Sterydy, odżywki itp.- warto?

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
po 1 wasza wiedza an temat srodkow dopingujacych jest zerowa ;]
po 2 odzywki to nie sa koxy jest to srodek ktory pomoze nam uzupelnic diete w odpoeidnie skladniki odzywcze, witaminy, mineraly itp ;]
po 3 jak beirzesz sterydy anaboliczne to nie lezysz w domu tlyko zapierdzileasz na silowni na 120% swoich normalnych mozliwosci. sterydy laczac sie z receptormai w miesniach i pobudzaja je do zwiekszonej syntezy bialka ;] dlatego podczas cyklu tzeba miec perfekcyjna diuete czego mlodym kulturystom brakuje a tojest podstawa sukcesu. nie chce mi sie nic wiecej pisc bo po co jak i tak nie zrozumiecie ;)
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Branie sterydow to jest najglupsza rzecz jak moze byc. Moze i masz miesnie ale zadnej sily a one jeszcze uzalezniaja. NIe ma co sie w to bawic inikomy nie radze!


dokładnie tak

mam kolege który bierze jakieś świństwa i juz sie od tego uzależnił nie wiem teraz jak go teraz z tego wyciągnąć :(
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Trenuje juz od wielu lat i w zyciu nie wziąłem zadnych proszkiw ani sterydów. Uważm ze to niepotrzebny syf dla mieczaków i matołów którzy nie mają cierpliwści.

Jaką sie ma satysakcje jak nabierzesz takich prochów pełno i na dwa imesiące wyglądzasz jak Pudzianowski. Dla mnie zadna.

A jaką jst satysfakcja jak wiesz ze sam wypracowałemś sobie łądne subtelne mieśnie i jesteśbardzo silny i takiego steryda mozesz miotać w dal.
Bo od sterydów ani siły anie efektów
A Po latach jak sie wygląda.
Sterydy tylko magazynują wode w mieśniach i po latach zostają flaki. Wiem bo wielu moich kolegów brało i w końcu im sie znudzuilo ćwiczenie ie teraz ani mieśni ani siły tylko takie flaki chodzą.

MIeśnie i siła wypracowana naturalnie na ćwiczeniach pozostaje na lata i mieśnie nie wiotczeją.

Po za tym każda dyscyplina sportu oprócz STRONG MEN dyskwalifikuje sterydziarzy.
W każdym razie w boksie taki steryd nie ma żadnych szans. Wim bo trenuje boks od paru lat i nieraz na grupe przychodzili tacy napompowani sterydziaze i dostawali po gebie i po dwóch treningach miel już dość.

Ja jestem stanowczo na NIE i zdania nie zmienie.

konradzik ale nudzisz. Pewnie sam bierzesz i w wieku 40 lat bedziesz chodził o lasce po dwóch zawałach bo serce nie wytrzyma bo nie nadązy z pompowaniem krwi do sterydowych mieśni.
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
ahah czlowieku malo wiesz o sporcie widze ;) sterydy sa nieodlacznym partenerem sportu wyczynowego kazdej ale to kazdej dyscypliny ;) trenujesz do wielu lat tak? to moze pochwlaisz sie osiagami? od koxow sila nie rosnie hahahahaahah smiesnzy jetses czloiwieku ;) anabolikow nie biore ale nie mam nic przeciwko nim. chyba zdz konczyles bo nawet nie wiesz na jkaiej zasadzie dzialaj te srodki.
btw. pudzian akurat od ladnych kilku lat praktycznie z cyklu nie schodzi i w 2 miesiace nawe t na hormonie wzrostu nie osiagniesz zadowalajacej sylwetki. nie chce mi sie z toba pisac bo twoja wiedza jest zerowa i uwazam ze to bez sensu
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
ahah czlowieku malo wiesz o sporcie widze mruga.gif sterydy sa nieodlacznym partenerem sportu wyczynowego kazdej ale to kazdej dyscypliny mruga.gif trenujesz do wielu lat tak? to moze pochwlaisz sie osiagami? od koxow sila nie rosnie hahahahaahah smiesnzy jetses czloiwieku mruga.gif anabolikow nie biore ale nie mam nic przeciwko nim. chyba zdz konczyles bo nawet nie wiesz na jkaiej zasadzie dzialaj te srodki.
btw. pudzian akurat od ladnych kilku lat praktycznie z cyklu nie schodzi i w 2 miesiace nawe t na hormonie wzrostu nie osiagniesz zadowalajacej sylwetki. nie chce mi sie z toba pisac bo twoja wiedza jest zerowa i uwazam ze to bez sensu

