Sukienka Na Studniówke,studniówka

skuter66

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
czesc
ja znalazłem sukienke swojej dziewczynie w sklepie internetowym www.cosmostyle.pl
fajne ciuszki dla dziewczyn
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
http://kissarabbit.pl/produkt,OMG,Bia%C5%82o%20ach%20bia%C5%82o%20mi sądzicie, że się nadaję na studniówkę? Jakieś złote dodatki do tego?
 

fashionistka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Taka opcja pojawiła się na stronie projektantki http://www.milita.pl/atelier/ Jak na studniówkę, czy inną imprezę, to świetna opcja.. Oczywiście, jeśli ktoś blisko mieszka ;)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
isadora88 te warkoczyki do mnie nie przekonują, jest zbyt workowata. A c sądzicie o mojej propozycji. Ładna ta sukienka ale do Łodzi mam daleko.
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
tak na prawde ty powinnas czuc sie najlepiej w swojej kreacji, a wiec jesli ci sie podoba to zamawiaj:)
zawsze mozesz sie rozmyslic i ja odeslac:>
 

szyfratorka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kilka sukienek, które w sumie mogą się Wam spodobać:

możecie je kupić pod linkiem: http://www.vintageshop.pl/index.php?page=produkt_lista&typ=pr
cena juz od 99zł!
 

Attachments

  • mila-7wrzesnia-05.jpg
    mila-7wrzesnia-05.jpg
    61,6 KB · Wyświetleń: 22
  • mila-7wrzesnia-39.jpg
    mila-7wrzesnia-39.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 15
  • mila-7wrzesnia-31.jpg
    mila-7wrzesnia-31.jpg
    58,4 KB · Wyświetleń: 23
  • mila-7wrzesnia-58.jpg
    mila-7wrzesnia-58.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 18
  • sonia10.jpg
    sonia10.jpg
    58,5 KB · Wyświetleń: 17
  • vintage46.jpg
    vintage46.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 27

skrzatlesny

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
co do sukienki n a studniowke moge polecic firme gapa maja kapitalna kolekcje mysle ze pokojnie mozna sobie wybrac cos fajnego polecam stronke gapafashion zakladka jesien 2010 ,
 

hannina

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kutno
sukienki powyżej bardzo ładne i dziewczęce, nie wiem tylko czy akurat na studniówkę... na pewno na Boże Narodzenie z rodziną! :)
 

Truman

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
sukienki powyżej bardzo ładne i dziewczęce, nie wiem tylko czy akurat na studniówkę... na pewno na Boże Narodzenie z rodziną! :)


Ja na swoją studniówkę sama sobie uszyłam sukienkę. Po pierwsze dlatego, że nic mi się nie podobało a po drugie szkoda mi było kasy.
Kupiłam kawałek ciemno granatowego materiału, zrobiłam prosty projekt i w 2 dni miałam gotową "kreację". Taka mała czarna, z tym ,że granatowa ;)))
Może nie była zbyt efektowna, ale nie o to mi chodziło. Na pewno była wyjątkowa i nikt nie miał takiej samej ;)

gorąco polecam!
 

daria922

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
sukienki powyzej zdecydowanie nie na studniowke , trche za malo eleganckie i za krotkie ;P
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Co do propozycji Szyfratorki
Mi się podobają(nie wszystkie), widziałam rok temu dziewczyny w podobnych. Są skromne i proste, ale nie każdy tak lubi... Za krótkie? czemu? To odpowiednia długość jak dla niskiej osoby gdy założy wysokie buty nogi wydają się dużo dłuższe.
 

totylkoja1212

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A czy kupowałyście sukienki na studniówkę w internecie? Bo ostatnio zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem. Znalazłam pare ciekawych modeli.
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Kupowanie przez internet sukienki wydaje mi się troszkę ryzykowne :p Wiadomo, że taka sukienka musi być idealnie dopasowana, a niestety wybierając takie rozwiązanie nie mamy możliwości przymierzenia, jak również może być rozczarowanie z kolorem, ponieważ kolory ze zdjęć mogą się różnić od tych w rzeczywistości.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A ja jestem pod wrażeniem tej sukienki
Jest bardzo prosta,skromna,przez co piekna.
I taka sukienkę wybrałabym na studniówke.I co wazne fajnie dobrana broszka,mała torebka z cyrkoniami pieknie ją ozdobi.
 

Attachments

  • elegancka-klasyczna-suki_3690.jpg
    elegancka-klasyczna-suki_3690.jpg
    249,5 KB · Wyświetleń: 32

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Oooo bardzo ładna sukienka. Dobrałabym do niej tylko kolorowe szpilki - czerwone albo niebieskie i tego samego koloru wyraziste kolczyki i delikatny wisiorek.
 

makeupgwiazdy

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
modliszka23 piękna, klasyczna sukienka - jestem na tak! Plus makijaż wieczorowy - smoky eye = cudo
 
Do góry