnie wcześniej nie wiedziałam o tej właściwościach bio z zieloną herbatą tylko smarowałam się różnymi secyfiksami bez sensu, chociaż nie chciałam się odchudzać tylko poprawić wygląd ud.
 

warszawianka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Te wszystkie wynalazki mogą działać, ale jeśli po okresie odchudzania rzucasz się na pizzę i frytki to wszystko na nic. Lepiej długofalowo zmieniać nawyki żywieniowe. Ja od bardzo dawna nie słodzę herbaty, unikam frytek i mięs w zawiesistych sosach, zamiast bułek na śniadanie jem Fitellę, a na kolację sałatki, żeby się tłuszczyk nie odkładał. Kalorii na pewno mniej, ale nie liczę teraz nadmiernie. I jakoś tak bez stresu utzrymuję dobrą wagę i nie głodzę się. A pamiętam, że kiedyś bawiłam się w prawdziwie restrykcyjne diety i za bardzo mi nastrój siadał, by je kontynuować.
 
Do góry