Sterydy, odżywki itp.- warto?

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Sądzicie, że warto brać tyle tych" proszków"(itp.) żeby być po prostu- szerokim??? Czy może uważacie, że należy zapracować na swój wygląd...Moim zdaniem chęć bycia coraz "większym" przeobraża się w nałóg... :...:
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Dokładnie zgadzam się. Sterydy to zwykłe narkotyki, które uzalezniają. Mam jednego takiego kolegę, który to bierze. Ma 16 lat a już się tak niszczy. Teraz może według siebie wygląda fajnie, a za parę lat będzie z niego żywy trup .... Pozdrawiam. I zagłosowałam oczywiście zdecydowanie NIE :D ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Branie sterydow to jest najglupsza rzecz jak moze byc. Moze i masz miesnie ale zadnej sily a one jeszcze uzalezniaja. NIe ma co sie w to bawic inikomy nie radze!
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
no w gimnazjum miałem takiego kolege - paker, extra szeroki i wogóle. Wszystkie na niego leciały, a ja sobie spokojnie i systematycznie na siłownie biegałem. Teraz nie jestem jeszcze nawet w połowie taki jaki on był, a wystarczy, że mocniej dmuchne, żeby gościa przewrócić. Nie warto, naprawde to znacznie gorsze niż faje czy piwo.
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
bierzesz sterydy, masz mięśnie a nie masz siły? ludzie! zamiast pisać bez sensu najpierw się dowiedzcie o czym tak właściwie piszecie :looka:
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Po sterydach jesteś napompowany a nie umięśniony, a to od razu widać, a tak wogule po co być szerokim, przecież i tak musisz ćwiczyś żeby to jakoś wyglądało, a nie pomyślałeś, że lepiej to będzie wyglądało jak ukształtujesz sobie sylwetkę sam na siłowni, pompy nie są już chyba w modzie, znałam jednego takiego to zwidzenia, dużo osób go znało ale nie z tego że jest napompowany, ale dlatego, że podobno po tych sterydach bardzo szybko się denerwował. Po prostu korba
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Sterydy - stanowcze nie
A Odzywki... Ludzie mylicie pojecia steryd to nie jest odzywka, i odzywka to nie steryd skąd wogóle takie przekonanie??? Jak widze tytuł tematu gdzie jest to brane do jednego worka to po prostu krew mnie zalewa. Odzywka jest to produkt zazwyczaj wysoko białkowy (zwykle 35% białka, 60% weglowodanów i witaminy tak W I T A M I N Y które traci sportowiec podczas intesywnego wysiłku) i nie ma on nic do sterydów to zupełnie dwie rózne rzeczy, steryd napompowuje, ale odzywka pomaga w przyroscie masy POMAGA, a nie powoduje i bez odpowiedniego treningu i diety nic nie da. Ludzie zanim zaczniecie wogóle taki temat zastanówcie sie czy wy wogóle wiecie co to jest odzywka a co to jest steryd!!!
A odzywki dla mnie nie, bo nie stac mnie, ale i tak bym raczej nie uzywał. Denerwuje mnie tylko ze mylicie pojecia co poniektórzy
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
Jeśli sterydy "pompują" to może mi ktoś powie co one pompują? W sterydach anabolicznych są np. różne pochodne testosteronu który (co robi?) a powoduje rozrost mięśni!! odsyłam do lektóry www.sfd.pl Sterydy są różne... na Halotestin i Oxanadrolon nie dają masy mięśniowej (albo w małym stopniu) ale ogromny przyrost siły.
Czyjś tam qmpel był agresywny? No zwiększony poziom testosteronu wywołuje takiereakcje. Ale to tylko w czasie tzw. cyklu czyli góra 2 miesiecznego okresu przyjmowania leku po którym następuja duża przerwa (znaczy się tak powinno być).
Inną sprawą jest że jeżeli ktoś bierze sterydy siedząc w domku, płaszcząc :cenzura:e i żłopiąc browary to tylok ryje sobie banie i faktycznie chodzi podpompowany. Używanie sterydów nie jest łatwe! Wszytko musi być idealnie dobrane. Trzeba ćwiczyć, nawet więcej niż normalnie! Sterydy to tylko pomocnik, potężny aczkolwiek nie jest on środkiem do celu samym w sobie...
Popatrzcie cfaniaki na sportowców. Pięknie umięśnionych i takich tam innych. WSzyscy bez wyjątku używali sterydów. Ale odpowiednio i z głową. I jakie są efekty? WSPANIAŁE :)
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
:hyhy: Ale są róźne rodzaje sterydów :niepewny:

np. Creatyna to nie jest steryd tylko on ci pomaga rozwinąć się, ale rególarnie muszisz ćwiczyć


:hyhy: :hyhy: :wstyd: Ale głownie jestem zeby nie brać tego GÓWNA :D
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Imk napisał:
Sterydy - stanowcze nie
A Odzywki... Ludzie mylicie pojecia steryd to nie jest odzywka, i odzywka to nie steryd skąd wogóle takie przekonanie??? Jak widze tytuł tematu gdzie jest to brane do jednego worka to po prostu krew mnie zalewa. Odzywka jest to produkt zazwyczaj wysoko białkowy (zwykle 35% białka, 60% weglowodanów i witaminy tak W I T A M I N Y które traci sportowiec podczas intesywnego wysiłku) i nie ma on nic do sterydów to zupełnie dwie rózne rzeczy, steryd napompowuje, ale odzywka pomaga w przyroscie masy POMAGA, a nie powoduje i bez odpowiedniego treningu i diety nic nie da. Ludzie zanim zaczniecie wogóle taki temat zastanówcie sie czy wy wogóle wiecie co to jest odzywka a co to jest steryd!!!
A odzywki dla mnie nie, bo nie stac mnie, ale i tak bym raczej nie uzywał. Denerwuje mnie tylko ze mylicie pojecia co poniektórzy

