Srebrne żęby :]

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
z której strony to niby jest kozackie i fajne co ? bo jakoś nie zauważyłam :/ (i nie mówię tu tylko o zdjęciu )
Szpetnie, paskudnie i obrzydliwie wygląda :/
Odradzam.
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
Jak już mówiłem, nie chodzi mi o takie jak jest na zdjęciu (innej foty nie znalazłem także dałem tą) Zobacz jakie ma donGURALesko ;] Na teledysku 100% tour
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Kochany, na teledysku wygląda to równie obrzydliwie jak na zdjęciu, przemyśl to jeszcze 10 razy, a potem jeszcze raz. ;)
Kosztuje na pewno dużo,
 

Mała_Czarna02

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wielkopolska
AAjj.. ja też stanowczo odradzam....
Sorry koleś a są gusta i guściki... Ty z pewnością jesteś w tej mniejszości, której sie takie coś podoba..:D
No i jak dla mnie to wygląda jak 'żelazny uśmiech'...
ajajaj :/
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
jarozielarz - zrób sobie te zęby - olej opinie ortodoksyjnych panienek.
uważam, że takie zęby są cool! :mruga:
możesz na początek zrobić sobie co drugi! :eek:
koszt jest różny w zależności od wyposażenia i metalu (500-1000 i więcej zł.)!! BB)
ale pamiętaj, że będziesz miał poważne problemy z komórką!
(ograniczenie używania komórek ze względu na wywoływanie w metalowych zębach prądów Foucault'a ) :sexy:
 

weba

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sory ze odkopuję ten temat lecz hmmm co by tu powiedzieć. Jak juz tutaj przczytałem takie zęby wyglądają paskudnie tak? Owszem i co wy myślicie ze Ci co je noszą tak nie uważają? Ehhh Ale to sie ludziom podoba. Trafiłem tutaj ponieważ sam takich szukałem Chciałem kły tylko sobie zrobic i znalazłem na pewnej stronie kły za 120 zeta ;] a Taki komplet szczęka ile kosztuje? Hmm taka co jej zdjecie pokazuję ponizej kosztuje hmm 140 zeta.
Ludzie czy wy na serio myślicie ze oni to sobie na stałe robia? To są tylko nakładki ze tali chirurgicznej. od srodka jest wyłożone silikonem dzieki czemu dopasowuje sie łądnie do każdej szczęki. W takim czymś nie zjesz nawet hmm miekkiego ciastka. Są to tak zwane grille.
photo227.jpg

i podaje adresy gdzie mozna to kupić.
http://www.icedoutgear.com/grillz-gold-teeth.php
http://www.blingbling.com.pl/?p=5&cid=45
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
sa kolesie co maja takie cos na stale ;] sam widzialem kiedys taki program co ludzi odlmladzali i koles marzyl o takich zabkach i dostal je na STAŁE !!!!!!!!!!
 

weba

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
No ok spoko mozna na stałe ale po co robić coś takiego na stałe? Teraz jest ok fajnie super wow cool itp itd nieźle wyglada w określonych kręgach oczywiście ale jakoś tak ciężko mi wyobrazić sobie jak sie w takich je. Nie no spoko oki korony srebrne itp itd ale jak na stałe to nie dla mnie ;] jak grille to oki bo sobie sprawiłem takie na pokaz ;] oczywiście nie bedę chodził w tym do pracy (na jednostce wojskowej by mnie wywalili :D ) ani zbytnio po ulicy też nie za bardzo (chociaz niezłe rażenie na starych babciach zrobiło :D:D:D )
Po prostu jest to bajerek który chciałem i sobie sprawiem a teraz w pudełeczku ładnym na półce sobie to stoi ;] i kto by nie przyszedł to słysze "zaje...fajne" :D
 

Avallac'h

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
około 52st10min N
ema, nie orientujecie się ile kosztuje wstawienie sobie srebrnych zębów (to są chyba koronki).... A tak mi się spodobały takie ząbki i kto wie czy by sobie nie sprawić takiego prezentu na 18 ;) Załączam zdjęcie ;) tylko niechodzi mi o jakies kamyczki tylko same srebro chrom badz cos w kolorze srebrnym ;) nie znam sie :p i licze na waszom pomoc
ech najarałeś się ziela !? :)) Człeniu po pierwsze to majątek . No ale zakładamy że masz kasę ,sikasz szmalem i td. Robisz sobie te koronki , bo o koronkach tu mówimy. Dohtor zeszlifowuje ci całe szkliwo z zębów bo inaczej się tego nie robi. I masz cementowane korony zębowe od trójki do trójki ( a le właściwie to raczej powinny być od czwórek) Fajnie jest . Ty bulisz kasę. Stal chromoniklowa albo inna dentystyczna ma odcień szarawy, zatem jak sie wyszczerzysz to w silnym świetle wygląda to na metal błyszczący jak psu jaja. Ale przy normalnej rozmowie kiedy nie ma w gębie super światła to masz ciemność i wygląda to jak zepsute . Dziewczyny szaleją ..... ( poczytałeś opinie ) Bulisz za to jakieś 150-250 zł za sztukę ( 16zębów = 2400-4000 zł) i jesteś cool. Teraz jesteś . Nikomu się to nie podoba ale co tam . Ważne że tobie i jest cool. Na studiach -jeśli pójdzisz każdy profesor będzie pałał do ciebie ninawiścią , ale to nic < jesteś jazzy. Szukasz pracy i co ? Dajesz swoje CV a tam same plusy. Tylko szef patrzy na ciebie jakos dziwnie. Wiesz pan- dobrze . tylko zrób cos pan z tymi zębami. Ty twardo -NIE! no dobra- masz pan pracę |-> magazynier. W porzo. Kontaktu z ludźmi nie ma . Ale na szkolenia cię nie wyśle. Do pracy z klientewm -nie . Bo wiesz pan straszysz mi klientów z dziećmi. Ty- no i co? Ale lepsza kaska by się przydała . ŁAmiesz się . Zmieniasz koronki metalowe na porcelanę ( bo o innych zapomnij) Koszt 350- 1000 za sztuke . Warto?
Wiesz , pomyślisz , ch...j Polska wyjadę do ...np. Anglii I co? i to samo. Tam ludzie bardziej tolerancyjni. Ale jeśli chodzi o dobro firmy to nie ma przebacz. Większość nie lubi tego typu szpanu. I stroni od tego. Więc tak czy siak jesteś przeciętny jak każdy.
No chyba że wiązesz swoją przyszłość ze sztuką . Artystom wiele można. Taka ekstrwagancja. Ujdzie.Powodzenia.
Avallac'h
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Heh, jak dla mnie to wieśniackie bardziej niż kozackie xD Ale co bede pisał, jeśli jesteś typem siedzącym pod celą przy brov i blanciku cały dzień i nikt Cie nie widzi to spoko :p Ale jeśli chcesz gdzieś wyjsc, na impreze powiedzmy i masz ochote wyrwac jakas panienke to... good luck. Szczerze wątpie zeby jakas normalna dziewczyna poszła na taki bajer xD A co do DonGuralesko to wątpie żeby miał je na stałe x] Pozdro...
 

weba

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jak już wspomniałem to DonGuralesko ma Grilla który kosztuje jakieś 150-200 zeta ;]
 
Do góry