Suknie Ślubne

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a mi się żadna z tych trzech nie podoba, moja suknia ma byc dosyc skromna i takie tez moim zdaniem są najładniejsze . Jak ja Wam zazdroszczę ;) Taki piękny dzien... Na razie mogę tylko pomarzyc, ale spróbuję dodac te, które moim zdaniem są ładne . ;)
http://www.lisaferrera.pl/product_info.php...9e9bcc37613b73f ta jest moim zdaniem ładna ;), tylko raczej kolor trochę za ciemny .
http://www.lisaferrera.pl/product_info.php...9e9bcc37613b73f ta jest piękna- biały kolor i fajny materiał, tylko nie wiem jak komponowałyby się te wielkie falbany ;) gdyby był troszeczkę rzadsze byłyby wspaniałe ;)
http://www.lisaferrera.pl/product_info.php...9e9bcc37613b73f nie podobają mi się ddatki i mogłaby nie miec aż tak duzo świecących elementów, ale taki krój jest świetny ;)
http://www.lisaferrera.pl/product_info.php...9e9bcc37613b73f ta byłaby bardzo łądna gdyby nie te aplikacje u dpłu, rodem z firanek :D i zbyt długa, ciągnie się.
http://www.lisaferrera.pl/product_info.php...9e9bcc37613b73f ta jest też bardzo ąłdana, wlasnie taki krój mi się podoba, gorsecik bez ramiączek i dół szeroki, tylko zbyt długa .
http://www.lisaferrera.pl/product_info.php...9e9bcc37613b73f w tej natomiast nie podoba mi si9ę gorset, mógłby być bardziej okrągły . ale dół ładny .
http://cgi.ebay.pl/SUKNIA-LUBNA-KOLOR-ECRU...bayphotohosting ta mi się podoba, gdyby nie ta aplikacja, byłaby bardzo ładna ;)

trochę tego dużo ;)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Martyna, pokazywane przez Ciebie suknie nie są aż tak skromne :p Większość jest bardzo szeroka.

Ja też pokażę suknie które najbardziej mi się podobają, tyle że najładniejsze według mnie są w kolorze bieli :)

Cos podobnego jak nr 3 będę miała, tyle że tiul jest na zewnątrz a to aksamitne jest pod spodem. No najbardziej mi ją przypoimna.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nr 2 mnie wymiata - jest piekna.

Moja była zblizona stylem do tej - a naprędce naniesione zmiany są żałosne, ale troche oddają charakter.
 

Attachments

  • moja.JPG
    moja.JPG
    21,9 KB · Wyświetleń: 393

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ania Civ śliczna, widzę, że masz taki sam gust jak ja :) a dodanie do sukni ramiączek po boku jest idealne :D szkoda, że ja będę miała swoją bez nich.

Ostanio mam problem z wyborem rękawiczek. Mam na decyzję 5 dni nie umię wybrać pomiędzy dwoma, proszę o radę:

Rękawiczki numer 1 na obrazku są do przed łokcia, ale jakbym zamówiła to po za łokieć, tak jak ma modelka z suknią od Anii Civ.

Rękawiczki numer 2 takie identyczne jak na zdjęciu, ale te dłuższe.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
tak szczezrze to zadne nie sa zniewalajaco piekne ale jak juz to te nr.1 :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Nie mogę mieć rękawiczek z kornką, jedynie gładkie, bo nie mam sukni z takim dodatkiem, a przeważnie dobieta się do sukni wszystko. A mi się te dwa podobają :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
to to będzie jeszcze numer 3- podobają mi się, ale kosztują 15 zł. więcej. Warto?
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Arina moze nie tyle skromne, co mniej wkstrawaganckie ;) nie lubię keidy ktos na slub zaklada suknie w innym kolorze niz biały, kremowy lub zblizone... A te nie są skromne, woszem, ae są takie posrte- góra- dół, nie mają jakiś specjalnie wybujałych krojów ani tez ozdób . hihra wiem,wiem ;D ale podobaja mi sie mimo wszystko ;) . co do rękawiczek, to żadne z tych trzech mi sie nie podobaja jezeli jednak jzu to te pierwsze, na te trzecienie warto raczej dawac 15 zł wiecej ;)


a te sukienki, ktore pokazywalas Arina to ta srodkowa piekna, ale najpiekniejsza ta ostatnia- cud miód ;)
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
Arina jak juz bedziesz po ślubie i bedziesz miała zdjęcia to wrzuć tutaj jedno bądz więcej abyśmy zobaczyły jak cudnie wyglądasz coo?

