Średnia............

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
4,94 1 LO profil biol-chem-fiz
Co do średnich w podstawówce i gimnazjum... Łohoho - nie ma co porównywać, w liceum jest rzeźnia. Każda ocena jest na wagę złota i naprawdę nieźle wypracowana. Mimo, że to najniższa średnia w moim życiu, to jest to najbardziej zasłużona i jestem z niej niesamowicie dumna. Bo było ciężko.
Nie uczę się całymi dniami, czasem zawalę jakiś sprawdzian, ale i tak było ciężko.

Ja wlasnie chce isc na ten profil :) powiedz mi trudno na nim jest czego jest najwiecej i najmniej i w ogole ;)
dzieki, pzdr :* <papa>
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
4,8 w 3 gimnazjum. Najlepsza średnia w moim życiu i zarazem pierwszy na moim koncie biało-czerwony pasek :D Jestem zadowolony ;)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
[quote name='u're.' post='1359493' date='20.06.2008, 16:19']jak sie dostane do LO to wtedy bd kuc i bd 5,0 napewno ;) no moze 4,9 ale to juz na pewno ;) :D[/quote]
Chyba w cuda wierzysz. :D W liceum to się dopiero trzeba ZACZĄĆ uczyć. Ale jeśli się ma braki na poziomie gimnazjalnym, to... cóż, o pasku to Ty sobie możesz marzyć.

Ja tam jakoś nigdy specjalnie się nie nadwyrężałam, i mam średnią 5,6.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja wyciągnęłam na 4,85 :p Drugi czerwony pasek w moim życiu :D

Co do czerwonego w liceum ... Wątpię, czy ma się jakiekolwiek szanse, jeśli w gim nie było :D Ja nawet o powyżej 4.5 nie myślę :D
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
4.85

nie wiem jakim cudem skoro z książkami nie spędzam nawet 1/4 tego czasu który spędzam przy komputerze no ale... :D

aaa I LO :p
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
Chyba w cuda wierzysz. :D W liceum to się dopiero trzeba ZACZĄĆ uczyć. Ale jeśli się ma braki na poziomie gimnazjalnym, to... cóż, o pasku to Ty sobie możesz marzyć.

Ja tam jakoś nigdy specjalnie się nie nadwyrężałam, i mam średnią 5,6.

iiiii ?? boze moja kolezanka ma 5,9 i kolega 6,0 i co z tego?? ;] a w ogole nie mam brakow ;]

4.85

nie wiem jakim cudem skoro z książkami nie spędzam nawet 1/4 tego czasu który spędzam przy komputerze no ale... :D

aaa I LO :p
proste, jestes zdolna ;)

Ja wyciągnęłam na 4,85 :p Drugi czerwony pasek w moim życiu :D

Co do czerwonego w liceum ... Wątpię, czy ma się jakiekolwiek szanse, jeśli w gim nie było :D Ja nawet o powyżej 4.5 nie myślę :D

a ja mysle ze moge miec no ale ok ;]
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
[quote name='u're.' post='1359556' date='20.06.2008, 17:02']iiiii ?? boze moja kolezanka ma 5,9 i kolega 6,0 i co z tego?? ;] a w ogole nie mam brakow ;]

a ja mysle ze moge miec no ale ok ;][/quote]
Mój kolega ma 6,8.

Hmm... chyba za dużo myślisz, uważaj, bo ci mózg wyparuje. :]
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Heh..
Nie sprzeczajcie się..
To też zależy do jakiego liceum się pójdzie ;)
W jednych jest łatwo dostać świadectwo z paskiem, w innym jest to prawie nie możliwe ^_^
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
W sumie szczerze mówiąc jak ktoś się uczy to spoko, będzie miał wysoką średnią ;)
Ja mam zamiar się uczyć, ale co wyjdzie ... W tym roku też zamierzałam, a uczyłam się tylko na początku roku, potem to tylko tak z pojedyńczych tematów niestety ...
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
2,95 na koniec 3 kl technikum :p ale co ważniejsze "OTRZYMAŁ PROMOCJE DO KLASY CZWARTEJ" na resztę mam wyrąbane :p a i nie uczyłem sie praktycznie nic :p tyle co przed lekcja i ściągi napisałem :p
 
Do góry