Suknie Ślubne

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja tam wolałam skromne, ale z weselem, tyle że w mniejszej restauracji, dla najbliższej rodziny. Nawet sam nastrój mi się podobał, tak kameralnie, rodzinnie. Ale na pewno wolałam ślub bez dzidziusia niż z. Może gdyby trafił sie dzidziuś, to myślałabym inaczej, ale założeniem był dla mnie ślub a potem dzidziuś. Usłyszałam i tak komentarz jakiegoś głupka, że na pewno jestem w ciąży i złapałam mojego chłopaka na dziecko. :( Potem pewnie zrobiłam zabieg, bo mijał czas, a dziecka nie ma :( Ale na głupków nie ma rady.

A prawda jest taka, że wolałam wziąć ślub z pewnością, że dla obojga to wolny wybór, a nie powinność. Dlatego cieszę się, że wszystko się poukładało tak, jak chcieliśmy.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Ania Civ zawsze sie znajdzie jakis glupek ...niestety :/
tez wole skromne wesele i nie zalezy mi zebym pieknie wygladala ale zebym byla szczesliwa i zeby to byl ten jedyny :p
Arinka jeszcze minie troche czasu zanim nam bedziesz gratulowac :p choc ja juz bym bardzo chciala :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
mi sie podobaja raczej takie proste... mniej dodatkow:p skromny welonik.. i bukiecik z roz ;) tyle wystarczy :) heh.. ale wszystklo jeszcze sie moze zmienic.. mloda jestem, wiec nie wiem jak bede patrzyla na to, kiedy bede wychodzila zamaz:p zobaczymy :p:)
Też tak mówiłam na początku, a jak juz zaczęłam zamawiac wszystko a ceny tylko minimalnie się różniły to w końcu wyszło jak wyszło :)

Ja tam wolałam skromne, ale z weselem, tyle że w mniejszej restauracji, dla najbliższej rodziny. Nawet sam nastrój mi się podobał, tak kameralnie, rodzinnie. Ale na pewno wolałam ślub bez dzidziusia niż z. Może gdyby trafił sie dzidziuś, to myślałabym inaczej, ale założeniem był dla mnie ślub a potem dzidziuś. Usłyszałam i tak komentarz jakiegoś głupka, że na pewno jestem w ciąży i złapałam mojego chłopaka na dziecko. :( Potem pewnie zrobiłam zabieg, bo mijał czas, a dziecka nie ma :( Ale na głupków nie ma rady.

A prawda jest taka, że wolałam wziąć ślub z pewnością, że dla obojga to wolny wybór, a nie powinność. Dlatego cieszę się, że wszystko się poukładało tak, jak chcieliśmy.
Czyli jesteś już po slubie? Nawet nie wiedziałam :)
Ja gdyby nie ciąża to bym wzieła ze swoim chłopakiem ślub chyba nie wcześniej niż za 20 lat, bo mam dziwnych rodziców- mama twierdzi że najlepiej ślubu nie brac w ogóle, a Tata żeby wziąść ślub kiedy z długów wyjdzie ( a to może nigdy nie nastąpić :/). Wolałam sobie zrobić dzidzię bo przy okazji to taka wymówka, że niby wpadliśmy itd. A opiniami innych sie nie przejmowałam- to moje życie i układam sobie jak mi się podoba.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
I nie mówiłas o tym wcześniej, przynajmniej sobie nie przypominam :)
A masz jakies zdjęcia ze ślubu na kompie?
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
No kurczaczek, nie mam. Przynoszę płytkę już kilka miesięcy. Ale na drugiej stronie tego tematu bodajże dałam przerobione trochę zdjęcie innej sukienki, tak to trochę wyglądało.
Gorset, łódeczka, gorset na półokrągło. Dól na kole, dwie warstwy organtyny, jedna nieco podniesiona na udzie i uszczypana, w te zakładki wszyte malutkie kremowe różyczki z takimi drucikami. Kolor ecru. Welon długi, z lamówką, bo widać było w sukni satynę. Rękawiczki najprostsze, na palec, przed łokieć. Mąż powiedział, że wyglądałam przepięknie, ale w sumie co mi miał powiedzieć :) Taka była... dziewczęca.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jeszcze tu mam sukienki ktore nawet mi sie podobaja..
 