Arina jak juz bedziesz po ślubie i bedziesz miała zdjęcia to wrzuć tutaj jedno bądz więcej abyśmy zobaczyły jak cudnie wyglądasz coo? aaaa co do rekawiczek to podobają mi się te 3 ale to zalezy czy będa one pasowały do sukienki
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Arina moze nie tyle skromne, co mniej wkstrawaganckie ;) nie lubię keidy ktos na slub zaklada suknie w innym kolorze niz biały, kremowy lub zblizone...
mi też najbardziej podobają się białe, moja jednak będzie biała z lekkim odcieniem- nie zdradzę jakim.


Arina jak juz bedziesz po ślubie i bedziesz miała zdjęcia to wrzuć tutaj jedno bądz więcej abyśmy zobaczyły jak cudnie wyglądasz coo?
Wrzucę na pewno, widzę, że nikt do tej pory jeszcze nie pochwalił się swoim zdjęciem. Mimo to czekam!
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
to jesli chodzi o rekawiczki to najlepsze sa te 3! te co dodalas pozniej ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ok dzięki za rady. Zamówiłam już te pierwsze, a jak nie będzie tej długości co chcę (45 cm.) to zamówię te 3.
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Arina, no to mam nadzieje że od razu ja tylko będzie okazja to sie pochwalisz zdjęciami ze slubu.

Ostatnio byłam na ślubie, ale niewiem czy panna młoda by sobie zyczyła żebym jej zdjęcia umiszczała, to sukienke tylko opisze a zdjecie tylko fragmentu sukni dam.
Kamila była w oczywiście białej sukience, z takiego bardzo lekko połyskujacego materiału, suknia bez ramiaczek, na górze szukienki, jak na zdjęciu, i na dole był pas bordowy taki jakis 7 cm, i na biuscie był jeszcze taki ladny haft, widac na zdjęciu.
Kamila miała taki "ogon" który sie doczepiało i odczepiało, ale było to bardzo elegancko zrobione i ładnie wygladało. Miala jescze welon, taki zasłaniał jej plecy, i on tez był ozdobiony borzową wstązka na brzegach.
A Mały był w mundurze piechoty. Fajnie to wygladalo.
A wiązanke miała z kwiatków takich "trąbek" i Maly miał też takiego przy mundurze. Przyznam że dość orginalne

Arina, a jak włosy czeszesz, bo rozpuszczone zdecydowanie dziewczęcości dodają.

fota z momętu zakładnia obraczek, ale tylko na tym zdjęciu widac to o co mi chodzi
 

Attachments

  • ślub.JPG
    ślub.JPG
    114,4 KB · Wyświetleń: 227

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
ja to bym musiala chyba sama zaprojektowac suknie,albo lepiej..dac do zaprojektowania znanej (dobrej) projktance . Chcialabym aby w kosciele byla to suknie dluga ,a na wesele krotka..przed kolanka ;)
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
Ja jestem już po ślubie ;( co mnie do tego nakłoniło :p żartuje ale ja miałam białą śliczną suknie welon wpinany we włosy i rekawiczki takie na łańcuszku zakładane na palec(widziałam je na 1 -szej stronie:pa mój mąż miał ubrany szary garnitur i wyglądał dobrze ale musze wam sie pochwalić że w kościele kiedy podchodziliśmy do ksiedza zamiast pójść swoją srtoną poszedł za mna a to podobno dobry znak :eek:k:bez_tytułu.JPGja miałam taka suknie ale na tym foto nie wyszła za dobrze
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ika bardzo ładna suknia :)
ale ja zawszę marzylam isc do slubu w szerokiej sukni pamietam ze na komunii mialam skromna i stad to marzenie.
rekawiczki zakupilam jednak te 1
wczoraj byl slub mojego brata, jak na zlosc rozchorowalam sie i siedzialam zdechla :( bylo mi bardzo przykro ze nawet raz nie zatanczylam z bratem (az lezki mi polecialy).
Za 2 tygodnie moj ślub :)
 
Do góry