Sukienka Na Studniówke,studniówka

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Też nie moje klimaty. Taka zwykła.
Ja na studniówce miałam gotycką :D
 
Q

qarolka

Guest
wiesz co zobacz sobie w klubie zakupowym stilago tam co 3-5 pojawiają sie nowe ciuchy i może warto zam zaglądać w poszukiwaniu sukienki, po za tym tam sa ciuchy ze stanów i z europy zachodniej często takich marek, których w Polsce nie ma , więc można sie wyróżnić
 

lubie-lato

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tarnobrzeg
Tak wyszło, że ten dylemat dopadł i mnie.
Nie mam zielonego pojęcia jak będzie wyglądać jeszcze moja sukienka.
Na allegro jest mnóstwo takich tegorocznych trendów.
Niektóre na prawdę prześliczne, no ale to co innego niż zakup w sklepie.
Miłej zabawy :)
 

pati052

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Odludkowo
Boże dziewczyny ratujcie mnie! Ja mam studniówkę za miesiąc a jestem bez sukienki. Klikam sobie, klikam i znalazłam taka super wypasioną. Tylko że mam samo zdjęcie: dodatki.files.wordpress.com/2007/12/dress2.jpg . Mam nadzieję że dobry link bo nie umiałam wkleić i ręcznie pisałam:D sprawa jest taka, że ja muszę mieć ta czerwoną tylko nie wiem jakiej firmy ani z jakiego sklepu, no nic. Może któraś z was będzie wiedzieć? Pomóżcie, fajnego koleszke zaprosiłam, więc muszę bomba wyglądać:D
 

potajsku

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
47
A co powiecie na tą sukienkę?? Mi się strasznbie podoba, jak bym miała studniówkę jeszcze raz, to właśnie ją bym założyła. Dużo się pozmieniało w modzie od mojej studniówki. Teraz dziewczyny macie taki duży wybór, że aż mnie głowa rozbolała :) Sukienkę znalazłam na loloshop.pl w razie "w". Powodzonka w szukaniu :)

3001-6-sukienka--z-usztywnianymi-miseczkami-i-tiulowym-ogonem-z-tylu---braz.jpg
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
Potajsku,
Nie mój styl, ale wydaje mi się że jakby była w jakims innym kolorze to by była dużo lepsza. Nie wiem moze mam jakieś uprzedzenia, ale mało komu w takim odcieniu jest dobrze
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Sukienka na studniówkę kolegi/chłopaka powinna być raczej skromna, ale elegancka i z klasą. Najlepiej wybrać sukienkę do kolana w kolorze np, czarnym lub beżowym. I do tego jakieś ładne dodatki. Na takiej studniówce nie możesz za bardzo rzucać się w oczy, ale nie możesz tez zostać nie zauważona.
 
J

jadwinia

Guest
wiesz co zobacz sobie w klubie zakupowym stilago tam co 3-5 pojawiają sie nowe ciuchy i może warto zam zaglądać w poszukiwaniu sukienki, po za tym tam sa ciuchy ze stanów i z europy zachodniej często takich marek, których w Polsce nie ma , więc można sie wyróżnić

A poza tym na swoim blogu napisali artykuł apropo tegorocznych "trendów" studniówkowych : http://blog.stilago.pl/sukienka-na-studniowke/ przypuszczam, że przyda się to niejednej maturzystce ;)
 

analgesic_tablet

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dżem dobry!
Chciałabym prosić Was o pomoc w doborze dodatków do sukienki studniówkowej. Jest identyczna jak w załączniku tylko w kolorze cappuccino, z beżową koronką.
Zdecydowałam się na bordowe buty i zostało mi tylko rozpracować dodatki :)
Macie może jakiś pomysł na biżuterię i torebkę?
Chciałabym, żeby efekt był bardzo elegancki i kobiecy.

Jeśli jeszcze ktoś mógłby coś doradzić w kwestii fryzury, nosiłabym go na rękach, bo na włosy nie mam już kompletnie żadnej koncepcji... :)
 

Attachments

  • 553706_347324768638219_1064378924_n.jpg
    553706_347324768638219_1064378924_n.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 14
  • theraline-poszewka-na-poduszke-do-karmienia-original-kolor-cappuccino.jpg
    theraline-poszewka-na-poduszke-do-karmienia-original-kolor-cappuccino.jpg
    5,8 KB · Wyświetleń: 15

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Piękna sukienka! Myślę, że bordowe buty będą do niej pasować idealnie. Nie szalałabym z dodatkami, dorzuciłabym do niej kilka dużych pasujących kolorystycznie bransolet. Fryzurę wybrałabym w tym stylu: http://szafiarenka.pl/addon.php?49,module=embed_images_ftp,url=http%3A%2F%2Fwww.modnefryzury.eu%2Fwp-content%2Fuploads%2Fkok-z-warkoczem.jpg :)
 
Do góry