Attachments

  • galeria_we_dwoje_5.jpg
    galeria_we_dwoje_5.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 193
  • galeria_we_dwoje_10.jpg
    galeria_we_dwoje_10.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 208
  • galeria_we_dwoje_12.jpg
    galeria_we_dwoje_12.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 203

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
wszytkie sa bardzo ladne :) jak ja bede miala kupic suknie to chyba na zadna sie nie zdecyduje bo kazda mi sie podoba :p
 

gab__rysia_

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...z przeludnionej wyspy...
a mi sie te nawet podobaja:p nie jest to szczyt mrzeń ale mogą być.
 

Attachments

  • agnes_126.jpg
    agnes_126.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 175
  • agnes_137.jpg
    agnes_137.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 155
  • dorothee.jpg
    dorothee.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 194
  • grenadine.jpg
    grenadine.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 161
  • herve_1.jpg
    herve_1.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 206
  • lasposa_sarria.jpg
    lasposa_sarria.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 177

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Jak Wam się ta podoba? Co byście w niej zmieniły? Jakie dodatki?
 

Attachments

  • bride2.jpg
    bride2.jpg
    101,7 KB · Wyświetleń: 261

biedrona81

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Z kieckami ślubnymi to jest tak, że można je oglądac w gazetach, na necie a i tak, jak przyjdzie co do czego, to w sklepie po kilku przymiarkach okazuje się, że TA JEDYNA to żadna z tych, jakie tak długo wybierałyście "na sucho". Bo nagle się okaże, że coś nas pogdrubi, zaburzy proporcje etc.

Ja wybrałam swoją sukienkę w pierwszym sklepie - była to 3 kiecka, którą założyłam.

Nie ma co się stresowac... wszystko i tak wyjdzie w praniu ;) Mój wielki dzień już za miesiąc z hakiem... :D
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Z kieckami ślubnymi to jest tak, że można je oglądac w gazetach, na necie a i tak, jak przyjdzie co do czego, to w sklepie po kilku przymiarkach okazuje się, że TA JEDYNA to żadna z tych, jakie tak długo wybierałyście "na sucho". Bo nagle się okaże, że coś nas pogdrubi, zaburzy proporcje etc.

Ja wybrałam swoją sukienkę w pierwszym sklepie - była to 3 kiecka, którą założyłam.

Nie ma co się stresowac... wszystko i tak wyjdzie w praniu ;) Mój wielki dzień już za miesiąc z hakiem... :D

tez bym chciala juz wybrac suknie slubna dfla siebie :D a mzona spytac jaka wybralas?:p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Jeszcze mam sporo czasu do ślubu, ale pomarzyć zawsze można... ;) Suknia ślubna? Jakaś beżowa... Ewentualnie biała. Z takimi jakby różyczkami przyczepionymi.... :) Gdzieś już taką widziałam i bardzo mi się podobała. Poza tym bukiet kwiatów... Róże herbaciane... Mmmm... Cudo ;) Ale mam jeszcze masę czasu.
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Mi się podobają suknie nie przesadzone.
Chciałabym żeby nie była za szeroka u dołu, była na cieniutkich ramionkach i na tych ramionkach czerwone różyczki :D
Nie mogłam nigdzie znaleść zdjecia w necie takiej :p
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Moja jest własnego projektu, choć rzeczywiście najpierw sporo się naprzymierzałam, żeby znaleźć odpowiedni fason. Może kiedyś ja założę. Póki co czeka grzecznie na wieszaku...
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
Callypso bardzo ładna, podoba mi sie, nie jest ZA skromna ani ZA bardzo przesadzona jest okey :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja bym chciala miec gorset na gore ale to odpada bo jestem szczupla i bedzie mi kosci widac a dol najlpiej bez bajerow ale z tiulem :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Callypso - to ty takie cudeńka masz na wieszaku?!?!?!? ;-))

a mnie sie też przyda ;-)) ROZRUSZAJCIE PROSZE TEN TEMAT!
 
Do góry