Srebrne żęby :]

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi sie podobaja tak fajnie sie swieca jak mowi... :) innym nie musza sie podobac kazdy ma inny guscik ale ja bym sobie takich nie zrobila
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
i po co Ci to? okradną Cie jeszcze :p
obrzydliwie to wyglada.w zyciu bym nie pocalowala takiego kolesia. fujjj
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Jest również możliwość zastąpienia stałych zębów tytanowymi wkrętami... :sexy:

Wtedy idziesz na operacje i pan doktor usuwa stare zęby i w ich miejsce idą tytanowe wkręty w szczękę...
A na nie nakręca się zęby tz. można mieć zwykłe wyglądające olśniewająca zęby albo metaliczne wstawki :]


Moja mama miała mieć jeden w miejsce ubytku, w tym wypadku za 1 ząb koszt wkrętu to jakieś 3500 zł :p


W Twoim cały zestaw too trochę duużo :]


Powodzenia i nie zapomnij o rehabilitacji po zabiegu :023:
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Lol, tak właśnie kończą 16 latkowie zafascynowani hip-hopem, zrób sobie takie zęby jak koleś na teledysku (który notabene i tak nie ma takich o jakich Ty mówisz) a będziesz spoko zioooom, kozak i w ogóle i zyskasz poważanie wśród kumpli z gimnazjum.

Ps. proponuję od razu całą szczękę nowiutką, na noc będziesz do szklanki wkładał a potem czyścił pastą AUTOSOL i git. Tylko nie zapomnij o polerowaniu!
 

darus.ste

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
zrób sobie takie!!!!
dodaj jeszcze troche elektroniki a z języka zrób antene żebyś mógł radio odbierać :D
albo z uszu satelitke też będziesz cool ziom!!!
a do :cenzura: wsadź druta na uziemienie :D
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Nie będe nic mówił... mi też sie nie podobają, ale to nie ważne, jemu sie takie podobają to niech sobie zrobi :) spytał sie czy ktoś wie jak można je zrobić a nie o rady ;) Pozdro
 

anulla11

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wstawienie to jeszcze żaden problem.
Gorzej z przyzwyczajeniem się.
Mam aparat ortodontyczny i wiem, czym to smakuje.
Chociaż nie mam pojęcia, co jedno z drugim ma wspólnego.
To się okaże.
EJ........ludziska...wyście są inni jacyś....nawet nie wiecie na jaki temat mówicie....
wiecie co to jest nakładka??...to nie jest wcale stałe.....to sie zakłada i ściaga kiedy chce........to jest poprostu nakładka.....i wcale nie boli.....wiem bo mam taką.....
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
EJ........ludziska...wyście są inni jacyś....nawet nie wiecie na jaki temat mówicie....
wiecie co to jest nakładka??...to nie jest wcale stałe.....to sie zakłada i ściaga kiedy chce........to jest poprostu nakładka.....i wcale nie boli.....wiem bo mam taką.....
no, ależ ty jesteś dżezi. podziwiam.

odkopujesz temat sprzed paru miesięcy, pewnie już nie aktualny i jeszcze szukasz zaczepki. pomyśl trochę.
 

East Side Boy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Witam ! W Stanach a dokładnie w Chicago to też jest popularne i jeśli Cię jarozielarz interesuje to posiadam takie podobne jak na 1 poście w tym temacie ! Kosztowały mnie one około 200 dolarów , nie są one na stałe są zdejmowane koniecnzie noś przy nich ciemne duzę okulary jak ten Gural bo lepeij się prezentują ! Na początku troche Cię będą korcić bo trohcę takie nie za fajne odczucie w buzi :) Hehe ale efekt naprawde fajny i dzieki temu lubie sie usimiechać xD
 
Do góry