Sterydy To Narkotyki ? ....

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
U osób zażywających sterydy występują objawy wzmożonej agresywności, irytacji, euforii, wzmożonej aktywności, często również stany depresyjne, prowadzące w skrajnych przypadkach do prób samobójczych. Charakterystyczne jest, że przy nasyceniu organizmu steroidami występuje huśtawka nastrojów, radość i irytacja na przemian. Często dochodzą to tego napady nieuzasadnionego gniewu, co jest trudne do zniesienia dla rodziny i najbliższego otoczenia. Po zaprzestaniu stosowania steroidów występuje zwykle depresja, złe samopoczucie, zmęczenie, brak energii, bóle głowy. Występuje wtedy silne pragnienie wznowienia zażywania steroidów, aby uniknąć tych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Jest to więc sytuacja uzależnienia. Biorący często zwiększa jeszcze dawki, aby szybciej powrócić do dobrego samopoczucia. Lekarze coraz częściej opisują takie przypadki psychoaktywnego uzależnienia od steroidów anabolicznoandrogennych. Przerwanie tego błędnego koła może okazać się zbyt trudne dla samego uzależnionego i wówczas konieczny jest pobyt w klinice psychiatrycznej.
Omnadren 250 ma silne właściwości anaboliczne i równie silne właściwości maskulinizujące (androgenne). W czasie stosowania Omnadrenu, w dawkach znacznie przekraczających lecznicze, dochodzi do bardzo dużego magazynowania wody w organizmie, co może wyrażać się już po kilkutygodniowym stosowaniu-obrzękami.
Obrzęki często umiejscawiają się w ciągu dnia w okolicach podudzi, uniemożliwiając chodzenie (dłuższy spacer powoduje bardzo dotkliwy ból).

Inne działania uboczne Omnadrenu, wtedy gdy jest stosowany przez kulturystów w dużych dawkach, to znacznie podwyższony poziom agresji co może prowadzić do konfliktu z innymi osobami, a nawet do konfliktu z prawem. Równie uciążliwym działaniem ubocznym tego specyfiku może być trądzik posterydowy oraz zmiany zapalne skóry w postaci krost szczególnie na skórze pleców, barków, pośladków. Związane to jest z przemianą testosteronu do DHT, czyli dihydrotestosteronu, a bezpośrednio ze zwiększonym wydzielaniem przez gruczoły łojowe skóry i z zatkaniem ujść tych gruczołów. Omnadren jest jednym z tych sterydów, który jest stosowany przez różnych kulturystów w różnych ilościach. Mam na myśli to, że przez początkujących często jest przyjmowany w dawce 1 ampułka na tydzień lub dwa tygodnie ale spotkałem się też ze stosowaniem Omnadrenu 250 przez zaawansowanych kulturystów w ilościach dochodzących do 2 ampułek i więcej dziennie. Chyba nie muszę Cię przekonywać jak duże obciążenie mogą stanowić dla organizmu takie dawki i w jak wysokim natężeniu mogą wystąpić działania uboczne. Na czarnym rynku trzeba zapłacić od 80-100 zł za 5 ampułek, natomiast w aptece na receptę około 13 złotych za 1 ampułkę.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
lukdreem to co zrobiles jest beznadziejne...
Ktos kto to pisal nie ma pojecia o dopingu
Prosze o podanie zrodla
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
a po co ci chcesz sie dopingowac hehe :D to chyba ty sie nieznasz mało chyba czytałes o sterydach sądząc po twojej wypowiedzi :D
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Biorący często zwiększa jeszcze dawki, aby szybciej powrócić do dobrego samopoczucia
1 zwiakszaja dawki bo tego wymaga organizm.


dochodzi do bardzo dużego magazynowania wody w organizmie

2. podstawa jest unikanie cukrow i zbilansowana dieta.
kulturysci rzezbia swoje ciala na omnadrenie

