Sukienka Na Studniówke,studniówka

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
alisse napisał:
czy będąc 35 letnia kobieta oge zalożyć mini, czy jednak pasowaloby dłuższą?
Zależy co rozumiesz przez słowo mini.
Czy mówisz o mini, która ledwo zakrywa pośladki , a przy skłonie , czy schyleniu widać dupe , czy kulturalnej mini do połowy uda , która bez względu na ruch pozostaje na swoim miejscu .

Jeżeli chodzi o definicje nr 2 , to jak najbardziej , zwłaszcza jeżeli masz ładne nogi ;)
Pmiętaj jednak o tym, że gdy pokazujesz nogi , wybieraj odpowiedni dekolt , by całość nie wyglądała wulgarnie.
 

gabbi

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
alisse napisał:
Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi na temat sukienek i mam pytanie : czy będąc 35 letnia kobieta oge zalożyć mini, czy jednak pasowaloby dłuższą? Znalazłam fajny sklep internetowy Sugarfree i tam upatrzyłam sobie dwie ładne czarne sukienki, ale nie wiem, którą wybrac, doradźcie mi prosze :)
Jeśli dobrze czujesz się w takiej długości i wygląda to estetycznie, to ja nie widzę przeciwwskazań :)
 

Dorka888

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
wlkp
gabbi napisał:
Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi na temat sukienek i mam pytanie : czy będąc 35 letnia kobieta oge zalożyć mini, czy jednak pasowaloby dłuższą? Znalazłam fajny sklep internetowy Sugarfree i tam upatrzyłam sobie dwie ładne czarne sukienki, ale nie wiem, którą wybrac, doradźcie mi prosze :)
Jeśli dobrze czujesz się w takiej długości i wygląda to estetycznie, to ja nie widzę przeciwwskazań :)
dokładnie tak! jeżeli masz dobrą figurę to jakie ma znaczenie w jakim jesteś wieku? :)
 

dimiter

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Drogie koleżanki mam dla was coś ciekawego, ja taką wybrałam sukienkę Sukienka la`Aurora M031 czerwona na stronie sklepu rahi.pl stosunkowo nie droga
 

gumisiowiec

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja osobiscie wole mala czarna:) krotka, ale z taka górą bez ramiączek: #
:) Jest jak dla mnie slodka, klasyczna i z dobrymi dodatkami mozna pokombinowac fajnie
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja jestem za klasyką, koktajlówką z fajną biżu :) Nie ma co przesadzać, ale przesadnie skromnym też nie warto być :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Mi w tym roku było bardzo ciężko coś sensownego znaleźć.
W moim mieście wszystkie sukienki z dekoltem pod szyję oraz do kolan.
 
D

Dobrawa

Guest
Jakbym miała teraz mieć drugi raz studniówkę, to założyłabym sukienkę taką jak ma tutaj Paris Hilton http://kimkim.pl/article/648. Jak dla mnie Moschino wie co dobre. Ale i tak większość dziewczyn stawia raczej na klasyczne stroje to może by tak jakaś sukienka koktajlowa kremowa. Można do takiej dobrac dodatki odpowiednie i całość będzie i kobieca, i jednak jak dla nastolatki.
 
D

Dorka123

Guest
Podobno asymetria jest hitem sezonu :) Dla mnie te sukienki sa rewelacyjne:
955e.jpg

Zdjęcie pochodzi z KimKim.pl
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Bardzo fajna jest ta co ma na sobie Boruc. I kolor piękny. Szkoda, że nie można cofnąć się w czasie, żeby założyć taką sukienke jeszcze raz na swojej studniówce. Niepowtarzalny look i przede wszystkim sexy :D Dorka123 a wiesz ile kosztuje może?
 

kitka3

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
KarolowaOla napisał:
Bardzo fajna jest ta co ma na sobie Boruc. I kolor piękny. Szkoda, że nie można cofnąć się w czasie, żeby założyć taką sukienke jeszcze raz na swojej studniówce. Niepowtarzalny look i przede wszystkim sexy :D Dorka123 a wiesz ile kosztuje może?
Ja byłem w bardzo podobnej do tej. cosmosmoda.pl/sukienki/10008-sukienka-z-kieszenia.html

Fajna i zwiewna, tylko że w czarnej.
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
Super są te asymetryczne. Ostatnio kupiłam sobie taką spódnicę i jest boska:)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Karonina napisał:
Super są te asymetryczne. Ostatnio kupiłam sobie taką spódnicę i jest boska:)
Ostatnimi czasy najczęściej sięgam po asymetryczne sukienki i spódnice. Wszyscy mówią mi, że świetnie w nich wyglądam.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Ehh za moich czasów był inny styl - długie suknie często z gorsetami :p
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Najlepiej szukać klasycznej, czarnej sukienki, do tego skomponować biżuterię. Czerń i złoto komponuje się fantastycznie, polecam ;-)))
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
Jak wyżej klasyczna czarna sukienka :) Możesz potem dobrać złote dodatki i biżuterię. Albo srebrne, jeśli jesteś chłodnym typem urody. I złoto i srebro pięknie wyglądają do czerni, tylko lepiej ich nie mieszać.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Ja lubię klasykę i gdybym teraz wybierała się na studniówke (ech... kiedy to było :)), to wybrałabym małą czarną do tego jakieś fajane, bardziej strojne buty, kilka duzych bransolet. A sukienka np taka jak na fotce:

okazja-sliczna-nowa-sukienka-m-rytro-253785197.jpg



Fajna, prosta, troche koronki u góry. Bardzo mi się podoba.
 
Do góry