hahaha.
Pochwalić sie swoimi osiągnięciami. Prosze bardzo. biore na klate 160 kg bez zadnych odzywek i sterydów. Moi kumple z siłowni trenują z tym świństwemi i nie biora nawet 140 a wyglądają jak Pudziany. Mistrzostwo wojewódzkie w boksie amatorskim też o czymś swiadczy. A ty masz sie czym pochwalić???Dyscyplina sportu w której sie nie bierze sterydów to wspinaczka górska, wiem bo sam uprawam. Każdy steryd w górach wymieka.

NIe obrażaj mni bo wiem na jakiej zasadzie dziłąją te świństwa. Skoro te środki sątakie nie ofdłączne w każdym sporcie to dlaczego są zabronione!!!!!

Mało wiesz stary to sie nie wypowiadaj. Pewnie nigdy nie byłeś nawet na siłowni. NIe gadam z takimi ludźmi jak ty. Żegnam!!
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
hha nie bylem na silowni to dobre ;) chcialbym zopbaczyc ten filmik jak cisniesz 160 ;] zabronione sa srodki dopingowe gdyz jets to ingerencja w uklad hormonalny i sztucznie podwyzsza ci mozliwosci do osiagniecia celu. na dopingu zapieprza sie 2-3x ciezej na terningu niz normalnie. mowisz ze ludzie cisna 140 a :cenzura: wygladaja wiesz co widac zeneiw iesz coto jest kulturystyka w kulturystyce nie liczy sie ciezar jaki przezucasz tylko sam wyglad! odroznij TS i DS od kulturystyki ;)
 

encore_caming

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Witam,
Dla jednych sie liczy wyglad dla drugich liczy sie sila a jeszcze dla innych liczy sie sila i wyglad(obydwa warianty).
Jesli chodzi o mnie to niechcem sie mieszac do waszych sprzeczek nie bede, oraz co steryd powoduje takze... a to dlatego ze sam niestety Cwiczylem na silowni przez dwa i pol roku... ale po 1,5 roku zdecydowalem ze zobacze jak to jest z dopingiem...
niestety okazalo sie to dla mnie zle... a to z tego powodu ze musialem po roku czasu przerwac silownie(lekarz mi zabronil bo cos tam... to jest nie istotne).
a to dlaczego bo... zazywalem jak wam Panowie i Panie wiadomo czy nie wiadmono ""Metke"" pospolita nazwa...
pierwsza kuracja z ""METHANDIENONE"" (100 tabletek) oraz druga kuracja z ""METHANDROSTENOLON"" (takze 100 tabletek) niestety tej kuracji juz nie dokonczylem...
Po pierwszej kuracji wszytko bylo dobrze przybralem na wadze oraz sila po jakims okreslkonym czasie usosla... ale jak juz druga dawke zazywalem to...
po 80 tabletkach zaczely sie klopoty z odechem tzn... ze nie moglem nabrac powietrza do konca a czasami tak bylo ze nie moglem wogole nabrac i sie dusilem...
nie cwiczylem ponad 1 rok na silowni ale wrocilem... bo bardzo lubie silownie... chcem pokazac to smieszna historia ze sterydy sa jednak dla chorych ludzi... albo dla osob ktore chca na siebie wypisac na straosc/mlodosc meke albo i smierc...
Na mnie sterydy tak zadzialaly... nie mowie ze na kazdego tak moga zadzialac... bo nie kazdy jest taki sam jak ja... i moze byc w recz przeciwnie:) jak bym byl zdrowy i nic po tych kuracjach nie bylo to bym napewno chcial wiecej rosnac... ale teraz wiem jedno ze wytrenowanie bez sterydow to jest cos....
Jesli cos bedzie zle napisane wybaczcie jestem zmeczony..
Pozdrawiam.
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
hha nie bylem na silowni to dobre mruga.gif chcialbym zopbaczyc ten filmik jak cisniesz 160 ;]zabronione sa srodki dopingowe gdyz jets to ingerencja w uklad hormonalny i sztucznie podwyzsza ci mozliwosci do osiagniecia celu. na dopingu zapieprza sie 2-3x ciezej na terningu niz normalnie. mowisz ze ludzie cisna 140 a :cenzura: wygladaja wiesz co widac zeneiw iesz coto jest kulturystyka w kulturystyce nie liczy sie ciezar jaki przezucasz tylko sam wyglad! odroznij TS i DS od kulturystyki mruga.gif