Mam na myśli to, że przez początkujących często jest przyjmowany w dawce 1 ampułka na tydzień lub dwa tygodnie ale spotkałem się też ze stosowaniem Omnadrenu 250 przez zaawansowanych kulturystów w ilościach dochodzących do 2 ampułek i więcej dziennie.
1 ampolka na 2 tygodnie? stezenie bylo by zbyt male zeby odczuc efekt
przy leczeniu chorob uzywa sie 1 amp raz na 10 dni:)

2 ampolki omki dziennie? fizycznie jest to niemozliwe.
receptory androgenowe , serce i watroba nie byly by w stanie tego przetrzymac. Zaden ludzki organizm na ziemi nie jest w stanie przezyc takiej kuracji...



Na czarnym rynku trzeba zapłacić od 80-100 zł za 5 ampułek

Na czarnym rynku paczka omnadrenu kosztuje od 30 do 40 zl...

"mało chyba czytałes o sterydach"

w zyciu czesto teoria mija sie z praktyka...

lepiej nie wypowiadac sie na tematy o ktorych ma sie nikla wiedze...

prosze o zrodlo artu.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
hehhe lukdream skad to masz ? heheh chyba sam to pisałeś :D
100 zł za 5 ampułek hehe
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Boże, to co napisał luckdream to jakiś stek bzdur! Sterydy tutaj są opisywane jak jakieś najmocniejsze narkotyki! Także domagam się źródła ;)
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
kulturysci rzezbia swoje ciala na omnadrenie
niestety omnadren nie spala tłuszczu więc nie da się na nim rzeźbić. Da się budować bardzo dobrej jakości mięso, więc nie myl pojęć.

No wiem że odżywki i suple to to samo tylko tak jakoś mi się napisało...
nieprawda!

Suple - kreatyny, ZMA, TT, itp.

Odżywki - gainer, carbo, białko
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Sterydy - jakkolwiek jestem im przeciwna - nie są narkotykami. Narkotyki to środki zmieniające postrzeganie świata, mające działanie odurzające, halucynogenne lub zmieniające w gwałtowny sposób aktywność mózgu. A sterydy na pewno tego nie robią. Ich działanie ogranicza się do fizjologii ruchu, pracy mięśni lub gospodarki hormonalnej.
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
Sterydy - jakkolwiek jestem im przeciwna - nie są narkotykami. Narkotyki to środki zmieniające postrzeganie świata, mające działanie odurzające, halucynogenne lub zmieniające w gwałtowny sposób aktywność mózgu. A sterydy na pewno tego nie robią. Ich działanie ogranicza się do fizjologii ruchu, pracy mięśni lub gospodarki hormonalnej.
nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze kopiujesz te teksty, jak i w poprzednich tematach :) moze tylko mi wydaje. postrzegam tak, poniewaz wykladasz to bardzo powaznie i biologicznie, czego raczej nie trzeba robic.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nie kopiuję - robię doktorat z biologii, więc umiem wyrażać to co myślę w tych tematach ;)

ale co do treści posta chyba się zgadzasz, nie?
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Ania jest jedna z niewielu osob ktore potrafia poprzec swoja wypowiedz faktami naukowymi . Duzy +
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
A dziękuję - jak napisałam i tak jestem przeciwniczką sterydów z innych względów, ale nie lubię dorabiania idiotyzmów do własnych teorii. A ta była szczególnie głupia.
Ale ich skutki uboczne i te zamierzone powinny być omawiane w oparciu o fakty, a nie o własne widzimisię.

Bardziej narkotykiem jest Tussi - składnik : efedryna, pochodna amfetaminy, działanie pobudzające, w wiekszści krajów wycofywany.
 

DemoFKS

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiesz Metanobol nie blokuje tak bardzo jak sterydy injekcyjne :)
to nie ma nic do rzeczy, że ten środek jest w płynie, a ten w tabsach.

to teraz Ci podam przykład:

- undekanian testosteronu jest w tabsach i blokuje tak samo jak inne środki iniekcyjne,
- oxymetholon jest w tabsach i blokuje bardzo mocno,
- stanozolol w wersji inject nie blokuje tak mocno jak wyżej wymienione środki w tabsach.


