Średnia............

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Tak się zastanawiam czy wszyscy tylko się tak chwalą (ja też potrafię napisać że mam średnią 5,5) czy wy naprawdę takie kujony jesteście?

Moja średnia to 3,3 - II Technikum.
 
T

tralalacik

Guest
Tak się zastanawiam czy wszyscy tylko się tak chwalą (ja też potrafię napisać że mam średnią 5,5) czy wy naprawdę takie kujony jesteście?

Moja średnia to 3,3 - II Technikum.

Szczerze? Jeśli o mnie chodzi, to jam kujon bezapelacyjnie ;) I otwarcie się do tego przyznaję.
Z tym że jak wiadomo, gimnazjum to pikuś w porównaniu do liceum :] Zobaczymy co będzie za rok.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
4,84 - 1 klasa gimnazjum. Wiem, że to gimnazjum i łatwo jest, ale i tak się trochę napracowałam na tę średnią.
 
N

Nestia21

Guest
Ja chyba źle trafiłam... jestem w podstawówce... średnia 5,7, trochę głupio, bo wiecie kujon itd. itp.
 

Bishou

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wysoka
Na koniec podstawówki miałam 5.6 i to nie jest wcale kujonowata średnia ;D Wtedy oceny były za nic ;P
A teraz to sie nieźle napracowałam ze średnią 5.33 III gim ;)
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
ha!

4,8 ;D


3gim

wlasnie ;> ?? ja wiem ja mam srednia 4,2 cos ale sie malo uczylam i sie nie przylozylam bo latwo miec w gimnazjum powyzej 5 ale 5,0 to na pewno ;) ..... w lieum sie przyloze o ile mnie przyjma :p

ha...ja mam 5.5 :klaszcz: i również teraz kończe gimnazjum....

zazdroszcze heh ....

Liceum 3,5

Staczam się oj staczam :eek:h:


coś Ty ! :D to dobra srednia nadodatek ze to liceum ;) ! :*
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
4,94 1 LO profil biol-chem-fiz
Co do średnich w podstawówce i gimnazjum... Łohoho - nie ma co porównywać, w liceum jest rzeźnia. Każda ocena jest na wagę złota i naprawdę nieźle wypracowana. Mimo, że to najniższa średnia w moim życiu, to jest to najbardziej zasłużona i jestem z niej niesamowicie dumna. Bo było ciężko.
Nie uczę się całymi dniami, czasem zawalę jakiś sprawdzian, ale i tak było ciężko.
 
Do góry