Suknie Ślubne

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Ika bardzo ładna suknia :)
ale ja zawszę marzylam isc do slubu w szerokiej sukni pamietam ze na komunii mialam skromna i stad to marzenie.
rekawiczki zakupilam jednak te 1
wczoraj byl slub mojego brata, jak na zlosc rozchorowalam sie i siedzialam zdechla :( bylo mi bardzo przykro ze nawet raz nie zatanczylam z bratem (az lezki mi polecialy).
Za 2 tygodnie moj ślub :)
arina gratuluje ci :) to musisz nam potem jakies sprawozdanie napisac :) ja marze o sukni z dlugim trenem i z dlugim welonem :)
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ta tez mi sie nawet podoba ktora teraz zalaczam ale i tak te co wczesniej dawalam sa dla mnie najpiekniejsze :D
 

Attachments

  • B_03a.jpg
    B_03a.jpg
    135,9 KB · Wyświetleń: 333

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Ja to wogóle ne chcę wychodzić za mąż :) wolę na kocią łapę :) jak się znudzę jednym to zmienię na innego a tak to bym nie mogła :)

A jak bym już musiała to chciałabym mieć prostą suknię :) nie tam jakąś balową :/ i mogą być koronki :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
I już mam ponad 3 tygodnie po ślubie- no w sumie "dopiero" :)
Mimo mojej 5 miesięcznej ciąży bawiłam się świetnie!
Ksiądz co prawda pomylił się w kilku kwestiach (np. zamiast nam dać mikrofon kiedy składaliśmy sobie przysięgę) ale było śmiesznie. Mieiśmy super zespół ktory non stop wymyślał różne śmieszne zabawy a przerw na odpoczynek było mało (u brata na ślubie co 5 piosenka przerwa na jednego).
Cieszę się jednak że mam to już za sobą :D
Teraz mieszkam z moim Mężulkiem i mam go cały czas (po za pracą) przy sobie.
Teraz czekam tylko na Maleństwo.

A co do mojego stroju- suknia mi się bardzo podobała łącznie z bukietem jaki dotałam od Mężulka, a;e Makijażystka popsuła mi makijaż tym że dekold miałam ciemniejszy niż twarz :/
Fryzurę wyobrażałam sobie inaczej- ale najważniejsze że jestem teraz Zonką mojego Kamilka! :)

Na zdjeciu tym wyszłam fatalnie ale chciałam żeby suknie było calą widać.
Później może dam fotkę z bliska :)
 

Attachments

  • Ja_Mężulek.JPG
    Ja_Mężulek.JPG
    132,6 KB · Wyświetleń: 522
  • Ja_Mężuś2.JPG
    Ja_Mężuś2.JPG
    105,4 KB · Wyświetleń: 428

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Młodziutka para z Was. :p Powodzenia życzę. :)

Abstrahując do tematu sukni ślubnych, to prawie każda jest dla mnie taka sama. ;p
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ciekawe że każda dziewczyna w tym dniu wygląda pieknie

Arina - jak królewna po prostu. A i pan młody niczego sobie :D

Wszystkiego najlepszego i wielu wielu kompromisów - jak znam zycie przydadzą się.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Dzięki wam wszystkim ^^
Ja i tak jestem niefotogieniczna, po za tym jakoś tak zgrubłam od czasu kiedy jeste w ciąży po buzi (i nie tyko:p), ale po urodzeniu Dzidzi dojdę do swoich poprzednich rozmiarów :D

Może ktoś jeszcze pokaże tym razem swoją suknie?
 

Attachments

  • Ja_Kamilus.JPG
    Ja_Kamilus.JPG
    37,6 KB · Wyświetleń: 372
  • Ja2.JPG
    Ja2.JPG
    69,9 KB · Wyświetleń: 443

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Arinko - ŚLICZNIE WYGLADACIE!!!

a sukienka jak z bajki :))

a ja dodam fotke sukienki ślubnej która wpadła mi w oko... - cos tam sobie tego.. szukałam bo może się za jakis czas przydać :p
 

Attachments

  • 14d.jpg
    14d.jpg
    88,6 KB · Wyświetleń: 400

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Milusia piękna suknia.
Czasem nie trzeba szukać wystarczy iść ze zdjęciem do salonu i mogą Ci taką bez problemu uszyć :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Arinko przepieknie wyglądałaś w tej sukience... miałaś naprawde świetnie dobraną... ehh mi też się marzy żeby wyglądac jak księżniczka z bajki :)

milusia.. suknia tez piekna.. a nie masz zdjęcia tez przodu? jestem ciekawa czy przód jest bardziej gładki czy jak? :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
własnie że nie było.... ale w mojej wyobrazni góra jest prościutka z drobnymi cekinami... :))

ahh Arinko masz racje ;)))

ale Twoja sukienka jednak jest najśliczniejsza!!!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja mysle ze kazdemu najbardziej sie podoba sie suknia jaka mial na swoim slubie :)
mi w mojej nie podobał sie dodatek koloru rozowego(Bo nie lubie tego koloru) na szczescie bylo go malo.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
ja póki co swojego ślubu JESZCZE nie miałam :p

ale zauwazyłam w sobie tendencje do "balowych" sukien...
Falbany i mocno rozszerzana od pasa w dół...
Moze o jakies zboczenie? ;) hyhy...
Najgorsze jest to że moj potencjalny nie toleruje takiego "przepychu" a i w genach tego nie mam... :p

Moja siostra miała prostą sukienkę :) może uda mi się ja tutaj jakos ładnie wstawic..
 

Attachments

  • 111.jpg
    111.jpg
    116 KB · Wyświetleń: 368

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Pierwsza rada - nie idźcie ze zdjęciami. Pomierzcie suknie, postarajcie sie zmierzyć może inną, ale podobnego kroju, zobaczyć jak wygląda ten typ dekoltu, ten kolor, ten fason na WAS. Bo to że modelka wygląda super nie oznacza że wy będziecie wyglądać tak samo - każda z nas jest inna.

Mój też mówił, że suknia ma być biała i prosta. A potem okazało się, że zachwycił się, jak mnie zobaczył w balowej w kolorze ecru. Bo prosta dla niego oznaczało bez tysięcy falbanek, cekinów, kamieni, baloników i pufek. A taka właśnie była.
 
Do góry