Suknie Ślubne

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
wlasnie nie mam pojecia czy zakladac kozaczki a potem przebierac?


Ja widzialam ostatnio Panne Mloda ktora miala kozaczki(super to wygladalo)z tym,ze slub byl w pazdzierniku,a kozaczki byly do konca:)Po 24-tej sie przebrala w sukienke i kozaki zostaly bo idealnie pasowaly:)ja osobiscie kupilam dwie pary,ale nie kozaczki bo sukienka i tak bedzie dol zakrywac wiec nie ma sensu:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
szczerze mowiac to nie wiem jak kozaki beda wygladac do mojej sukienki chyba sie wszytsko okaze dopiero :]
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Dodatki najlepiej sie dobiera jak juz sukienka gotowa...Ja swoje buty kupowalam na oko poniewaz w sklepie gdzie byly sukienki nie bardzo mi sie podobaly wiec szukalam w innych sklepach...I tak kupowalam,ze wkoncu wyszlam z dwiema parami:)A twoj przyszly maz jaki kolor garnituru bedzie mial??
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie wiem jeszcze to kwestia negocjacji

ja bym byla za jakims beżem ale on pewnie bedzie chcial koniecznie czarny
 

supersluby.pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
W sumie dla takiej niskiej osoby może lepsza by była mniejsza suknia. Najlepiej by było jakbyś sama ją przymierzyła, zobaczyła jak wyglądasz i jak się w niej czujesz
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
To juz ty musisz zadecydowac:)Ja mam nie wiele wiecej wzrostu od ciebie i sukienke mam dosc szeroka i kazdy mowi,ze bardzo fajnie to wyglada:)

Powiem ci szczerze ja swoja wypatrzylam na wystawie na manekinie(wygladala slicznie z tym,ze o tym jaka jest szeroka dopiero zobaczylam jak byla na mnie:)) i wez na poprawke,ze sukienka inaczej bedzie wygladac na Tobie,a inaczej na zdjeciu:)

Jak dla mnie ta sukienka jest piekna i spokojnie bym ja brala:)Z tym,ze ja bym ja kupila w sklepie lub uszyla u krawcowej tak z neta balabym sie:)
 

lovely

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
dziekuje, wlasnie takie mi sie podobaja proste i eleganckie
nie chce nikogo tutaj urazic ale suknie typu bezy dla mnie kojarza sie z 'wies tanczy i spiewa"
ale fakt kazdy ma swoj gust i wybiera to co mu sie podoba
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
No widzisz tobie sie tak kojarza,a dla innych inaczej...

Ty dla siebie wybralas prosta,ja dla siebie szeroka...

Ty nie wyobrazasz sobie isc w szerokiej sukience,a ja nie wyobrazam se isc w waskiej uwazam,ze to za skromnie jak dla mnie:)

Kazdy ma inny gust,ale wszystkie kiecki sa ladne tylko nie kazdy w danej czuje sie dobrze:)
 

agniesiaa90

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Do góry