Sprzedawca ziemniaków ; /

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
No no...widze że ziemniaki są w cenie...i to jakiej !!!
Lece wykupić wszystkie pola w okolicy i będe sadził ziemniaki :D
Ktoś chętny na taki biznes ? :p
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
Zatkało mnie ... :mruga:

Właśnie takie przypadki niszczą sprzedaż internetową i wzbudzają niepotrzebny strach. <_< Z drugiej jednak strony zgadzam się ze wcześniejszą opinia, iż ludzie też bywają strasznie naiwni. Towar wartościowy należy zawsze nabywać u sprawdzonego sprzedawcy tj. takiego, którego już znamy lub który przynajmniej wzbudza w nas poczucie bezpieczeństwa.

Ja sam prowadzę dwa sklepy internetowe i robię wszystko, by moi Klienci tudzież Pacjenci (bo prowadzę też aptekę internetową) mieli pewność, że mają do czynienia z firmą istniejącą, rzetelną i wiarygodną.

Coś Wam doradzę: Jeżeli kupujecie towar w internecie z niepewnego źródła, bierzcie formę "Pobranie", a gdy paczka do Was dojdzie, to nie płaćcie za nią bezmyślnie tylko poproście Panią w okienku o możliwość otwarcia paczki (za okazaniem dowodu, by wiedziała, że to Wy) i przy niej sprawdźcie zamówiony produkt. Jestem pewien, że się zgodzi. Co więcej, jeśli zaistnieje taka nieprawidłowość, to macie świadka i możliwość spisania protokołu. Odmawiacie odebrania paczki, a ta wraca do sprzedawcy.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
tak słyszałam już o takich przekrętach... niestety... i dlatego sie nie wypowiem
 

przemek_ex

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
masakra, nie słyszałem o tym wcześniej, ale nieźle się uśmiałem jak to czytałem hehe...
 
D

Deleted member 69517

Guest
Mógł chociaż dawać jeszcze frytkownice :D A takie ceny ziemniaków to spowodują krach na giełdzie... ;)
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
może to była taka obudowa telefonu.
ziemniak ;D
 

predziu1910

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Troche sie usmialem przy tym xD ale pamietam ze kiedys gosc sprzedawyl mp3 po 10zl (wtedy nie bylo mp4 i ipodow) i tez ziemniaki wysylal ;]
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Bardziej zastanawiający jest tok rozumowania tego sprzedawcy kartofelków...
Był taki głupi czy naiwny że sądził że ludzie się tym nie zainteresują i usatysfakcjonują się kartoflami zamiast oczekiwanego telefonu czy czegoś tam?
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Troche sie usmialem przy tym xD ale pamietam ze kiedys gosc sprzedawyl mp3 po 10zl (wtedy nie bylo mp4 i ipodow) i tez ziemniaki wysylal ;]
I ludzie wierzyli, ze dostana mp3 za dyche?? O szok xD Głupota...

Smerfetka on raczej chciał łatwo zarobic, ale miał za mało wyobraźni... ;)
 
Do góry