Sterydy To Narkotyki ? ....

mateusz17

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
moje rady dla poczatkujacych kulturystow
po1 porzadny cykl wychodzi od 500zl w gore za 500zl idzie kupic tyle odrzywek ze efekty beda te same bez skutkow ubocznych
po2 od koksu miesnie same nie rozna ! dieta i solidny trening to podstawa
po3 na koks jest czas przy wadze 90 kg i starzu 3-4lata a nie 2miechy 62kg i 180cm wzrostu
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
ehh Mateusz przy 90 kg to możesz se winstrola :cenzura:nąć ...
najważniejsze abyś miał skończone ~20 lat a ile wazysz itp itd niema znaczenia ...
500 zł ??
100 Mety - 30 zł (Russian) :D
Osłonka - 30 / 40 zł (rzadko się przydaje gdyz przy takich ilościach jest zbędna)
Vitaminy + Suple - ok. 100 zł
~170 zł
jak chcesz na 1szym cyklu kuć sie to fajnie ;-) ja bym niechciał :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Tu Santos bede polemizowal sam w lipcu /wrzesniu zaczynam cykl i pewnie bedzie to jakies 700-1000zl a nie bedzie to jakis wyjatkowo drogi cykl
(sucha masa)

I jeszcze powiem ze zastrzyk to nic strasznego:)
Pozdrawiam
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ale to na pewno nie jest Twój pierwszy cykl ja np. na wakacje szykuje 600 na cykl ale na pierwszy cykl wiećej niż 200 zł ja nie wydałem i neiwiem czy ktoś wydał
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ja się do tego nawet nie dotykam. Mój kolega ma ok. 190cm wzrostu jest o rok starszy ode mnie i bierze koksy. Ja mam 15 lat i 163cm wzrostu :D i nidy żadnych koxów nie brałem a 30kg na klate tylko o 5 podniesień mniej zrobiłem od niego :)
 

mateusz17

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
santos napisalem porzadny cykl !!
po1 kto powiedzial ze sterydy podawane doustnie sa mniej szkodliwe od zastrzykow na 1cykl z cala pewnoscia nie zaleca sie brac mety ani tescia lepiej dece
po2sterydy reaguja z wluknami miesniowymi wiec im ich wiecej tym lepszy efekt jesli jest ich malo (koles 180wzrostu 55kg) nie ma efektow
po3 meszczyzna rozwija sie do 27roku zycia
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Ehh mateusz mateusz...

sterydy doustne sa bardziej szkodliwe od tych w strzalach , sa szkodliwe dla watroby i zoladka...

sterydy nie reaguja z wluknami tylko z receptorami androgenicznymi co w konsekwecji wplywa n przyspieszenie syntezy bialka w organizmie (szybsze budowanie masy miesnia)

Po sterydach nie mozna nie miec efektow... Jezeli kos wali strzaly badz tabsy i nic nie je to jak mu ma rosnac??
jak jestes tak pewnien samej deki to sprobuj tylko pozniej nie placz jak przez 20 tyg ci nie bedzie stawal (deca-dick) tesc jest duzo lepszy ...

a kiedy kto wezmie koks to jego decyzja i ja sie nie bede wcinal
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Sterydy z tego co wiem nie są narkotykiem, nie mogą raczej uzależnić (chociaż różny organizm - różna reakcja) ale to i tak wszystko siada na wątrobie i wogóle nie warto tego brać :p
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
internet uzaleznia bardziej niz koks , alkohol tak samo o szlugach nie mowie...
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
A powiedzcie ile wydaliście na koxy? (nie mowie o odżwkach ani suple)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
odżywki a suple to to samo :p
ja narazie w swojej karierze ok. 750 zł :p na wakacje jeszcze kroji się masówka potem rzeźba i styka :) zobaczymy jak będzie :)
 

mateusz17

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
santos mylisz sie odrzywki to srodki typu gainer bialko stymulujace normalne jedzenie czyli zawieraja bialko wegle tluszcz
a suplemety to srodki pobudzajace miesien do wzrostu typu kreatyna aminokwasy witaminy
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
mati ...

-witamniny to mikroelementy
-aminokwasy to hydroliuzat bialka (bialko rozlozone na najmniejsze czesci)

Suplementy tylko nazwa.

prawidlowo suplement diety (carbo , gainer , bialko)
suplement (glutamina , glukozamina , ALA , tribusteron itp)

pozdrawiam
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
No wiem że odżywki i suple to to samo tylko tak jakoś mi się napisało... ja na razie jadę na samej diecie i trenuję bez żelastwa (pompki, brzuszki, drążek itd) zamierzam też zacząc chodzić na basen
 
Do góry