PS: to ja User :D
 

Attachments

  • 20060717031907.gif
    20060717031907.gif
    7,2 KB · Wyświetleń: 21

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
1 zwiakszaja dawki bo tego wymaga organizm.
2. podstawa jest unikanie cukrow i zbilansowana dieta.
kulturysci rzezbia swoje ciala na omnadrenie
1 ampolka na 2 tygodnie? stezenie bylo by zbyt male zeby odczuc efekt
przy leczeniu chorob uzywa sie 1 amp raz na 10 dni:)

2 ampolki omki dziennie? fizycznie jest to niemozliwe.
receptory androgenowe , serce i watroba nie byly by w stanie tego przetrzymac. Zaden ludzki organizm na ziemi nie jest w stanie przezyc takiej kuracji...
Na czarnym rynku paczka omnadrenu kosztuje od 30 do 40 zl...

"mało chyba czytałes o sterydach"

w zyciu czesto teoria mija sie z praktyka...

lepiej nie wypowiadac sie na tematy o ktorych ma sie nikla wiedze...

prosze o zrodlo artu.


:mruga: ty z tymi wypowiedziami tak na powaznie ?? bo normalnie jaja se chyba robisz??

2 ampolki omki dziennie? fizycznie jest to niemozliwe. <--- niby dlaczego nie ?? to jest raptem 500mg tescia i w tym jest zawarta waga estra... zna kolesi co walą 1000mg tescia tygodniowo czyli 4 ampy i niemów mi że to podwurkowe koksy bo goscie maja wiedze o które wiekszosć kolesi z siłowni może pomazyć...

w zyciu czesto teoria mija sie z praktyka... <--- świete słowa

1 zwiakszaja dawki bo tego wymaga organizm. <-- :cenzura: prawda ... zwieksza sie dawki przy długich cyklach z tego wzgeldu że nastepuje wytracenie indexu anabolicznego co w rezultacie daje zatrzymanie przyrostów...

podstawa jest unikanie cukrow i zbilansowana dieta. <-- tak owszem dieta zbilansowana to podstawa a czemu unikanie cukrów ?? bzdura... niewie czy wiesz ale do syntezy jednego grama białka potrzeba około 24kcal daj my na to że koles o wadze 80kg zjada 2g bialka na kg masy ciała czyli 160g białka teoretycznie potrzebuje grubo ponad 3000kcal aby poprawnie wykorzystac białko w celach budulcowych a nie energetycznych a ty piszesz żeby wegle odstawił ... to wtedy by chyba tłuszcze musiał łyzka żryc....

kulturysci rzezbia swoje ciala na omnadrenie <--- niewie kto ci takich bajek naopowiadał ale chciał bym tego cudaka poznać %) bo musi byc niezły ekto jak daje rade pozyskac żeźbe na omenie
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
"kulturysci rzezbia swoje ciala na omnadrenie" przejezyczylem sie i kolega wyzej mnie poprawil .
Kto mowi o odstawieniu weglowodanow?? Chodzi o cukry PROSTE
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
a według ciebie wegle proste to nie węglowodany ?? bo nierozumiem...

co do wegli prostych.. to sa bardzo potrzebne zaraz po treningu z tego wzgledu że wchłaniają sie bardzo szybko a zaczynja sie wchłaniać nawet juz w ustach (glukoza) jesli tkoś ma tendencje do obijania sie fetem to powinien jedynie pilnować sie aby nieprzegiac z ich ilością... i nic po za tym... ww to wazny czynnik w robieniu masy...
 

Dorianx

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
W Aptece to podobno Morfine mogą sprzedać na recepte, jest to narkotyk ale w krytycznych przypadkach ludzi jest niezbędny.
 
Do góry