Średnia............

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
u're - na biol-chem-fizie jest dużo wszystkiego. Przede wszystkim przedmioty profilowane to masakra, szczególnie z biologii. Botanika, bakterie, wirusy, grzyby, zoologia ekologia. Beznadziejne. Chemia nieorganiczne, reakcje, związki, wiązania, promieniotwórczość. Na fizyce mechanika, dynamika, kinematyka, astronomia, grawitacja.
W mojej klasie sor rozszerza nam też matmę - przygotowuje nas do matury rozszerzonej.
Polski w połowie rozszerzony - mamy dużo tekstów, starą gramatykę, omawialiśmy Hamleta. Ale akurat o polski sami prosiliśmy.

Generalnie to najcięższy profil. O ile nauczyciele zdają sobie sprawę, że human nie policzy wiele, a mat-fiz nie napisze powalającego wiersza, o tyle istnieje przekonanie, że biol-chem zrobi wszystko :) Pozostaje mi, ekhem, życzyć powodzenia :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
u're - na biol-chem-fizie jest dużo wszystkiego. Przede wszystkim przedmioty profilowane to masakra, szczególnie z biologii. Botanika, bakterie, wirusy, grzyby, zoologia ekologia. Beznadziejne. Chemia nieorganiczne, reakcje, związki, wiązania, promieniotwórczość. Na fizyce mechanika, dynamika, kinematyka, astronomia, grawitacja.
W mojej klasie sor rozszerza nam też matmę - przygotowuje nas do matury rozszerzonej.
Polski w połowie rozszerzony - mamy dużo tekstów, starą gramatykę, omawialiśmy Hamleta. Ale akurat o polski sami prosiliśmy.

Generalnie to najcięższy profil. O ile nauczyciele zdają sobie sprawę, że human nie policzy wiele, a mat-fiz nie napisze powalającego wiersza, o tyle istnieje przekonanie, że biol-chem zrobi wszystko :) Pozostaje mi, ekhem, życzyć powodzenia :D
Serio?;> Wystraszyłaś mnie.. A wycofac się już nie mogę ;PP Wszędzie złożyam podania na biol-chem-fiz ; PPP Ale lubię biologię i chemię, więc z tym nie powinno byc większych problemów. Gorzej jednak z fizyką.. ;D
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
Kataryna - zastanwialam sie jeszcze nad mat chem inf :) ale moim zdaniem to chyba lepsza by byl ten 1 profil ale ja juz nie wiem z matmy mam 3 z chemi 6 fiza 6 biola 4 :] ....
Nati - no wlasnie ja nie wiem juz sama co chce xD i tez wszedzie zlozylam na ten profil :p :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
u're, z Twoją znajomością informatyki, to jednak odradzam ten mat-chem-inf. :]

Ja idę na mat-infa - w tamtym roku na tym profilu było 5 dziewczyn i 27 chłopców. :D Faaajnie będzie.
 

Jagoda92

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Uff, właśnie skończyłam gimnazjum! :)

Śr. na półrocze: 5,1
Śr. na koniec roku: 5,56

:D
 

Fieria

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
235
Punkty reakcji
0
Miasto
Racibórz
Śr. na I półrocze: 5,3
Śr. na koniec roku: 5,5
Wbrew pozorom nie jestem kujonem :p
 
Do góry