Suknie Ślubne

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
http://nasza-klasa.pl/profile/11940814/gallery/album/2/54

A tak wyglądała moja sukienka. Byłam w 6 miesiącu ciąży, jakbym nie miała brzuszka na pewno wyglądałaby jeszcze lepiej ^^
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Mała poprawka ---> nie diaben tylko diadem :)

A jeżeli chodzi o sukienkę to ... moda się zmienia. Ale ja pozostaję przy białej, długiej i w stylu "księżniczki" :p żadnych diademów, rękawiczki owszem, tren też ! :))
 

Jata

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mi się podoba wiele sukni:)
Na przykład kilka z tych kolekcji:
http://www.we-dwoje.pl/jesienno-zimowa;kolekcja;sukni;slubnych;fasson;gold,artykul,14450.html
http://www.we-dwoje.pl/suknie;slubne;fasson;-;kolekcja;puella;jesien-zima;2009;2010,artykul,14451.html
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moja będzie prosta- taka jaką chciałam
a jednocześnie trochę niekonwencjonalna, bo będzie miała wstążkę i kokardę w kolorze hmmm łososiowozłotym- to chyba najbardziej trafna nazwa tego koloru ;)
 

toro1000

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
chciałbym coś doradzić - jeśli chodzi o suknie ślubne to wiele modeli sukien projektowanych jest wraz z bardzo skromnymi ozdobami lub bez nich. Często suknia wygląda o niebo lepiej z kompozycjami kwiatowymi i dodatkami wpinanymi we włosy. Dla odważnych Pań dobre są również kapelusze na które powraca moda. Sama ozdoba szyi również zmienia wizerunek na lepszy, szczególnie jeśli osoba jest wysoka. Obserwując temat polecić mogę firmę Kristin która na zamówienie szyje ozdoby do każdej kreacji. suknie ślubne z dodatkami polecam dla każdej panny młodej.
 

GlikoKiria

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
13
Miasto
Mazury
Hm dziewczyny, moja siostra brała ślub teraz, miała bajeczną suknię z kryształami Svarovskiego,na życzenie sprowadzana z Hiszpanii, akurat oferta - można ją od niej "wypożyczyc".
Suknia nie jest czysto biała, jest delikatnie kremowa, ale tego prawie nie widac, a bardzo dlugi, podpinany tren, nie jest typu "bombka", tylko lejąca. Rozmiar 34/36 :)
Jesli sa zainteresowani, wstawie zdjecia :)
 

sztymcia777

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
GlikoKiria wstaw zdjęcie, kazda z nas chetnie ja zobaczy:) ja ostatnio bylam w pobliskiej wypozyczalni zobaczyc co maja ciekawego i nie powiem, bylo kilka w ktorych sie dobrze czulam ale ceny za wypozyczenie kolosalne! Jestem dosc niska wiec zadna z nich nie lezala na mnie "idealnie" bo zawsze sie cos za mna wlekło i wyobraźcie sobie musieli by szyc na mnie nowa suknie konkretnego rodzaju za jakies 1300zl, ktora i tak musialabym oddac a jesli bym chciala kupic to jakies 2800zl O_O - bez sensu jak dla mnie zwlaszcza, ze w jednym sklepie uszyja mi nowa suknie za jakies 1100zl i nie bede musiala jej nikomu oddawac :) co wy o tym myslicie?
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Myślimy, ze kobieta o nietypowej figurze powinna od razu nastawić się na opcję :szycie. Na początku też pognałam do wypożyczalni, pełna optymizmu (bo u mnie problem jest odwrotny - jestem bardzo wysoka) - no i skończyło się na malutkiej pracowni sukien wieczorowych, gdzie od a do z stworzono dla mnie sukienkę, która z pewnością nie była ani trendy, ani z najnowszej kolekcji, ale za to leżała idealnie, a ja dobrze się w niej czułam.
 
K

kinga_sc

Guest
Ja bym chciała taką:

http://www.gloria.info.pl/wp-content/uploads/2007/07/34.jpg

moim zdaniem piękna:)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32

Attachments

  • 3001_1.jpg
    3001_1.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 54

DagaCk

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce_Miasto_W_Koronie
Ja przymierzyłam "milion" sukni. Kiedy przymierzyłam "tą" suknię, to po prostu czułam, że to ta jedyna. Wspaniałe uczucie. Niby prosta... ale ja się w niej zakochałam :]
 

Attachments

  • foto.jpg
    foto.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 64

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
ja co ogladam suknie to prawie kazda mi sie podoba i nie wiem jak wybiore ta jedna jedyna na slub bede miec duzy problem
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
ja nawet nie wiem na jaka sie zdecytowac czy na klasyczna czy na romantyczna czy na jakos inna za duzy wybor jest
 
Do góry