Stary ja ci wcale nie bronie byćkulturystą. Ja po prostu jestem jakn ajbardziej przeciwny sterydom i wszelkim odżywkom. Wiem o nich bardzo dużo i nie mam zamiaru pchać sie w to świństwo.

Widze ze encore_caming poznal co to za świństwo.


ale teraz wiem jedno ze wytrenowanie bez sterydow to jest cos....

AMEN
 

janida

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja biore sterydy nie poto żeby zaszpanowac. Jeżeli ktoś bieże sterydy bez żadnych ćwiczeń to mu się to wcale nie opłaca ja jak cos wezme to zapierdalam z dźwiganiem na klate jak po:cenzura:an i przynajmiej po 2 tygodniach widze jakieś rezultaty a nie...
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Ja tam nikomu nie bronie brać odżywek.

Mam swoje zdanie na ten temat i go nie zmienie. Uważam ze są złe.

Mój trener boksu zawsze powtarzał zebyśmy nigdy w takie rzeczy sie nie pchali bo bedziemy wolniejsi w walce i siłą nam sie długo nie utrzyma.
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Jak ktoś bierze odżywki albo koksy to nie oszukujmy się efekt który dzięki temu osiaga jest tylko wówczas gdy to bierze. Gdy przestaje to efekty po jakimś czasie nie są takie jakby ktoś ćwiczył nez dodatków. tak samo jest z wspomagaczami odchudzania itd

A wg mnie napompowani koksiarze są wręcz odrażający :zdegustowany:
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Jak ktoś bierze odżywki albo koksy to nie oszukujmy się efekt który dzięki temu osiaga jest tylko wówczas gdy to bierze. Gdy przestaje to efekty po jakimś czasie nie są takie jakby ktoś ćwiczył nez dodatków. tak samo jest z wspomagaczami odchudzania itd

A wg mnie napompowani koksiarze są wręcz odrażający :zdegustowany:

"koksy" jak to nazwałaś są rzeczywiście złym wyborem ale co do odżywek to się mylisz, nie wiesz chyba za wiele o tym, niemal każdy kto chce w miare ładnie się wyżeźbić i nabrać wagi korzysta z niektórych odżywek, to nic złego a efekty pozostają, choc oczywiście po pewnym czasie mięśnie tracą na wyglądzie i "jakości" ale to inna sprawa i normalna kolej rzeczy.....
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Ja jestem zwolennikiem samodzielnychćwiczeń bez zadnych odzywek i sterydów.
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
choc oczywiście po pewnym czasie mięśnie tracą na wyglądzie i "jakości"
watpie ;)