Po pierwsze to nie biore wszystkiego do jednego worka!
W temacie jest to po przecinku (nie jest napisane sterydy=odżywki) co dla mnie oznacza- co sądzicie o sterydach ,odżywkach....
Chcialam poznac wasze osobne zdania- co jedni sądzą o odżywkach, a inni o sterydach. Po drugie- orientuje sie troszke w tych sprawach - mam brata :]
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
KEREATYNA nie ładuje mięśnia wodą!! tylko zwiększa stężenie kreatyny w komórkach mięśnowych które są chwilowo większe bo uwodnione ale K. ma szczególny wpływ na wiele procesów siłowych i anabolicznych :zdegustowany:
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
sterydy nie pakują mięśni wodą! dają siłę i jeszcze więcej wyglądu, ale potem mają odwrotny wpływ... na początku wygląda się bosko i jesy się silnym (można przesuwać szafy :p) ale potem ta iluzja znika i jest jeszcze gorzej niż było :zdegustowany: :looka:
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Imk napisał:
Kreatyna ładuje miesien wodą, która zejdzie po jakims czasie gdy skonczysz cwiczyc, takie sprostowanie ;). I wcale nie :cenzura: bardzo duzo osób na siłowni to bierze, i jakos zyje. A to bedzie taki tekst dla oprnych którzy nie znają sie w temacie a chcą sie wypowiedziechttp://img151.exs.cx/my.php?loc=img151&image=sdw14iq.jpg


nie wiem, nigdy nie brałem, ale posłużyłem się kolegą który to bierze :wstyd: :wstyd:
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Kreatyna nie ładuje miesni wodą
tylko chwilowo zwieksza ich nawodnienie

Kwasniewski nie jest głową panstwa ale prezydentem.... przeciez to jedno i to samo, o co sie czepiasz Ralf? Przeciez napisałem ze ładuje miesnie wodą czy jak wolisz nawadnia dla mnie to prawie to samo, ale jak konczy sie cwiczyc to woda schodzi, czyli traci nawodnienie miesien pozornie sie zmniejsza. O czym napisałes "chwilowo nawadnia" czy jakos tak. O co sie czepiasz napisałem to samo co Ty tylko innymi słowy
 
K

Killerr

Guest
Ludzie jak nie macie pojęcia o temacie to nie bierzcie sie za dyskusję. pomylenie kreatyny ze sterydami to kompletny idiotyzm świadczacy o tym ze na oczy nie widzieliscie nawet odzywki a co tu mowic o sterydach. moje zdanie jst takie wszystko dla ludzi w kazdym sporcie to jest i bedzie . Jednak wynik nie jest uzalezniony od samych wspomagaczy jest jeszcze takie cos jak trening. Zaprewniam was ze kazdy steryd cwiczy i to regularnie. Wpolqaczeniu z dopalaczami skutkuje . Fakt jak wazysz 120kg jest normlane ze nie jestes zbyt sprawny ruchomo i na ulicy pomimo swoich warunkow nie bedziesz wymiatal. ale to wszytko kwestia podejscia i tego kto to lubi.
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Killerr napisał:
Ludzie jak nie macie pojęcia o temacie to nie bierzcie sie za dyskusję. pomylenie kreatyny ze sterydami to kompletny idiotyzm świadczacy o tym ze na oczy nie widzieliscie nawet odzywki a co tu mowic o sterydach. moje zdanie jst takie wszystko dla ludzi w kazdym sporcie to jest i bedzie . Jednak wynik nie jest uzalezniony od samych wspomagaczy jest jeszcze takie cos jak trening. Zaprewniam was ze kazdy steryd cwiczy i to regularnie. Wpolqaczeniu z dopalaczami skutkuje . Fakt jak wazysz 120kg jest normlane ze nie jestes zbyt sprawny ruchomo i na ulicy pomimo swoich warunkow nie bedziesz wymiatal. ale to wszytko kwestia podejscia i tego kto to lubi.


racja :hyhy: :p :hyhy:
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
Killerr napisał:
Ludzie jak nie macie pojęcia o temacie to nie bierzcie sie za dyskusję

POMIERAM kolege w 99% bo ta dyskusja jest troche bezsensowna! 1% daje nam pogląd na to ilu ludzi nie ma pojęcia o tym o czym mówi...
Killerr co do twojej wypowiedzi co do sterydów to się z nią zgadzam
 
K

Killerr

Guest
Co do odżywek to są one wręcz wskazane. Prawidłowe odżywianie jest tak samo wazne jak prawidłowy trening (mięsień musi na czyms rosnac). Problem tkwi w tym ze prz treningu kulturystycznym potrzeba jest duza porcja weglowodanow zlozonych i bialka. Co prawda znajduja sie one w pozywieniu ale nie w wystarczajacej ilosci( trzeba by jesc naprawde duzo zeby dostarczyc organizmowi odpowiednia dawke). Druga sprawa ze pozywienie bogate w bialko jest stosunkowo drogie (nie kqazdego stac na jedzenie codziennie nie mowie juz o czestrzym spozywaniu poiersi z kurczaka). Dla tego wymyslono odzywki za stosunkowo niewielka cene 59zl mozna juz kupic bialko serwatke, która dostarcza odpowiednia ilosc budulca. Starcza na 3 tygodnie. czyli wniosek taki odzywki sa zastapieniem pozywienia tylko ze w proszku i nie mozna ich porownywac do sterydow w zadnym wypadku.
 
Do góry