Sterydy To Narkotyki ? ....

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ludzie co jest z wami ? Sterydy nie są narkotykami ciężko wam to zrozumieć jesli bierze się doping z głową (odblok osłonki suple dieta) to wychodzą same plusy sam jestem w trakcie 2 cyklu i nie wyglądam na mocno przybitego czy tam szerokiego widac po mnie że ćwicze i dobrą sylwetke ale mimo że brałem doping musiałem włożyć w to bardozwiele starań i dużo wysiłku więc nie :cenzura:cie żę sie raz weźmie "kox" i sie staje wielkim bo to tylko świadczy o tym żę :cenzura:icei nic o tym nie wiedząc a skoro nic o tym niewiesz to nieodzywaj się...

Musiałem to z siebie wyrzucić :p
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Cóż, skoro nie wiedzą że sterydy to nie narkotyki to zadziałąm na nich swym autorytetem. :D Oczywiście nie polecam ich bo i bez nich można zbudować dużą masę. Ja używam suplementów i tylko raz miałem cykl metanabolu który potem zapomniałem odblokować(byłem głupi).
Odpowiedź na pytanie w temacie:
Nie są to narkotyki bo narkotyki uzależniają a sterydy mogą mieć negatywny skutek jeżeli nie potrafi sie z nich korzystać. Widziałem raz goscia co w 2 tygonie przytył dzieki sterydom o 15 kg a nie potrafił wycisnąć nawet tyle ile ważył. Potem miał problemy ze stawami
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
cykl metanabolu który potem zapomniałem odblokować(byłem głupi).

Wiesz Metanobol nie blokuje tak bardzo jak sterydy injekcyjne :) ja w mojim 1 cyklu też nieodblokowywałem i po cyklu spadło ze mnie ok. 5% tego co przyszło ale wszystko potrzymywałem suplo
2 tyg po byłem na badaniach i wszystko było w normie :)
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Widze Santos że znasz sie na tym troche. Wogóle dziwie sie że w nazwie forum o nałogach znalazły sie sterydy. Chyba dlatego że też są nielegalne... Takie duże forum a taki błąd? :mruga:
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Sterydy sa legalne ;) przecierz w aptece są :) Sterydy to Lekarstwa hmm a czemu lduzei mówią że są narkotykami ? bo są handlowane na czarno :) to jest moje skromne zdanie :)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Sterydy sa legalne mruga.gif przecierz w aptece są smile.gif Sterydy to Lekarstwa hmm a czemu lduzei mówią że są narkotykami ? bo są handlowane na czarno smile.gif to jest moje skromne zdanie smile.gif

Testosterol to legalny steryd bo oglonie sterydy są tylko na recepte... i trzeba miec dobre układy z lekarzem zeby to dostać. Ja sie za ten syf nie łapie...
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
testosterol to shit z megabola sterole roslinne ktore :cenzura:c o daja ;)
stuff jest legalny nielegalna jest tylko i wylacznie sprzedaz poza apteczna ;]
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jeśli TERYDY TO NIE SĄ NARKOTYKI to mnie uspokoiłeś.Ale mój chłopak wiem,że je zażywa (jak by to inczej nazwać) i nie mam nic przeciwko.A co na to waszr dziewczyny? :question:
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
nio sterydy to nie sadze by były narkotykami, ale... jakos tego nie popieram... jakies odzywki to jeszcze ale... sterydy jakos mi to nie podchodzi tzn. w sensie ze jak ktos bierze bo ja nie trenuje :p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Jak ktoś wie jak brać w jakich ilość jak sei zabezpieczyć i odblokować to daje dobre efekty i ejst bezpieczne

ale sterydy to nie wsyzstko
jak ktoś nie ma dobrej diety nie trenuje systematycznie to sterydy nic nei dadzą ;)
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
moim zdaniem sterydy to narkotyki jeżeli nikt nie cwiczyl to niewie o co chodzi dobra zgodze sie że jeżeli ktos bierze pod nadzorem lekarza albo odpowiednie dawki to mu sie nic niestanie ale zawsze jakie skutki uboczne będą ostatnio czytałem artykuł o gosciu co 6 lat na mecie jechał i dostał zawału ale najlepsze było to że musieli mu zrobic transfuzje krwi bo jego była tak rzadka jak :cenzura:z... gosc wyszedł z tego ale juz nigdy powiedział że nieweźmie tego gów... wiem po sobie kiedy chodziłem do silni to w szatni goscie omnadren brali powiem jedno niema takiej silni chyba żeby ktos w nije niebrał.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
w szatni goscie omnadren brali dożylni
czlowieku co ty piszesz ?? Omnadren do żylnie ??? własnie widze jak ty sie znasz na tym SAA iniekcyjnie nie bierze się do żylnie zastanow się poczytaj i dopiero napisz bo takie głupoty jak ty wypisujesz to tragedia ...
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
zlowieku co ty piszesz ?? Omnadren do żylnie ???

No to chyba wogóle niewidziałes omnadrenu w ampółkach idz do lekarza i sie zapytaj i nie chodziło mi dozylnie (może sie pomyliłem jak pisałem ten post), tylko ogólnie omnadren czli "omen" jak na to mówią jest dostępny w postaci zastrzyku. Nie z takim tekstem domnie bo ciwicze juz trzy lata i troche sie znam , wiesz jakie wogóle skutki uboczne są po sterydach ?? zastanów sie dobrze zanim zaczniesz brać . :/
i sądze że sterydy są w pewnym stopniu narkotykami bo potrafią uzależnic!!
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Człowieku właśnie widze jak się znasz widziałeś co ja napisałem ?
SAA inekcyjne wiesz wogle ocb ? żebyś się znał to byś wiedział omnadren tylko w ampułkach nie spotkałem w tabach
Wszystkiee Dopingi czyt. koks jest do mięsniowo a nie do żylnie ...
Brak mi słów na takich jak ty
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Sterydy nie są Narkotykiem
Mają cos wspolnego - uzależnienie ...
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
no cóż widze że jesteś gorącym fanem sterydów i cie nieprzegada :eek:k:
ale za kilka lat zobaczysz skutki uboczne!!!
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
ej poczytaj troche o SAA bo skutki uboczne można zmiejszyć do naprade minimum jak beirze się w mądrych ilościach i w przygotowaniu Nolva / hcg/ clomid / inhiblatory poczytaj a potem się wypowiadaj okej ?
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Santos oszczedz gadki , media karmia ludzi wyolbrzymionym info na temet sterydow.
Wg np. TVN Juz dawno bysmy nie zyli ;)
 

basia2b

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mam duzo znajomych ktorzy brali sterydy... rozrost w barach.. i duze obrzydlwie wypryski na plecach
 
Do góry