Srebrne żęby :]

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
to dobrze ;) a wytrzymale jest ?? :p Wiesz jakbym czasami gdzies w morde dostal to by sie chyba nic nie stalo co ??
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
to dobrze ;) a wytrzymale jest ?? :p Wiesz jakbym czasami gdzies w morde dostal to by sie chyba nic nie stalo co ??
Na przykładzie własne biżuterii mogę stwierdzić, że tak.
Nie wiem jednak, czy jest w stanie wytrzymać ciężką rękę starszego kolegi.
To trzeba sprawdzić.
Ale ~coś obcego~ w buzi to niezbyt fajna sprawa. Będzie bolało.
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
Na przykładzie własne biżuterii mogę stwierdzić, że tak.
Nie wiem jednak, czy jest w stanie wytrzymać ciężką rękę starszego kolegi.
To trzeba sprawdzić.
Ale ~coś obcego~ w buzi to niezbyt fajna sprawa. Będzie bolało.

bolec moze :p ale chyba tylko przy wstawianiu takiego szprzetu co ?? Bo pozniej niby czmu ma bolec...
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
bolec moze :p ale chyba tylko przy wstawianiu takiego szprzetu co ?? Bo pozniej niby czmu ma bolec...
Wstawienie to jeszcze żaden problem.
Gorzej z przyzwyczajeniem się.
Mam aparat ortodontyczny i wiem, czym to smakuje.
Chociaż nie mam pojęcia, co jedno z drugim ma wspólnego.
To się okaże.
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
Teraz by był looz... ale nie wyobrażam siebie jako dziadka z takimi ząbkami :p o ile nie odpadnom do tego czasu...
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
jarolzielarz, jeżeli chcesz nie narazać się na śmiech koleżanek i kolegów to zrezygnuj z tych srebrnych nakładek.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ema, nie orientujecie się ile kosztuje wstawienie sobie srebrnych zębów (to są chyba koronki).... A tak mi się spodobały takie ząbki i kto wie czy by sobie nie sprawić takiego prezentu na 18 ;) Załączam zdjęcie ;) tylko niechodzi mi o jakies kamyczki tylko same srebro chrom badz cos w kolorze srebrnym ;) nie znam sie :p i licze na waszom pomoc

daj znać jak sobie takie zrobisz. aaa i od razu adres to przyślę ekipę. Zawsze da się opchnąc srebro a że będą to akurat zęby to nie robi różnicy.
 

jarozielarz

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
267
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Baku bakowo
daj znać jak sobie takie zrobisz. aaa i od razu adres to przyślę ekipę. Zawsze da się opchnąc srebro a że będą to akurat zęby to nie robi różnicy.

polly smieszny jestes nie mam takich zabkow narazie ale zapraszam twoja smiesznom ekipe do mnie (adres wysle na priva) Moze twoja ekipa mi obciagnac !!!
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ten temat robi się wulgarny. Na dodatek niczemu nie służy. Pierwotnie miał chyba sprawdzić ilu osobom taki pomysł sie spodoba, ale, ze nikomu srebrne zęby nie przypadły do gustu to autor próbuje ich przekonać, że się mylą. Jeszcze pare podobnych wypowiedzi a wyśle raport do moda.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
jarozielarz, jasne, rozumiem, ale niestety na forum musi być jakiś porządek. Jeżeli nikt w kolejnych trzech czy czterech postach nie wyrazi sensownie swojej opinii wyslę raport i poprosze o zamknięcie. Sam przyznaj, że temat w tym kształcie nie ma już sensu.
 
Do góry