Sterydy, odżywki itp.- warto?

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Kreatyna nie jest białkiem a w żadnym wypadku nie jest sterydem. Jest w 100 % bezpieczna ;)
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Ktos napisał że lepiej wbić 3 strzały niz sie meczyć na siłowni. Ja sie zastanawiam czy ten koś jest głupi czy nienormalny.

1. Trzy strzały nawet przy cwiczeniach to jest niewiele
2. Nawet jeśli da mu to cos to przypuszczam że to co na tym osiagnoł to nie utrzyma sie nawet przez 2 tyg.
3. Jeśli nie masz pojecia o sterydach to lepiej wogóle nie zabieraj głosu, bo potem jakis niedoswiadczony i zapalony na budowanie masy gość przeczyta cos takiego i zamiast zapieprzać na siłce bedzie siedział przed telewizorem, wbijajac sobie strzykawy.
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
kris chyba ze synthol :D:D ale to juz inna bajka. ludzie zapamietajcie odzywki otnie kox to jest suplement diety ktory pomaga ja uzupelnic o odpowiednie wartosci odzywcze
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Moim zdaniem nie ma sensu sie w to wszystko bawić... ludzie nie psujcie swojego zdrowia i psychiki...
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Moim zdaniem nie ma sensu sie w to wszystko bawić... ludzie nie psujcie swojego zdrowia i psychiki...
Rozmawiałem na ten temat z Magistrem Farmacji w Aptece, kiedy chdziłem na Siłke :) ... i powiedziała mi że w każdym takim środku ( bez wyjątków) są sterydy. To jest ścierwo i już :)
 

sanczez

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
mozna je brac ale przestaniesz cwiczyc i to wszystko ci klapmnie i bedziesz chdzaca banka wodna... sama woda... stfu !
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
kris chyba ze synthol :D:D ale to juz inna bajka. ludzie zapamietajcie odzywki otnie kox to jest suplement diety ktory pomaga ja uzupelnic o odpowiednie wartosci odzywcze


synthol to jeszcze wieksze :cenzura:, mam pare fotek syntholowcow i niezaciekawie to wyglada
 

racika4444

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sądzicie, że warto brać tyle tych" proszków"(itp.) żeby być po prostu- szerokim??? Czy może uważacie, że należy zapracować na swój wygląd...Moim zdaniem chęć bycia coraz "większym" przeobraża się w nałóg... :...:




co ty gadasz...kto chce niech bierze..ja tam nie mam nic przeciwko..brałem i nie załuje :lol:
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Zielka masz rację,ale cóż zrobić.Każdy chce teraz wyglądać dobrze i to w jak najszybszym czasie.Zastanawiam się kto tak naprawdę zaażywając cokolwiek myśli o konsekwencjach tego czynu.Przecież sterydy mają duże skutki uboczne.
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Zielka masz rację,ale cóż zrobić.Każdy chce teraz wyglądać dobrze i to w jak najszybszym czasie.Zastanawiam się kto tak naprawdę zaażywając cokolwiek myśli o konsekwencjach tego czynu.Przecież sterydy mają duże skutki uboczne.

Wystarczy troche samodyscypliny i checi i bez zadnych proszkow ani odzywek mozna osiagnac zadowalajace wyniki! A tak jak moja poprzedniczk napisala skutki uboczne sa i czasem prowadza do powaznych komplikacji. Wiem bo widzialem co sie dzialo z moimi kolegami ktorzy brali!!
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Śmieszy mnie fakt kiedy mężczyzna widzi do czego doprowadziły go sterydy.Rzuca to i przestrzega innych.Ktoś młody nie wiedząc o takich skutkach brania idzie w to.Za jakiś czas to on zacznie przestrzegać.

Zastanówmy się zanim się na coś zdecydujemy.To zamknięte koło.Jeśli ktos zobaczy u siebie duży biceps spowodowany zażyciem sterydów będzie pewnie brał.Potem wyjdzie mu to bokiem wieć jest pytanie po co??Nie chciałabym zniszczyć sobie zdrowia przez sterydy czy inne "odżywki".
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
jak sie czyta niektore wypowiedzi to nie wiadomo, czy plakac z glupoty niektorych, czy sie z nich smiac <_<
szczegolnie mowie tu o wypowiedziach o odzywkach, nie o sterydach.
__________________________________________________________
encore_caming --> ja mam to samo z oddechem czasami, ze nie moge do konca zlapac powietrza, bo mnie nasuwaja pluca. to mam czasami i przechodzi, ale jak bedzie czesciej i bd sie dusic to pojde do lekarza :D tyle, ze ty to masz po mecie, a ja mety ani innych sterydow nie biore :p
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Zamierzam brac odzywki i juz sie nie moge doczekac, co innego sterydy one sa gorsze - ich napewno nie zarzyje. Niektore kolezanki tutaj pisza ze ich koledzy co brali to teraz to i siamto, moge sie zalozyc ze Ci kolesie brali nie majac o tym pojecia i przedawkowywali, a to wszytsko musi byc dopicowane czyli cwiczenia dieta wszytsko systematyczne itp. A wiec ja nie mam nic przeciwko ludziom ktorzy biora sterydy ale sam nie zamierzam ich brac a co do odzywek to jak najbardzije polecam szkoda ze sa troszke drogie <_<
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
ja co drugi miesiac wydaje 230zł na odzywki :p mass xxl kreatyna i l-glutamina :p do tego dieta i 5 dni treningu :p ______ a wiekszosc osob tu piszacych nie ma pojecia o odzywkach i sterydach !! wiec sie nie udzielajcie !! :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Jest dla mnie duża różnica między odżywkami, suplementami a sterydami.

Jeżeli kupuję coś w aptece - wiem, że jest to to, co zamierzam kupić. Mam to przebadane, pisze, jakie są skutki uboczne - bo każdy lek ma je, nawet wit. C, i pisze, jak mam to zaywać aby działało a było w miarę bezpieczne. Pisze, z czym nie mogę tego zmiksować, przy jakich schorzeniach nie mogę brać.
Gdybym mogła brać sterydy pod opieką PRAWDZIWEGO lekarza i kupowany w PRAWDZIWEJ aptece, może inaczej bym na to patrzyła.

Ale najczęściej są to środki pochodzące ciort wie skąd, kupowane od Józka albo Witka, i tak naprawdę bierze się je bazując na zaufaniu, że nas na żadnym etapie nie oszukają. A często taksię dzieje i podają nam np. środki weterynaryjne, przeznaczone dla zwierzaka o masie 300 kilo np.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Tutaj akurat mam dużą dozę sceptycyzmu. Wpadanie w przesadę ze zdrowym trybem życia też może przybrać postać obsesji - a tak naprawdę nie ma rzeczy która w jakimś momencie nie jest zła. Osoba która pali, bierze witaminy w tabletkach albo upija się brzmi niewiarygodnie kiedy narzeka na zatruwanie organizmu HMB.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Mój brat bierze róznego rodzaju odżywki,
trzyma diete i chodzi na siłownię.
Wcale nie chce byc jak te miesniaki
tylko chce miec kaloryferek na brzuchu a nie brzuch
ja stary dziadek :p
Ja sie nie znam na tym wiec nie zagłosowałam w ankiecie. ;)
 
Do góry