kolego ty co brales metaxe. podaj dawki, oslonki, diete i odblok. oraz trening. napewno gdzies byl powazny blad lub ktorgos z elementow ni bylo ;)
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ŁDZ
:/ Uważam ,iż sterydy to bardzo "brudna" sprawa. Chłopakowi nie jest to potrzebne , ani do szczęcia , ani nie jestg to dobry wabik na dziewczyny. Używki i sterydy moga doprowadzić do bardzo poważnych stanów chorobowych a nawet ŚMIERCI. Najlepiej jezeli chłopak sam daje z siebie wszystko na siłowni , lub w domu
:)
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Uważam ,iż sterydy to bardzo "brudna" sprawa. Chłopakowi nie jest to potrzebne , ani do szczęcia , ani nie jestg to dobry wabik na dziewczyny. Używki i sterydy moga doprowadzić do bardzo poważnych stanów chorobowych a nawet ŚMIERCI. Najlepiej jezeli chłopak sam daje z siebie wszystko na siłowni , lub w domu
smile.gif


AMEN!!!
 

Attachments

  • porter2s.jpg
    porter2s.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 70

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
wicie co wam powiem sterydy to jedno wielkie bagno po co komu wyglądac jak szafa trzydrzwiowa dzieki jakim odrzywką. Jesli ktos pracuje własną pracą na swój wygląd to oki ale nie przez takie cos, Mój kuzyn jadł kreatynine no i zachorowała na serce, i jak sioe okazało po kilkutygodniowym pobyc na kardiologi wszystko przez te odrzywki
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
A ja trenuję muay thai, karate shotokan, capoeirę i ćwiczę na siłce... Nie biorę żadnych sterydów... Siłownia jest mi tylko potrzebna do ćwiczenia siły a nie masy. Kiedyś kupiłem sobie odżywki "gainery" po których troszkę przytyłem więc narazie mi starczy. Nie chcę być niewiadomo jakim pakerem :D:D:D... Trenuję rzeźbę , kaloryferek na brzuszku ... do tego skakanka, biegi , worki bokserskie... Jest siła, sprawnośc , szybkość , kondycja i chyba o to chodzi...
Więszkośc mięśniaków po siłowni jest bardzo wolna , po koksach szybko się męczą... chwilka i się poca :D ... Ale wszytsko zależy od celu jaki chcemy osiągnąć. Jesli ktoś chce wyglądać jak kwadrat wiadomo że sięgnie po sterydy... A co do Waszych wypowiedzi ... Ktoś stwierdził :

Lepsze 3 strzały w :cenzura:e niż wysiłek na siłowni...

Hehe człowieku obojętnie co bierzesz .. koksy , odżywki ... bez wysiłku na siłowni nie napompujesz się , nie zdobędziesz masy mięsniowej... Sterydy same w sobie bez wysiłku nic nie dają ... Poza tym skutki uboczne można ograniczyć , zminimalizować ... Uwierzcie mi... znam się na tym niemal doskonale !!! Sam układałem diety , rozpiski , cykle odżywkowe i sterydowe wielu osobom ... Siedze w tym bardzo długo mimo że sam nie biorę tego świństwa i odrazdam ...
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
wicie co wam powiem sterydy to jedno wielkie bagno po co komu wyglądac jak szafa trzydrzwiowa dzieki jakim odrzywką. Jesli ktos pracuje własną pracą na swój wygląd to oki ale nie przez takie cos, Mój kuzyn jadł kreatynine no i zachorowała na serce, i jak sioe okazało po kilkutygodniowym pobyc na kardiologi wszystko przez te odrzywki

Kreatyna sama w sobie nie jest sterydem, to jest jakieś białko o ile się nie mylę. Kumpel bierze już od dłuższego czasu, wg jakiegoś cyklu, i jakoś żyje.
 

Trance

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze Spodka
No tez mysle ze kreatyna ma tyle wspólnego ze sterydami co ja z siłownia hehehe czyli nic ale do konca to nie wiadomo jak to wkoncu na jaki organizm moze zadziałac no i oczywiscie z innymi takiego rodzaju uzywkami bo wiadomo ze ktos kto bieze kreatynke to bieze tez inne wspomagacze karku
 
Do góry